Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pliiiiiissss

Gdzie najtaniej powiększyć piersi???????

Polecane posty

Gość pliiiiiissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rombeczek
no właśnie gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiiiiissss
no proszę odpowiedzcie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosikkkkan
Co za wredni ludzie na tym forum.Ciężko jest wam odpowiedzieć dziewczynie?!Jeśli nie znacie odpowiedzi to po co się wogóle udzielacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka854
Czesc. Najtaniej wyniosłoby Cie powiekszenie piersi w Czechach u dr Martina Brzuchańskiego. Wg opinii wielu dziewczyn dr jest dobrym fachowcem. Zna j. polski takze nie trzeba sie obawiac ze nie porozumiesz sie z nim. Zreszta on ma bardzo duzo klientek z Polski. http://plasticka-chirurgie.webpark.cz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiiiiissss
Anetko-bardzo dziękuję za odpowiedz.Po przeliczeniu na polskie to operacja w Czechach wyniosłaby ok 6 tys zł.Tylko trochę bym się bała, bo nie znam żadnych opinii o tym lekarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiiiiissss
A może ktoś by polecił taniego chirurga w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka854
Hmmm polecam Ci http://www.beautywpolsce.com/forum/ Zajrzyj, naprawde kopalnia wiedzy jesli chcesz dobrze wybrac chirurga . Dziewczyny pisza sprawozdania przed i po operacji i napewno znajdziesz tam tez ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila23
pliiiiiissss Zajrzyj na strone jestem po zabiegu powiekszania piersi,tam czytałam ze jest jakas babka ktora robi w Łodzi za 6600 ==>przeczytaj sobie tak od strony 200 duzo ciekawych rzeczy dziewczyny pisza pozdrawiam cieplutko i nic sie nie martw znajdziemy jakiegos taniegi chirurga bo ja tez takiego poszukuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dr nazywa się Żukowska, nie pamiętam adresu str ale w google będzie :) teraz op kosztuje ok 6,5 tys (duzo dziewczyn u niej robiło i naprawdę bardzo fajne wychodą) impl okrągłe, przeważnie Eurosilicone ona stsouje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiisss
Dzięki Lila23.To by było najlepsze rozwiązanie, cena u tej doktor rzeczywiście niska i czytałam, że dużo pacjentek zadowolonych.Jesteś Lila już zdecydowana na tą doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliiisss Jeszcze nie do końca,ale chyba ona robi najtaniej a ja mam limit na pieniazki:],wiec pewnie zostane przy tej obcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliiisss Jeszcze nie do końca,ale chyba ona robi najtaniej a ja mam limit na pieniazki:],wiec pewnie zostane przy tej obcji.Napisz jakich jestes wymiarow i jakie bys chciala wkładki.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliiiiiissss Ja mam 158-158wzrostu i waze ok40kg,chciałabym nie mniej niz 350cc najlepiej 400 profil wysoki:)Mam nadzieje ze to by wypadło tak na duce C bo o takim marze..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pliiiiiissss Ja mam 158-158wzrostu i waze ok40kg,chciałabym nie mniej niz 350cc najlepiej 400 profil wysoki:)Mam nadzieje ze to by wypadło tak na duce C bo o takim marze..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi nie chce wysylac odpowiedzi i dlatego mam podwojbewypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii powiekszania piersi mogę polecić świetną chirurg plastyczna Dorotę Żukowską, mnie operowała w łódzkiej klinice Dermed. Warunki i opieka w klinice na najwyższym poziomie,. powiem tam...warto zrobić coś dla siebie i poprawić wygląd jak się ma kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku powiększania piersi nie kierowałabym się ceną a doświadczeniem lekarza. Jest to trudna operacja i lepiej nie ryzykować. Ja mogę polecić dr Jędrys, która mi powiększała piersi. Z efektu jestem bardzo zadowolona, a same konsultacje również były bardzo profesjonalne i szczegółowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×