Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Radi

Ilizarov

Polecane posty

Gość Radi

Prosze o rade tych którzy mieli kontakt z aparatem Ilizarova.Niedługo będe mieć zabieg wydłużania kończyn dolnych,prosze o opinie czy jest to bezpieczne gdyż będe wydłużał nogi ze względów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo karmi
co chcesz wiedziec? wiem co nieco bo pisalam prace dyplomowa z tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo karmi
powinienes pogadac o tym z lekarzem ale to jest bardzo dlugotrwaly zabieg i bolesny, nawet bardzo. powiklania sie zdarzaja ale ja osobiscie nie spotkalam sie z osobami ktoreby je mialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anati
Hej. Ja mam właśnie na nodze aparat Ilizarowa już drugi raz. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to bolesny zabieg. Mam nadzieję że nie będą Ci wydłużali obu nóg jednocześnie, bo to ogromne obciążenie dla organizmu. Ogólnie da sie przeżyć. Powikłania się zdarzają ale to raczej w pojedynczych przypadkach. Uważaj żeby sie nie przeziębiać po operacji. Od zwykłego bólu gardła można dostać stanu zapalnego. Strasznie wtedy boli noga. Pojawiają sie wycieki ropne. Nie zrażaj sie, jeśli za ostro napisałam. Ale lepiej żebyś była przygotowana na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radi
Sporo czytałem na ten temat ale jednego nie wiem,czy taki zabieg wydłużania kończyn może skończyć się utratą nóg?no mi jeszcze jedno czy wytrzymam taki ból dwóch aparatów jednocześnie,prosze odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka111
ja wlasnie bede miala zakladany niedlugo- w razie pytan piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×