Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
whynot

Icoone - tkanka tłuszczowa- nowość- zaczynam :)

Polecane posty

Witam :) Zastanawiałam się , zastanawiałam i...wybrałam zabieg Icoone. Jest to zbieg do nieinwazyjnego usówania tkanki tłuszczowej. Czy ktoś robiła takie zabiegi? Podobno po 10 efekt ma byc super :) ja jestem po 2 ;) Zapraszam do rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpowiem tylko ze wybrałam to zamiast nnm lipo kontur bo podpowiedziano mi ze tak będzie lepiej :) bo można tym zrobić całe ciało .... podbijam >)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1rrrr
robiłam i doradze daj sobie spokój oprócz pojędrnienia skóry zero efektu oprócz braku w portfelu 4000 zł po 8 zabiegach nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to kiepsko .... hmmm a mozesz mi napisac czy chodziło Tobie o zlikwidowanie tylko paru centymetrów czy ogólnie jestes mocno przy kosci? Przepraszam za takie pytanie ale slyszalam ze osoby ktore mają mało tkanki tłuszczowej są zachwycone. Kurcze w srode ide na 3 zabegi. Zrobie 5 i zobacze czy są efekty... a robilas cos jeszcze? tzn jakąś inna maszyne ktora byla fajniejsza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1rrr
a jeśli można gdzie to robisz ? w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poznaniu. Kurcze tylko ze mi mówili ze na efekty nie trzeba czekac ...ze po 10 jak się zakoczy to widac.. a zobacz czy to ta sama maszyna : http://www.icoone.pl/czym_jest_icoone.php za jeden godzinny zabieg na całe ciało płacę 300 zł + dobieram sobie w cenie 3 problematyczne partie na ktorych sie skupiam dodatkowo miałam do wyboru mezoterapie NNM i inne maszyny w tym samym gabinecie. a polecili mi to... Pani która robie zabiegi mówi ze duzo kobiet wychodzi zadowolonycj po serii.. Ciekawe co to będzie w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1rrr
to ta sama maszyna ,body jet to odessanie tkanki tłuszczowej mnie kosztowała 7000zł ,ale jak masz niewiele to nie ma sensu ,ja po ciążach ialam brzuch wystający ,co mnie do szewskiej pasji doprowadzało ale może u ciebie będzie inaczej trzymam kciuki w Warszawie kosztuje tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę. Jestem po 3 zabiegach. Wyniki. Waga tak samo- wiadomo Udo prawe - 2 cm udo lewe - 1, 5 cm talia - 2-3 cm pupa w normie (było i jest tak jak byc powinno ;P ) brzuch na wysokosci boczków i pępka - 1,5- 2 cm kurcze...chyba zrobie do konca 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna78
a ja jestem bardzo zadowolona z efektów po icoone, mam teraz 2 rozmiary mniej i wreszcie upragnioną sylwetke :D zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i do tego przyjemny, bo to swego rodzaju masaż ;) polecam wszystkim Paniom, które narzekają na otłuszczenia czy cellulit na ciele. ja mam za sobą cały pakiet zabiegów, czyli było ich 14. moje dwie kolezanki też wlasnie korzystaja i sobie chwalą. :) ja chodzilam do Centrum Urody i Fitnessu w Poznaniu, swietna atmosferka i obsługa :) POLECAM !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia40
zgadzam się z moją poprzedniczką, ja teraz korzystam z zabiegów ICOONE w Centrum Urody i Fitnessu i polecam to miejsce! :) mam za sobą już 3 zabiegi, skóra wygląda o wiele lepiej, jest bardziej ujędrniona, w obwodzie już też gubię cm ;) jak zabiegi odchudzające to tylko ICOONE Poznań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icoon to cudowny zabieg
Jestem po 10 zabiegach Icoone i widzę mega efekt, nie mam cellulitu a Pani kosmetolog mówiła, że to już 3 stopień zaawansowania. Dodatkowo ciało stało się znacznie jędrniejsze. Mimo to, że zabieg nie nalezy do tanich polecam wszystkim, których wygląd ciała wymknął się z pod kontroli. Polecam Klinikę Medi - Derm tam mają ten zabieg najtańszy - zależało mi na dobrej cenie dlatego wcześniej sprawdziłam wszystkie oferty w Warszawie . Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobujcie cavi-lipo, niesamowicie rozpuszcza tkanke tluszczowa i daje niesamowite efekty, www.cavi-lipo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1703
a jakie jeszcze gabinety w poznaniu mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajna
Osobiście proponuję zabiegi Icoone na ul Wojciechowskiego w Centrum Urody i Fitnessu w Poznaniu, mam za soba cała serię zabiegów, nie musze chyba mówić, że jestem niesamowicie zadowolona :) brak uporczywego cellulitu i tkanka tłuszczowa zmniejszona do tego stopnia, że moge nosić spodnie sprzed ciąży. Poza tym, sam zabieg jest niezwykle relaksujący, można się nieźle odprężyć np. po pracy. Polecam Centrum Urody i Fitnessu i samego Icoone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnella999
Dla wszystkich wielbicielek oraz tych niezdecydowanych czy wybrać ICOONE - od dzisiaj do 31.01.2013 w salonie Piękność Dnia w Warszawie trwa promocja na pakiet 10 zabiegów x 40minut - 50%!!! Czyli zamiast 2900zł płacicie 1450zł! Warto zadbać o skórę już dziś, aby latem zarządzić na plaży! ;-) Piękność Dnia Day Spa ul. Rumiana 108a Warszawa t: 22 858 77 09 www.pieknosc-dnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaj
Witam Was wszystkie serdecznie, ja jestem w trakcie robienia serii Icoona. Robię focusy na brzuch, uda przód oraz tył. Szczerze już po pierwszym zabiegu czułam się lżejsza :) W tej chwili jestem po 7ym zabiegu i UWAGA z rozmiaru 42 zleciałam jeden w dół. A najlepsze jest to że czuje się o niebo lepiej :] Polecam Spa Good Time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamaja00
Witajcie, ja skorzystałam z Body Jet z opcją powiększenia biustu. faktycznie tak jak mnie uprzedzano biust znacznie nie został powiększony, ale jest pełny, naturalny i co ważne każdy zauważam, że jakoś mnie więcej w tym miejscu ;). Miska jest powiększona o0 jedne rozmiar, mam pełne "C" i o to mi chodziło..teraz tylko mam problem ze zrostami, mój brzuch jest okropny, ale to może dlatego, że od zabiegu minął dopiero miesiąc. dziś idę pierwszy raz na ICOONE, podobno rezultaty są rewelacyjne-pochwalę się jak już będę po :), pomierzę się i zdam relację w połowie i po ostatnim - 10 zabiegu :) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku gdy tkanki tłuszczowej jest niewiele jak najbardziej sprawdzi się zabieg ICOONE dodatkowo ujędrni i wymodeluje ciało. Natomiast jeśli jest nieco większy problem polecam jednorazowy zabieg liposukcji laserowej, który usunie nadmiar tkanki tłuszczowej i jednocześnie obkurczy skórę dzięki działaniu lasera. W przypadku gdy nie ma potrzeby pojędrnienia skóry polecam metodę Body-Jet czyli liposukcję wodną. Po zabiegach liposukcji znakomicie sprawdza się zabieg Icoone, który pozwoli uniknąć ewentualnych nierówności i pomoże w szybszym wygojeniu się ciała. http://www.mediderm.com.pl/icoon2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whynot jak tam po zabiegach ? są efekty ? też się chciałam na ten zabieg wybrać ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 12 zabiegach icona i mogę śmiało polecić ten zabieg. Wcześniej korzystałam z zabiegów endermologi i tez byłam zadowolona, teraz widzę różnicę między endermologią a iconem. Moim zdaniem icon jest urządzeniem lepszym niż endermologia, bynajmniej ja mam lepsze i widoczne efekty. Nie mogę się zgodzić z wypowiedziami osób, które twierdzą, że nie widzą efektów, chyba że nie chodziły regularnie na zabiegi lub nie stosowały się do zaleceń podczas całej serii zabiegowej. Ja wydając sporą kwote na serię zabiegów postanowiłam stosowac sie do zaleceń jakie mi przedstawiono przed rozpoczęciem serii zabiegów. Straciłam tkankę tłuszczową, pozbyłam sie cellulitu i zmniejszyły mi się rozstępy, oczywiście podczas całej serii zabiegowej dla lepszych efektów zmieniałm radykalnie swoje nawyki żywieniowe i trzy razy w tygodniu pojawiałam się na zajęciach w fitness klubie. Z czystym sumieniem mogę polecić te zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morphokosmetologia
Jako kosmetolog obserwuję jak wiele kobiet zmaga się z problemem cellulitu, luźnej skóry i jak wiele zabiegów okazuje się nieskutecznymi. Z czystym sumieniem mogę polecić serię zabiegów na urządzeniu Icoone. Jest to maszyna wykorzystująca najnowsze technologie, drenuje, ujędrnia, rozbija cellulit. Profesjonalne programy pozwalają na indywidualny wybor procedury do potrzeb klienta. To co wyróżnia Icoona od innych urządzeń tego typu: nie rozciąga skóry! Jeszcze raz polecam, Kasia www.morpho.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam regularnie dwa razyw roku z zabiegów icoona i jestem bardzo zadowolona. Ktoś kto wypowiada się, że icoone to to samo co endermologia nie ma pojęcia o czym pisze lub mówi. Oba zabiegi bardzo się różnią i oba działają. Proszę pamietać że oba zabiegi są zabiegami medycznymi i ktoś musiał przyznać certyfikaty medyczne a bez wczesniejszych badań i efektów przyznanie producentowi takiego certyfikatu było by niemożliwe. Wiadomo że każdy salon będzie polecał swoje zabiegi i twierdził że ich działają a konkurencji nie. Jestem lekarzem i jak już wspomniałam korzystam regularnie z zabiegów i widzę efektya chyba o to właśnie chodzi a nie o polecanie zabiegów które nie działają. Pamnietajcię że medyczny certyfikat na urządzenie świadczy o jego sprawdzonej efektywności działania. Z czystym sumieniem polecam zabiegi icoona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2121
Dziewczyny napiszę krótko, zabiegi icoona działają i są lepsze od endermologii, ale są o wiele droższe. Ja korzystam regularnie raz w roku od trzech lat i nie mam zastrzeżeń do działania i efektów, te zabiegi w przeciwieństwie do endermologii nie rozciagają skóry. Pamietajcie o zdrowym trybie życia podczas zabiegów i większej aktywności fizycznej. Uwierzcie mi nie ma opcji ani mowy o braku efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEdyta
Jakie ktoś bzdury wypisuje na temat zabiegów icoone, przyznam się że ja wykonuję od 3 lat zabiegi na tym urządzeniu i podkreslę że nie mam zamiaru reklamować tych zabiegów bo nie trzeba :) Czytając wpis o połączeniu zabiegów icoone i endermologii dochodzę do wniosku że osoby które nie mają pojęcia o temacie nie powinny wogóle sie wypowiadać. Pamietajcię ze zabiegów endermologii i icoone się nie łączy podczas jednej sesji zabiegowej, po drugie jak ktoś chce reklamować swoje zabiegi powinien wykupić sobie reklamę. Ja leczę i likwiduję blizny u ludzi za pomocą zabiegów icoone, i nie spotkałam się z brakiem efektów. Icoone stosuje się w medycynie estetycznej i pracują na nim lekarze, miedzy innymi ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonkamalutka
Pamiętajcie że Boby Jet jest zabiegiem inwazyjnym a icoon nie. Mialam wykonywany zabieg inwazyjny i śmiało mogę napisać, że nie jest to przyjemne i bez bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniacz
Z czystym sumieniem mogę polecić serię zabiegów Icoone. Jest tourządzenie medyczne wykorzystujące najnowsze technologie, drenuje, ujędrnia, rozbija cellulit i głeboko zlokalizowaną tkankę tłuszczową. Profesjonalne programy pozwalają na indywidualny wybor procedury do potrzeb klienta. To co wyróżnia Icoona od innych urządzeń tego typu: nie rozciąga skóry i działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2rrr
Dla mnie icoon to rewelacyjna, działająca i nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki. Jestem bardzo zadowolona z efektów a jestem po 10 zabiegu i zostało mi jeszcze 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ericzka
Dwa tygodnie temu wykupiłam dla mojej mamy pakiet zabiegów icona na twarz, mama miała wykonane już 4 zabiegi i muszę stwierdzić, że efekty już widzimy. Zmarszczki bardzo się spłyciły i skóra na twarzy wygląda bardzo świeżo i w widocznym stopniu obserwujemy znaczne napięcia skóry twarzu i dekoldu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATIROGACZ
Korzystałem z zabiegów icoona w Warszawie mówię wam moje drogie Panie rewelacja. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×