Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pękatka

Idzie lato,kto walczy z cellulitem ?

Polecane posty

Gość pękatka

Dziewczyny jak szybko w max 2 mc pozbyc sie skutecznie i szybko cellulitu ? Pls nie piszcie o kremach i żelach,bo to juz sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peeling kawowy. Działa lepiej, niż wszystkie "cudowne,drogie kremy" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy wziąć kilka łyżek kawy ( można dodać jeszcze do tego troszkę oliwy z oliwek) i posmarować tym miejsca z cellulitem. Potem masować kilka minut, dokładnie spłukać i nałożyć balsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży celulit
myślicie, że to naprawdę zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fountainebleau
lepiej sobie zrobić dobrą kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
Zcznij cwiczyc, a nie czekasz na cod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
cud, sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dużo pij wody na wypłukanie całego syfu dobre efekty daje Eveline serum na cellulit powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też walczę!!
ja robię sobie peeling kawowy: kawa, trochę żelu pod prysznic żeby się pieniło, cynamon i wcieram i wcieram i wcieram :) potem wklepuję serum termoaktywne eveline slim extreme. no i ćwiczę, nie jem słodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy celulit
nie czekam na cud, czemu na tam kafe są samę głupie baby. Czy Wy potraficie odpowiedzieć na proste pytanie. Ja wiem, że ćwiczenia są najlepsze, ale wyraznie pytam, czy ta kawa może wspomóc działanie ćwiczęn (Kur.a ja nie napiszesz jak krwie na rowie to tepe sztuki zaraz będą udzielały zajeb...stych rad)Nauczcie sie czytać ze zrozumieniem (i to nie dotyczy tylko tego wątku) ktos sie pyta o cos konkretnego a te pierdo.ą od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadziababenc
ja już pozbylam się celulitu a miałam widoczny golym okiem, polecam endermologię, cena za 1 ok. 50 zl minimum trzeba 10 2-3 razy w tyg. (ok 1 godz.) ja mialam 2 serie ( po pierwszej już było super), zero celulitu!No i jak nie zmienisz diety to za ok 2 lata powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pękatka
no czekałam na cud juz 3 lata i nic i mysle ze z wiekiem tylko sie pogłebia.No zrobiłam ten peeling ,ale oprócz tego ze wygładzil mi tyłek nic sie nie zmieniło.Ja to nawet kiedys robiłam taki peeling z kawy i mleka i tez nic.No ja juz nie mam pojecia co robic... Opadam z sił bo znowu nie bede chodziła w szortach jak bedzie ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbanna
Pękatka, kochana ja tez mam ten cellulit i za chiny to cholerstwo nie chce zniknąć. Mam 26lat,ważę 52kg i po drugiej ciąży (a przytyłam w niej tylko 6kg) dopiero mi się pojawił. Okropne mam te nogi:( z kremami cudowałam i nic,ćwiczyłam i nic, na zabiegi w salonach mnie nie stać,już nie wiem co. Ten peeling kawowy spróbuje robić regularnie. Jak to nie pomoże to się całkiem zniechęce. W niektórych miejsach na udach,a zwłaszcza pod kolanami to mam aż takie dziury głebokie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbanna
robiłam sobie peeling z kawy i muszę powiedzieć,że skóra po nim jest mięciutka,nie miałam takiej skóry po żadnym peelingu z drogerii:)!. Czy zwalczy cellulit to się okaże,będę robiła go regularnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezz cellullitu
cały msc wcierałam peeling z kawy codziennie!dodawalam takze imbir i cynamon,bo działają rozgrzewająco i oliwe z oliwek bo ta z kolei natłuszcza,ja po mscu kapnęlam się,ze cellulit gdzies zgubilam! Warto zainwestować w taki peeling,oczywiscie darowalam sobie wszelkie wklepywanie kremów antycellulitowych,bo peeling z kawy zostawiał na skórze 'film' i wolałam żeby całkowicie się wchłonął,bez przeszkód z jakimiś dodatkowymi kremami. Dziala dziewczyny! Tylko nie po jednym zastosowaniu. Ja ogolnie jestem szczupla,jesli ktos ma tendencję do tycia to najlepie dodatkowoj stosowac diete i cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprubowalam juz wszystkiego
ale tak na prawdę cellulitu pozbyłam się w 80% próżnio-wibracyjnym masażem, moja sąsiadka kupiła sobie taką maszynę na powiększenie cycków, a mnie podłącza na nogi i tyłek. jak dla mnie to rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja walczę z cellulitem, bo mam dość chodzenia w pareo po plaży! zaczęłam dopiero w tym tygodniu, póki co uskuteczniam peeling kawowy. ciapcia to się trochę po łazience, ale skóra już gładsza! w kroku następnym zamierzam nabyć krem/żel/(ponoć są nawet tabletki???) wspomagające zwalczanie celludziada. macie swoje typy? mam cell. 1-2 stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiesanderson
a do tego pilingu kawowego to jakaś specjalna kawa czy obojętnie jaką z kuchni wezmę i wymieszam z żelem? :) Ja ćwiczę codziennie na steperze po 40 i smaruję się kremem antycellulitowym Perfecty, ale dopiero od 2 tygodni, więc o efektach nie mogę się jeszcze wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmmgg
dobry jest ten peeling z kawy, proszki innev cellulit, krem eveline i kulka garenier, cwiczenia, dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezz cellullitu
kawe jakąś najtanszą kup,sypaną,zaparz ją normalnie tylko wody wlej tak aby samą kawę zalała i żeby nie trzeba było odlewać nadmiaru wody:). Ja robię z 3 stołowych łyżek,dodaje lyzke cynamonu i lyzke imbiru i z 3lyzki oliwy z oliwek i ten peeling ma taką fajną konsystencję:),a kawę mam najtanszą z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezz cellullitu
aj zapomnialam napisać ze ja tez cwiczylam na stepperze i smarowałam się takim serum z eveline taki chłodzący,po 2msach mi się odechciało bo nie widzialam efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruuuuuuuuuu
co do ćwiczeń-nie zauważyłam,żeby zmniejszył mi się cellulit,a nawet wręcz przeciwnie,miałam wrażenie,ze mięśnie właśnie go wypchnęły bliżej skóry :-) chodzę na siłownię,żeby rzeźbić sylwetkę,nie chcę się odchudzać,korzystam też z roll-cos tam -naprawdę nie widzę efektów,oprócz poprawy kształtu ud (może jeszcze lekka poprawa kondyncji) :( (od 5 miesięcy 3 razy w tygodniu) na ten parszywy cellulit chyba nie ma rady (o balsamach i masażach nie piszę,bo to najprostsza sprawa w domowych warunkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mruuuuu
aj ja tak samo miałam z tymi cwiczeniami,tzn tez mi się wydawało ze miesnie ypchnęly bardziej ten cellulit,bo był mocniej widoczny. Mojej koleżance mąż masował uda i pupe:D i mówila ze troche mniej widoczny jest,ale mojemu nie dam sie masować bo kicha zeby mi takie uda oglądał,a podczas ugniatania to juz w ogóle wyjdzie zaawansowany celulit hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pękatka
Jak juz pisałam nie chce takich domowych peelingów,bo juz po soli i mleku miałam problem z uczuleniem na skorze,a efektów nie widac. Słyszałyście moze o metodzie cellucare? Podobno własnie działa i daje wreszcie pozytywne efekty,i skutecznie walczy z cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasz Portal w konkursie na Złotą Stronę Roku 2010 tygodnika Wprost. WYGRALIŚMY Dziękujemy za Wasze wsparcie, za każdy oddany głos, który jest dla nas niesamowitym dopingiem w tworzeniu serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z listą nagrodzonych użytkowników, którzy oddawali na nas swoje głosy. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/49/nasz-portal-zlota-strona-roku-2010-wprost-dziekujemy-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja stawiam na rower i basen, bo mam wrażenie, że mi równo rozbijają tłuszcz i ładnie kształtują wszystkie mięśnie na udach i pupie. w weekend byłam na kajakach - jeśli ktoś chce poćwiczyć ramiona i klatkę piersiową - POLECAM! tyle że dziś trudno ręką ruszyć ;/ peelingu kawowego nie porzucam - cudo! ale na kosmetyk antycell. się jeszcze nie zdecydowałam. skąd ja mam wiedzieć, który jest najlepszy?! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudykot76
Cześć.Na tym forum jestem nowa, ale od dziś zaczęłam-po raz kolejny-walkę o piękne ciało.Na mnie najlepiej działa stary, dobry callanetics.Cwiczenia ciężkie, ale efekty widać-nawet mój mąż był w szoku, że po callanie tak szybko figura mi się poprawia.No, ale na początku też cellulit wyłazi bardziej-ale o tym twórczyni callana pisze sama, więc fajnie, że nie ściemnia.Regularnie zaczęłam wcierać krem na cellulit Bielendy-do użytku profesjonalnego, kupuję w hurtowni w Opolu.A, własnie jest ktoś z Opola? Wiecie, w sumie nie jestem gruba, ale moje ciało coraz bardziej przypomina ciastolinę, no i ten brzuchol, który zawsze był płaski.Dziś biegałam z siostrą, jutro się zważę i wymierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do peelingu kawowego, ja znam jeszcze opcje że po peelingu kawe (znaczy sie płyn) miesza sie z balsamem, smaruje nogi i owija folią spożywczą. Leżakuje sie tak z godzine pod ciepłym kocem, po czym ściąga i spłukuje. Nie wiem jak efekty, bo strasznie dużo z tym było zabawy i wytrzymałam tylko 2 tygodnie po 4 - 5 razy, pewnie za mało. Spróbuje Waszą opcje z samym peelingiem, skoro piszecie że pomaga to może i na mnie podziała, bo z tym dziadostwem to mnie już czarna rozpacz ogarnia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×