Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie zrobić lifting twarzy

Polecane posty

Gość gość

gdzie najlepiej zrobić lifting twarzy? jestem dość młoda i nie wiem, czy któryś lekarz się tego podejmie, chcę chociaż udać się na konsultację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes młoda to po co idziesz na lifting? Z takim podejściem w ciagu całego życia będziesz miała jeszcze ze cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest mój wybryk, opisałam tu swój problem ale chyba nie był dla nikogo interesujący, stan mojej skóry to nie wina wieku ani naturalnie pojawiających się zmarszczek, to wyłącznie moja wina, dużo myślę o liftingu choć mnie przeraża, chciałabym wiedzieć gdzie w przyszłości najlepiej go wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stan skóry można polepszyć w inne rożne sposoby które proponuje medycyna estetyczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego właśnie się boję, całej tej machiny, uzależnienia od zabiegów, dość kosztownych, lifting to ogromny wydatek ale jednak jednorazowy, wszystko na twarzy mi opadło i wyglądam bardzo poważnie, a wszystko to w zaledwie kilka miesięcy, nie mogę dojść ze sobą do ładu, nawet gdybym chciała skorzystać z medycyny estetycznej to nie wiem z czego i gdzie, nie chcę, żeby ktoś zdzierał ze mnie pieniądze nic nie działającymi zabiegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissGazela
hmmm...tez tak myślę, że wiek nie ma tu do końca znaczenia. Jest taka metoda liftingu termicznego - Zaffiro. Nie wiem skad jesteś, natomiast wykonuje go klinika w Warszawie na Pięknej 44 - akurat o tej mogę się wypowiedzieć, innych nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim zacznij od konsultacji! Uczciwy lekarz na pewno przeprowadzi zabieg tylko w razie ewidentnych wskazań medycznych. Ja dobrze wspominam wizytę w klinice dr Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl/pl/ przeprowadzał mi operację modelowania biustu i wszystko się udało,dlatego myślę,że to dobry specjalista od chirurgii plastycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umówiłam się już na konsultację ale termin jest bardzo odległy, ja naprawdę chcę sobie zrobić tę operację ale do tego czasu nie wiem co mam robić, każdego dnia chce mi się płakać gdy na siebie patrzę, czy ten zabieg Zaffiro jest bezpieczny? słyszałam, że te wysokie temperatury bardzo źle wpływają na tkankę tłuszczową na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno uszkadza tkankę tłuszczową , do kogo idziesz na konsultacje bo ja tagże szukam dobrego chirurga:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lasery nie sa szkodliwe w rękach doświadczonego chirurga! Parametry musza być dobrane odpowiednio do danej osoby. Jeżeli to wszystko bedzie sie zgadzało zabieg przynosi B. Dobre rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij od konsultacji,a potem z lekarzem zdecydujecie,czy będzie to dla Ciebie odpowiedni zabieg. jeżeli chodzi o polecane miejsca,to ja robiła lifting za pomocą mezoterapii w tej klinice www.klinikakurban.pl i z jego efektów jestem zadowolona,więc myślę,że to sprawdzony adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śnieżka1
możesz zajrzeć do wellderm, ja tam robiłam Lifting termiczny Zaffiro - nie jest to tania zabawa, ale za to efekt powala no i możesz być spokojna, ze będzie dobrze zrobione. Nie wiem ile masz lat - ale jeśli jesteś bardzo młoda, to moze najpierw idź na konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zdecydowanie za młoda na lifting ale mój problem nie polega na tym, że z wiekiem pojawiły się kolejne zmarszczki i nie mogę sobie z nimi poradzić, miałam pewien nawyk i dzięki niemu rozciągnęłam sobie skórę na twarzy, zaczęła mi wiotczeć i opadać w dół, zbyt szybko pojawiły się poprzeczne paski na szyi a nawet na dekolcie, to tak jakby nagle przybyło mi skóry i gdzieś musiała się ona ulokować więc zaczęła wędrować w dół, wiem, że może brzmi to dziwnie ale nie mogę poznać się w lusterku, mam tak zmienione rysy twarzy, że zupełnie nie przypominam siebie, myślę o tym Zaffiro ale docelowo potrzebuję konsultacji u chirurga, wybrałam chyba najpopularniejszego w Polsce i nie muszę pisać ile się czeka na wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację,wybierz się do chirurga naczyniowego. jakiś czas temu przeszłam zabieg bezoperacyjnego liftingu twarzy w katowickiej klinice u dr Ziaji: http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/ dzięki temu zabiegowi dostałam odmłodzoną twarz,a z nowym wyglądem czuję się o wiele lepiej i pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciotka robiła lifting w klinice www.chplast.com.pl u dr Olender i była bardzo zadowolona z efektów. Jeżeli zresztą spojrzycie na opinie na temat tej lekarki zamieszczone w sieci, wychodzi na to, że jest jednym z lepszych chirurgów plastyków w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uważajcie, gdy podane jest nazwisko lekarza, adres kliniki i te achy i ochy, moja ciotka itp. to na 100 procent REKLAMA. Poczytajcie to, zauważycie, że reklama goni reklamę i takie gabinety, lekarzy należy omijać. Pozdrawiam Jeżeli mogę doradzić to wybierz Polanice, jest tam kilku dobrych chirurgów np. Łątkowski, Wójcicki, Izdebski,Kobus. W Krakowie Zawisza nie wiem jak w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celu modelowania twarzy można zastosować zabieg Voluma lub nici hialuronowe. W przypadku Volumy nowoczesny wypełniacz ze stabilizowanego kwasu hialuronowego działa liftingująco odmładzająco i nawilżająco na skórę twarzy. Natomiast nici hialuronowe to rozwiązanie estetyczne pozwalające w nowatorski sposób wykorzystać kwas hialuronowy do modelowania twarzy. Opiera się na stworzeniu specjalnego "rusztowania" dla skóry przez wprowadzenie preparatu do wybranych obszarów i przywrócenie im harmonijnych kształtów. Wypełnia braki w objętości tkanki, podnosi i uwypukla skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddałabym wszystko, żeby znów mieć swoją twarz. Szukam teraz pomocy i przez te wszystkie wpisy w Internecie jestem coraz bardziej przerażona. Dziękuję Wam wszystkim za rady ale bardzo się boję całej tej medycyny estetycznej. Uważam, że te metody są nietrwałe i bardzo kosztowne. Powtarzanie zabiegów wykończy mnie finansowo. Lifting jest jednak jednorazowy. Tylko, że nie mam obwisłej skóry jak 60-latka i nie wiem, czy taka konsultacja u chirurga w ogóle ma sens. Po prostu opadły mi policzki, skóra zaledwie rok temu była taka jaką znałam całe swoje życie. A przez to moje naciąganie i ciągły stres zrobiła się jak u starszej kobiety. Ciągle oglądam swoje zdjęcia, z poprzednich wakacji. Wyglądam na nich jakbym miała 20 kilka lat. Nikt nie dałby mi moich 30. Teraz wyglądam 15 lat starzej. Boję się tych wszystkich zabiegów. Wolałabym mieć blizny ale odzyskać swoją twarz. Byłam taka głupia. Zignorowałam swój nawyk, jakbym wiecznie miała mieć zdrową i napiętą skórę. Pozostały mi zapadnięte policzki, wgłębienia przy ustach, bruzdy, a nawet zwiotczała skóra na szyi. Jestem kompletnie załamana. Nie wytrzymam kilku lat w czekaniu na drogi i ryzykowny lifting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pełnego lifingu lepiej najpierw poddać się Happy Lift... Chirurg wprowadza nam pod skókę nici z takimi haczykami, które unoszą owal twarzy. Po 10 miesiącach się wchłaiają dają trwały efekt. Nici sa mikroskopijne i niewidoczne. Poczytaj http://www.menopauza.pl/zmarszczki_3/medycyna_estetyczna_5/nieinwazyjny_lifting_twarzy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gościu - z miłą chęcią Ci pomogę - oczywiście bezpłatnie - prześlij mi swoje zdjęcia przed i aktualne - postaram się na ich podstawie zaproponować Ci harmonogram zabiegów przywracających Twój - wygląd jeżeli oczywiście da się cokolwiek zrobić zamiast liftingu. Zdjęcia pozostają tylko do mojej wiadomości i nie ulegną w żaden sposób rozpowszechnieniu. Postaram się w razie możliwości tak rozpisać zabiegi, abyś mogła je wykonać w dowolnym miejsc u dobrego specjalisty. Mój adres to kontakt@botokspoznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine jeżeli jednak lift to gdzie .Jestem z Gniezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tą chwilę ciężko mi kogokolwiek polecić - jedni chwalą klinikę Kolasiński, inni dr'a Kubasika, jeszcze inni dr Kurmanow. Wśród pacjentów którzy do Nas trafiają - rzadko kto się przyznaje co i u kogo robił ;/ ale za tydzień jest kongres w Warszawie - więc popytam. Jako tako bezpośrednio w akcji widziałam tylko dr Lembasa - ale on pracuje w LUXMEDzie w Warszawie - a w korporacjach niestety kroją nieziemsko... Ja gdybym ogólnie miała iść na cokolwiek do chirurga to poszłabym do dr Bieleckiego - pomimo opinii, że jest niemiły. Niestety on chyba już nie operuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o dr szczycie, czy jest dobry w liftingu? słyszałam dużo o klinice w polanicy, podobno tam wielu chirurgów się uczyło, nie wiem jak z ceną, doradźcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine dzięki. Byłam u dr Bieleckiego On OPERUJE skąd ta wiadomość że nie pracuje. Jak się go o to pytałam to powiedział że owszem sprzedał klinikę ale dalej w niej działa. Termin mam za dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin ma dobrą klinikę artplastica jeżeli chodzi o operacje plastyczne, a botoks to zdecydowanie dr Szwarc i jej gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszaaaa
nie lepiej zadbać o siebie w inny sposób. Na przykład krem bee pure? Skoro jesteś młoda, to lepiej jest wybierać krem zbliżony do naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie polecam Optimum - www.optimum.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×