Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arletta12

Gabinety kosmetyczne w Wrocławiu

Polecane posty

Gość Arletta12

Dziewczyny, muszę zadbać o swoją twarz. Myśle o mezoterapii albo czymś bardziej inwazyjnym. Jakiś lepszy gabinet? Wasze doświadczenia? Co gdzie i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym to ostroznie trzeba, ja nie zdecydowalabym sie na taki zabieg bo wydaje sie inwazyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatryCka111
Na Słowiańskiej znajduje się Klinika Estetica, jestem zadowolona z jakości wykonanych usług,byłam właśnie tam na mezoterapii, skóra po zabiegu jest czerwona, lepiej zostac pare dni w domu, ale potem naprawde jest swietny efeket.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lempa
Estetica na Słowiańskiej - również zachwalam :) makijaż permanetny ostatnio robiłam u nich i super wyszło a bałam się, że zrobią przesadnie mocny a jest taki delikatny jak chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta12
No i parę dni temu poszłam na mezoterapie do Kliniki Estetica, taki stres, myślałam ze będzie mnie bolec.. skóra wygląda lepiej, widzę różnice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga311
a czy powiększanie ust jest bolesne? bo zastanawiam się nad takim zabiegiem, chcę tylko delikatnie powiększyć usta, najlepszą cenę znalazłam wlaśnie w tej klinice Estetica na Słowiańskiej, ale mam obawy czy to będzie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkamojak
ja robiłam w tej klinice i nie było bolesne :) zrobili mi fajnie delikatnie powiększone usta, poczytaj o takim zabiegu tutaj, masz też przykłady efektów http://klinikaestetica.pl/usta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa887
też właśnie szukam jakiegoś dobrego gabinetu na makijaż permanentny ust. Koleżanka też mi właśnie polecała tą Klinika Estetica także będę jutro dzwoniła i się umówię na zabieg podobno właśnie bardzo naturalnie potrafią to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Urody Profesja - polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenia_A
Też byłam w gabinecie na makijażu permanentnym ust. Duża wygoda,myślałam że będzie mnie bardziej to wszystko boleć, ale nie było źle właśnie,ładnie się to goi, wygląda to ładnie i nie martwie sie czy szminka się sciera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia222
Jednym z lepszych gabinetów które mogę polecić jest klinika estetica, byłam tam i na rzęskach i na depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Ja uwielbiam chodzić do mojej ulubionej Kliniki urody w Maestria  w Szczecinie.  Od jakiegoś czasu chodze na zabiegi poprawiające kondycję mojej skóry po zimie i już widze pierwsze efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×