Odpowiedz na ten temat

IMPLANTY LYDEK

• sylwiasteczkowska 2013.04.24 [10:57]
    Hej ludzie czy ktos z was myslal o implantach lydek lub je juz ma? Malo o tym informacji w calym necie a ja mam koszmarnie chude lydki i mysle o tej operacji....
  • Oleska34 2014.02.02 [18:57]
    Ja o tym mysle. Dlatego jestem na tym forum.
    Sadzac z daty Twojego wpisu , zajmujesz sie tematem dluzej ode mnie.
    A moze juz jestes po operacji ?
  • gość 2014.02.02 [19:19]
    Ja o tym myślałam nawet bylam na konsultacji doktor jednak odradzil mi ponieważ stwierdził że wszystko jest ok. Ja uwazam inaczej mam lydki 33cm i nie łączą się.
  • gość 2014.02.03 [19:15]
    a ż czym mają się łączyć smiech.gif ja pier..ę ale problem..
    moje mają 32 cm i się łączą [jak stoję przy złączonych nogach, zgaduję, że o to ci chodzi].
    masz krzywe giry po prostu. zresztą jak co druga baba na ulicy- żadna to tragedia, ale nie ma nic wspólnego z obwodem
  • gość 2014.02.03 [19:41]
    Właśnie po to chcialam zrobić ale co ty o tym wiesz? Jak masz takie fajne to po co wchodzisz na takie strony?
  • gość 2014.02.03 [21:28]
    przesadzasz. widuję ładne dziewczyny z krzywymi nogami i wcale im to nie odbiera urody.
    i skoro takie smukłe łydki się nie łączą, to pewnie nie są jakieś spektakularnie krzywe- gorzej jakbyś miała 45 cm, a w tej sytuacji, to podejrzewam, że to są wymysły panienki bez prawdziwych problemów i niejedna by pewnie się z chęcią zamieniła za twoje chude i rzekomo koślawe giry.
    a implanty? po co?
    krzywe giry z rozbudowanymi mięśniami są nadal krzywe, więc z implantami podejrzewam tak samo
  • gość 2014.02.03 [22:21]
    Oglądałam fotki osob po operacji i po włożeniu implantow lydki łączyły się. Nie wiem czemu dr nie chcial mi zrobić? Stwierdził ze jest ok i ze wymyslam ale zgrabne nogi łączą się w lydkach prawda? Spróbuję na siłowni napewno się nie poddam.
  • gość 2014.02.03 [22:25]
    moje łydki si,e nie łączą
    ale mam sado w talii
    i co?
    nic nie zrobie
    duzo ćwiczę
    niestety , sadło nadal jest
    5x basen, siłownia, bieganie
  • gość 2014.02.03 [22:27]
    Zainwestuj w osobistego trenera na pewno da rade. On powie jak i co cwiczyc na dane partie.
  • gość 2014.02.03 [22:29]
    mam trenera
    niestety, opad
    a..nie jem mięsa , wędlin, ciast..
  • gość 2014.02.04 [11:14]
    Zmien trenera i stosuj diete na pewno schudniesz. Ja cwicze w domu na orbitreku od 4 miesięcy 4 razy w tygodniu i chudne. Na kilogramach jest to malo widoczne ale w obwodzie widac roznice, nie mam juz przekletych boczków usmiech.gif
  • gość 2014.02.04 [12:49]
    czasami sadło w pasie, to kwestia typu budowy. moja koleżanka maksymalnie się odchudziła do tego trening. nóżki jak zapałki, mały tyłek, a brzuch nadal słaby. kiedyś była otyła, teraz jest szczupła- już 3 lata, ale nadal widać, że jest typowym "jabłkiem". chociaż teraz łatwiej ukryć, to ubraniem.
    chociaż z drugiej strony inna koleżanka zawsze miała okropny brzuch, a teraz prawie idealny, ale sporo ćwiczeń z instruktorem na video plus biegi
  • Bradley 2015.08.12 [15:31]
  • VP81 2016.01.17 [21:08]
    Ja wlasnie jade na operacje ! Implanty łydek ! Jutro o godzinie 11 :00 .
    Trzymać kciuki oczko.gif
    To będzie juz moja 2 operacja ! Pierwszą robiłam we Wrocławiu .( nie podam nazwiska bo nie chce sie narażać i chyba nie można tu pisać gdzie ) Wszystkim odradzam !!! !!! Lekarz nie znał sie na rzeczy ! Wsadził mi implant pod skórę . Były strasznie widoczne. Wyglądało to jak kiełbasa !!! Moje łydki były tak zniekształcone , masakra !!
    Nie wiedział , ze należy sie implant pod mięsień !
    Ja tez tego nie woedzialam , bo skąd ?
    Tylko straciłam kasę a juz nie wspomnę o bólu !
    Jadę właśnie do Krakowa .
    Tym razem musi sie udać !
    Nie poddam sie usmiech.gif
    Pozdrawiam !
    Odezwę sie po ...
  • gość 2016.07.05 [21:58]
    do VP81, czy druga operacja udała się i czy jesteś zadowolona z wyników.
  • gość 2016.07.05 [22:18]
    czy szczyt juz robi ?
  • VP81 2016.07.06 [22:18]
    Nie , nieudała sie !!! Strata kasy i nie wspomnę o bólu . Implanty sa usunięte i pozostały po nich duże blizny .
  • gość 2016.07.07 [07:16]
    Dziękuję, od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wszczepienia implantów, jednak waham się bardzo i chyba nie zdecyduje się. Dziękuję
  • gość 2016.08.29 [11:20]
    Hej. Ja już jestem 2 lata po operacji łydek i żałuję bo dolegaja i zastanawiam się nad usunięciem. Czy ktoś ma podobny problem?
  • gość 2016.10.09 [03:00]
    w jakim sensie dolegają? gdzie miałaś robiony zabieg jeżeli mogę wiedzieć ? właśnie też się zastanawiam nad implantem ponieważ mam chudszą łydkę po operacji... Może ktoś wrzucił by zdjęcia swoich łydek przed i po usmiech.gif
  • VP81 2016.10.09 [14:46]
    Dwie operacje jak juz wspominałam !
    Ponad 20 tys zł poszło na marne !
    Mój problem był taki , iż nie mnialam krzywych tylko chude ... implanty były strasznie widoczne !
    Pierwsza operacje robiłam we Wrocławiu a druga tego roku w styczniu w Krakowie !
    Implantow juz nie ma . Pozostały wielkie blizny !
    Także radzę sie dobrze zastanowić !
    Na ćwiczenia byłam za leniwa , taka jest prawda .
    Teraz akceptuje te moje dwie zapałeczki
  • gość 2016.10.09 [21:59]
    U jakiego lekarza robilas ten zabieg?w jakiej klinice ?
  • gość 2016.10.17 [15:46]
    Gdzie te blizny pod kolanem? Ile zaplacilas za wyciągnięcie implantow? I czy tyle samo czasu dochodzi się do zdrowia. Ja zamierzam też usunąć bo wyglądają nienaturalnie.
  • gość 2016.11.26 [19:58]
    W jakiej klinice robilas? Prosze odpisz czy to byla klinika Wiatroszak? Napisz jaki mialas wsadzony implant? Ile mial centymetrow?
  • gość 2017.02.23 [17:05]
    Dziewczyny nie róbcie implantów łydek!! Skoro mnie lekarz osobiście odradzil tzn ze coś jest na rzeczy. Jest wiele efektów ubocznych, np dretwienie nóg. Poza tym blizny i możliwe że implanty będą widoczne, więc i tak nici ze spodenek czy spódniczek mini. Najlepiej zainwestować w siłownię i trenera! Sama to zrobiłam, mam trenera który pilnuje abym poprawnie wykonywała ćwiczenia. Przy okazji chce schudnąć bo lato idzie oczko.gif . Na miesiąc place 120 zł a treningi mam 2 razy w tygodniu. Nie żałuję. Za resztę uzbieranych pieniędzy kupuje nowe ciuszki. Ja wiem ze ciężko się zebrać ale wiara czyni cuda. Kiedyś też myślalam że nie dam rady a teraz wiem ze można. Czas na siłowni biegnie szybko, ćwiczę na różnych urządzeniach i nie jest nudno jak w domu samej. Trener trenuje nas kilka o wszystko dba a ja z chęcią tam wracam. Zrobicie jak uważacie, ja już wybrałam. Pozdrawiam dziewczyny z chudymi lydkami
  • gość 2017.03.09 [21:36]
    Czy może ktoś wypowiedzieć kto już zrobił ten zabieg? Czy ma jakieś dolegliwości?
  • gość 2017.03.18 [10:31]
    Jestem po pierwszej operacji wszczepienia implantu lydki! W lipcc bede miala drugi zabieg i juz nie moge sie doczekac! Jestem bardzo zadowolona ...noga nie boli i w sumie nie mialam zadnych problemow...jednak lepsze efekty beda po drugim zabiegu z tego wzgledu ze moja prawa lydka jest szczuplejsza od lewej o 10cm .
    Polecam !!!
  • gość 2017.03.19 [11:17]
    A czy może ktoś się wypowiedzieć kto jest już kilka lat po zabiegu?
  • gość 2017.03.20 [18:55]
    powiesz kto Ci wykonywał zabieg i jaki implant masz wszczepiony ? ile cm?
  • gość 2017.05.05 [09:26]
    Ktoś odpowie?
  • gość 2017.05.15 [21:06]
    Zabieg byl robiony u Dr .Mazan w Katowicach.
    Z 10 cm zmniejszylo sie do 7cm w lipcu bede miala wstawiony wiekszy implant.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...