Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maria421

Ile kosztuje korekcja nosa.

Polecane posty

Gość maria421

czesc ile kosztuje korekcja nosa tam gdzie robicie bo ja chce zrobić u dr.plastyka Józefa Jethona który przyjezdza z Warszawy do białego w soboty . Chce u niego zmniejszyc nos i usunąć garbek. Koszt korekcji nosa wyznaczył na 4600+500znieczulenie ogólne. Czy któras z was u niego robiła .Prosze o informacje pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka34
Model med jest oki, przynajmniej mnie nic złego tam nie spotkało , korekacja nosa kosztuje róznie od 3,5 tys. u stepniewskiegi do 6,5 u szczyta. Ale nie patrz na cene, wazne abyś wybrała odpowiedniego Dr. Dr znani z ładnych nosów to Skupin, Broma, Szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwka, to, ze TOBIE nic MODEL - MED nie spieprzyl, nie znaczy, ze jest OK. Z palca sobie nic nie wyssalam, i az dziwie sie, jak mozna byc tak krotkowzroczna i naganiac pacjentow takim draniom. Zobacz, ile jest na ich temat negatywnych opinii, za bezdurno by im SANEPID dzialalnosci nie zabronil. Zwrocisz tej dziewczynie forse, gdy ja oszukaja tak jak na przyklad mnie?! Drogo zaplacilam za to, by dzis wszystkim odradzac MODEL - MED i zwiazanych z nim lekarzy (m.in.wlasnie Brome). Mam: - okaleczony brzuch z faldami tluszczu, ktore nie zostaly odessane, bo panu Jethonowi sie nie chcialo, - gruba blizne wszerz brzucha az do plecow, bo nie zastosowal wlasciwych szwow - i pepek przesuniety o 3 cm w prawo. Wiec odpieprzcie sie od nas wszystkich, naganiaczki MODEL - MEDu, bo Was ludzie za takie bzdury zlinczuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka34
To że masz okaleczony brzuch to nie jest wina Bromy To że tam pracuje to nie znaczy ze on Cie oszpecił, a z tego powodu wyrazy smutku :( Ty nie ams znic wspólnego z tym lekarzem, jedyna osoba jaka możesz obwiniac to Dr. Józef J. Tak naprawdę to nie ma lekarza który by czegos nie zepsuł komuś. A tak na marginesie to chyba Cię skąds koajrzę i juz wiem dlaczego piszesz tylko na tym forum, a omijasz fora Twoje ciało i beauty. Poniewaz tam już kiedyś pisałaś użuywając kilku nicków i oczerniałaś Pewnego Dr, tylko że wtedy udawałaś osobie po nieudanej operacji cycków. Jednak na szczescie Cię szybko zdemaskowali. I wywalili, a jesli to pomyłka to czemu piszesz jedynie tu? A nie masz chęci wyrazic opini i przestrzec innych na innych bardziej znanych forach Może włąsnie dlatego bo tam Cie juz znaja i wiedza że jestes oszystką!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwracanie uwagi od meritum sprawy i wylewanie pomyj na osoby niewygodne, to metoda znana jeszcze z czasow PRL. Gdybym chciala dyskutowac na tym poziomie, to teraz musialabym napisac, ze \"Liwcia\" kradla chusteczki w supermarkecie, a Jethon donosil na kolegow w stalinowskich czasach i za to dano mu dyplom. Litosci, przeciez ten MODEL - MED nie potrafi nawet postarac sie o dobre naganiaczki, tylko takie idiotki z trzema zwojami mozgowymi. A po coz, u Boga Ojca, mialabym udawac kogos innego na innym forum (z ktorego podobno mnie wyrzucono)? I po co pisac o jakiejs operacji cyckow? Czy nie wystarczy kompromitujaca historia mojej operacji brzucha? Dlatego pisz sobie, moja dobra Liwciu, co ci sie podoba, i tak nie jestes w stanie mnie obrazic. A MODEL - MEDOWI takie jak ty naganiaczki przynosza wiecej wstydu niz pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_20
najladniejsze noski robia: Szczyt,Wojcicki i Stepniewski.To sa mistrzowie od operacji nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broma znany z ładnych nosów
chyba zartujesz moj jest za duzy w stosunku do twarzy poszłam z prostym centarlnie na srodku wróciłam z przechylonym z lewo na poprawkę nie mogłam liczyc bo pan broma uznał ze tego nie widac a 6000pln poszło w las nie idź do bromy!!!!!!!!!!!! Skupin robi ładne nosy i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *_*_*
Chcialabym zrobic korekte nosa, czy ma to juz ktoras za soba i moze mi polecic dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Bielecki i dr Skupin
robia najladniejsze noski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie znowu anna6
znowu ty?? wywalili cie z innych for, tylko tu ci zostalo pisac ale myslalam ze juz dalas sobie spokoj... co do jenthona to jednej dziewczynie spie*rzyl operacje akurat nie nosa, ale daje to do myslenia... mialam nos u bromy w model-medzie i jestem zadowolona!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justine. now here i am
skupin to niemal legenda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja jestem po niechirurgicznej korekcji nosa, miałam krzywy nos, pani doktor z Kliniki Amaryllis z Bytomia zaproponowała mi botox, nie ukrywam że troszkę się bałam ale teraz mogę polecić wszystkim ten zabieg, efekty są boskie, mam piękny prosty nos i to bez cięcia a koszt to 900zł :) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesli chcemy usunąć pewna czesc kostna garba na nosie to nie pomoże nam w tym botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą ofertę na zabieg operacji nosa oferuję doktor Nawrocki z gabinetu www.drnawrocki.com.pl . Jest u nich możliwość ratalnej spłaty za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajce się nabrać na reklamę RYSZARDA NAWROCKIEGO zobaczcie że reklamuje się wszędzie!!! Mi ten chirurg zniszczył uszy!! teraz szukam chirurga do rekonstrukcji!! osobiście trzymajcie się od niego z daleka dobrze wam radzę bo będziecie żałować tak jak ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na delikatną plastykę nosa u doktora Knakiewicza, który jest zaufanym lekarzem i skorzystałam z jego kliniki we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt operacji nosa zależny jest od wielu czynników i z tego co ja się orientowałam to ta cena może bardzo się różnić. Przy wyborze lekarza i tak warto kierować się jego kompetencjami a nie ceną zabiegu. Ja polecam dr Raczkowską, która mi wykonywała operację. Wszystko przebiegło bez żadnych problemów a nos teraz wygląda znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaplacilam za pelna operacje 13tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny się wahają w zależności od rozległości zabiegu. Ja robiłam korektę w Polanicy u Łątkowskiego i wyszło mniej niż w innych klinikach mimo wysokiego standardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manniakk

Mam za sobą już taki zabieg i powiem wam tak - czuję się jak nowa osoba. Zawsze miałam kompleks na punkcie swojego nosa, lecz teraz - w końcu mogę normalnie popatrzeć w lustro i się uśmiechnąć. Zabieg wykonywał mi dr Ryszard Nawrocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×