Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eor

Happy Lift

Polecane posty

Witam,czy któraś z Was jest po tym zabiegu ? Jeżeli tak , to bardzo prosze o opinie . Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 i mały plus
Właśnie jestem tydzień po zabiegu happy lift. Robiłam policzki i żuchwę. Efekt jest bardzo naturalny bez sztucznej maski. Jestem bardzo zadowolona. Przebieg praktycznie bezbolesny. Najgorsze jest noszenie plastrów po. Ale to w zasadzie żadna niedogodność. Jak macie pytania to śmiało. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam pytanie, na czym to polega oraz ile zabeg kosztuje. Dziękuje za dpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 i mały plus
Zabieg polega na zainstalowaniu na wybranym obszarze twarzy lub innej części ciała nici które "podciągają " wiszące ciałko i walczą z grawitacją. :-). Cena uzależniona jest od tego ile nici zostanie wykorzystanych przy zabiegu. Nici są rozpuszczalne i z czasem w miejscu ich zainstalowania tworzy się blizna która nadal podtrzymuje efekty zabiegu. Czas działania około 3 do 5 lat. Jedna nitka to około 750 PLN. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie;ja miałam robiony happy Lift 8.02. Miałam same policzki , bez owalu .Wyszło po 2 nitki na policzek . Nitka 1200 zł.Mam pytanie do ''40 i malu plus'' dotyczace plasterków. Ja nic takiego po zabiegu nie miałam na buzi . Został mi przepisany antybiotyk + maść ,ale na buzi nic dodatkowego nie miałam . Teraz zastanawiam się nad owalem.Dla mnie najbardziej uciążliwe były zastrzyki , którymi Pani doktor znieczulała mi buzie przed zabiegiem . Samo wprowadzanie nici absolutnie bezbolesne . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamska reklama
Dajcie spokój z tymi pseudo opiniami. Typowo reklamowy wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam nici happy lift we Wrocławiu, podciągałam policzki i brwi, Efekt jest rewelacyjny.Dostałam znieczulenie a więc sam zabieg jest bezbolesny.Po zabiegu wystąpił lekki obrzęk nieliczne zasinienia,ale nie odczuwałam specjalnie bolu ,trochę może przy dotyku.Chciałabym zrobić jeszcze chomiki -bo laser /usunięcie tkanki tłuszczowej niewiele pomogł/, spory ból efekt mizerny.Może jeszcz będzie lepiej jestem trzy tygodnie po zabiegu. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu właśnie nićmi happy lift .postanowiłam podzielić się opinią .Zabieg wykonałąm w klinice w warszawie beautymed u dr mirackiego .sam zabieg w miarę szybki ,trochę nieprzyjemny ale do wytrzymania .Sam lekarz wykonał go sprawnie i profesdjonalnie .Po zabiegu byłam opuchnięta.Ale teraz opuchlizna dawno zeszła a efekt przeszedł moje oczekiwania , naprawdę jestem zadowolona .Specjalnie zrobiłam zdjęcia przed i po zabiegu i jest duża różnica .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Happy lift miałam wykonany w kwietniu w JollyMed w Warszawie. Siniaki nosiłam przeszło miesiąc. Twarz bolala też około miesiąca. Efekt - najlepiej wyglądałam w sierpniu i wrześniu. Teraz skóra "siada". Koszt 10 000 zł. Zdecydowanie lepszy jest zabieg chirurgiczny. Rekonwalenscencja trwa tyle samo a efekt znacznie dluższy. Koszt porównywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, robiłam Happy Lift w MTT estetica, tylko że miałam 5 nici na opadające policzki. Od zabiegu minęło pól roku, a moja twarz jest dalej jędrna i gładsza niż wcześniej. Nie muszę stosować żadnych kremów ani innych zabiegów. Podobno efekty mają się utrzymywać do 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na dwa lata ale na 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, czy któraś z Pań robiła happy lift w Gdańsku? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam bardzo brzydką, pomarszczoną szyję i wstyd mi było ją odsłaniać. Wyglądała mało estetycznie i często nosiłam apaszki co mnie strasznie męczyło. Zaczęłam grzebać w Internecie na temat zabiegów liftingujących i ostatecznie wybrałam Happy Lift bo ta metoda wydawała mi się szybka, bezpieczna i że nie będzie po niej widać blizn. Zabieg do najprzyjemniejszych nie należy, ale da się wytrzymać, a efekty są doskonałe i uważam, że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg nićmi daje naprawdę świetne efekty. Ja miałam wiszącą skórę na szyi której bardzo chciałam się pozbyć. Chciałam sobie zrobić lifting ale dowiedziałam się o zabiegach nićmi , że są mniej inwazyjne, praktycznie nie ma żadnych blizn i zdecydowałam się na nie. Zabieg miałam zrobiony w ArtClinique. Po tygodniu nie było już śladu opuchlizny a skóra wyglądała i wygląda nadal świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz z tą nachalna reklamą, gdzie sie nie wejdzie w temat nici, tam twoja nachalna reklama , nigdy nawet nie zajrzę do tej waszej Art clinqu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsHa_1986
Co prawda to prawda z tą reklamą :D Nie znałam powyższego gabinetu dopóki nie weszłam na kilka tematów o niciach Happy Lift :D który swoją drogą jest bardzo dobrym porduktem, jesli roboty nie spartoli specjalista, który wykonuje zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela ja
miałam robione nici 09--09-2014 nie mam zadnych siniaków żadnych plastrów mineło 4 dni widze jak owal idzie w góre zmarszczki przy ustach poszly w góre kąciki ust też miałam całą twarz i szyję a także jednocześnie korekcję powiek dolnych /tu mam siniaki /a tak jest kapitalnie robiłam w La perli w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skóra rozświetliła ci się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici chirurgiczne umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Po implantacji nić zaczyna pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt jest widoczny już zaraz po zabiegu. Wchłaniają się w okresie 8 – 12 miesięcy i mają doskonałą tolerancję biologiczną. Efekt liftingu utrzymuje się przez okres aż 5 – 6 lat. Nici powodują podniesienie okolicy policzków, poprawę owalu twarzy, podbródka, okolic szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz głupot , myślisz że czytają to tylko idiotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione w Szczecinie nici shiluetty na podniesienie brwi , po pierwszym zabiegu zero efektu potem miałam poprawkę i tez to nic niedało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Robiłam sobie Happy Lift w Prestige Skin we Wrocławiu i to niecałe trzy miesiące temu, efekty są fajne ale sam zabieg bardzo nieprzyjemny. Wiem że jest jeszcze jakaś dobra klinika w Polanicy ale strasznie droga, do tego szukałam w Warszawie ale tam to już nie na moją kieszeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik67
Robiłam nici na tzw chomiki po dwie na stronę . Zabieg bezbolesny bo pod znieczuleniem , ale taki trochę nieprzyjemny, może to stres . Efekt odrazu widoczny . Znieczulenie puściło i trochę boli , głowa i skronie . Twarz ściągnięta , nie mozna gryźć i mocniej ruszać szczęką . Zobaczymy jutro . Jestem oklejona plastrami i zadowolona . Koszt 2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaAnna
hej nie wiem co jest reklama a co nie wiem jedno mam nitki w policzkach od 14-11-2014 , zabieg robiłam w La perla w warszawie (wiem wiem zaraz powiecie że to tez reklama ) klinika jak klinika ja czułam się tam bardzo dobrze ale pewnie gdzie indziej tez by tak było. Co do samych nici to póki co mam chomiczki w sensie że grubaśne poliki bo jeszcze jestem lekko opuchnięta. dodam że zabieg ten miałam razem z usuwaniem przepuklin tłuszczowych z dolnych powiek więc byłam w sedacji. Póki co każdy mówi że wyglądam lepiej , mimo małych siniaków, bo skóra naciągnięta i buzia pełniejsza :) Jeśli macie jakieś pytania zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dokladnie nitki miałaś robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaAnna
Własnie happy lift (tak to się nazywa w la perla) i w mojej ocenie oraz w oczach wszystkich którzy mnie już po zabiegu widzieli efekty są widoczne na pierwszy rzut oka. Buzia jest pełniejsza (ja miałam opadnięte policzki , sporo schudłam) Poki co bez szału bo to 4 dni raptem, troszkę boli jak napnę bizię albo za mocno przycisnę dłonią przy myciu ale ogolnie znośnie. Co dla mnie bardzo ważne nie mam już tych paskudnych zmarszczek przy ustach tzw. zmarszczek śmiechu...wcale mi się smiac nie chciało jak patrzyłam na nie w lustrze. Pani Dr powiedziała ze efekty będą jeszcze fajniejsze tylko trzeba poczekać około1,5 msc :) Czekam zatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryk
Czy któraś robiła nici Happy Lift w AGklinik u Dr Gumkowskiego?? I czy naprawdę to nie jest szkodliwe? Nie mam zdiagnozowanej choroby, ale moi rodzice leczą się onkologicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak OliwiaAnna sporo schudłam i związku z tym pojawiły się paskudne chomiki. Zdecydowałam się na nici, zabieg wykonałam w Derma-Clinic dr Orlitz w Częstochowie. Polecam każdej kobiecie to miejsce, jestem bardzo wdzięczna losowi, że od razu tam trafiłam, bo nie jest to tani zabieg, a czytałam, ze niektórym nic to nie dało, ponieważ zabieg został źle wykonany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×