Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiasteczkowska

IMPLANTY LYDEK

Polecane posty

Gość sylwiasteczkowska

Hej ludzie czy ktos z was myslal o implantach lydek lub je juz ma? Malo o tym informacji w calym necie a ja mam koszmarnie chude lydki i mysle o tej operacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tym mysle. Dlatego jestem na tym forum. Sadzac z daty Twojego wpisu , zajmujesz sie tematem dluzej ode mnie. A moze juz jestes po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o tym myślałam nawet bylam na konsultacji doktor jednak odradzil mi ponieważ stwierdził że wszystko jest ok. Ja uwazam inaczej mam lydki 33cm i nie łączą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ż czym mają się łączyć :D ja pier..ę ale problem.. moje mają 32 cm i się łączą [jak stoję przy złączonych nogach, zgaduję, że o to ci chodzi]. masz krzywe giry po prostu. zresztą jak co druga baba na ulicy- żadna to tragedia, ale nie ma nic wspólnego z obwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie po to chcialam zrobić ale co ty o tym wiesz? Jak masz takie fajne to po co wchodzisz na takie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzasz. widuję ładne dziewczyny z krzywymi nogami i wcale im to nie odbiera urody. i skoro takie smukłe łydki się nie łączą, to pewnie nie są jakieś spektakularnie krzywe- gorzej jakbyś miała 45 cm, a w tej sytuacji, to podejrzewam, że to są wymysły panienki bez prawdziwych problemów i niejedna by pewnie się z chęcią zamieniła za twoje chude i rzekomo koślawe giry. a implanty? po co? krzywe giry z rozbudowanymi mięśniami są nadal krzywe, więc z implantami podejrzewam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam fotki osob po operacji i po włożeniu implantow lydki łączyły się. Nie wiem czemu dr nie chcial mi zrobić? Stwierdził ze jest ok i ze wymyslam ale zgrabne nogi łączą się w lydkach prawda? Spróbuję na siłowni napewno się nie poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje łydki si,e nie łączą ale mam sado w talii i co? nic nie zrobie duzo ćwiczę niestety , sadło nadal jest 5x basen, siłownia, bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestuj w osobistego trenera na pewno da rade. On powie jak i co cwiczyc na dane partie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam trenera niestety, opad a..nie jem mięsa , wędlin, ciast..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien trenera i stosuj diete na pewno schudniesz. Ja cwicze w domu na orbitreku od 4 miesięcy 4 razy w tygodniu i chudne. Na kilogramach jest to malo widoczne ale w obwodzie widac roznice, nie mam juz przekletych boczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami sadło w pasie, to kwestia typu budowy. moja koleżanka maksymalnie się odchudziła do tego trening. nóżki jak zapałki, mały tyłek, a brzuch nadal słaby. kiedyś była otyła, teraz jest szczupła- już 3 lata, ale nadal widać, że jest typowym "jabłkiem". chociaż teraz łatwiej ukryć, to ubraniem. chociaż z drugiej strony inna koleżanka zawsze miała okropny brzuch, a teraz prawie idealny, ale sporo ćwiczeń z instruktorem na video plus biegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VP81
Ja wlasnie jade na operacje ! Implanty łydek ! Jutro o godzinie 11 :00 . Trzymać kciuki ;-) To będzie juz moja 2 operacja ! Pierwszą robiłam we Wrocławiu .( nie podam nazwiska bo nie chce sie narażać i chyba nie można tu pisać gdzie ) Wszystkim odradzam !!! !!! Lekarz nie znał sie na rzeczy ! Wsadził mi implant pod skórę . Były strasznie widoczne. Wyglądało to jak kiełbasa !!! Moje łydki były tak zniekształcone , masakra !! Nie wiedział , ze należy sie implant pod mięsień ! Ja tez tego nie woedzialam , bo skąd ? Tylko straciłam kasę a juz nie wspomnę o bólu ! Jadę właśnie do Krakowa . Tym razem musi sie udać ! Nie poddam sie :-) Pozdrawiam ! Odezwę sie po ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do VP81, czy druga operacja udała się i czy jesteś zadowolona z wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy szczyt juz robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VP81
Nie , nieudała sie !!! Strata kasy i nie wspomnę o bólu . Implanty sa usunięte i pozostały po nich duże blizny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wszczepienia implantów, jednak waham się bardzo i chyba nie zdecyduje się. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja już jestem 2 lata po operacji łydek i żałuję bo dolegaja i zastanawiam się nad usunięciem. Czy ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim sensie dolegają? gdzie miałaś robiony zabieg jeżeli mogę wiedzieć ? właśnie też się zastanawiam nad implantem ponieważ mam chudszą łydkę po operacji... Może ktoś wrzucił by zdjęcia swoich łydek przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VP81
Dwie operacje jak juz wspominałam ! Ponad 20 tys zł poszło na marne ! Mój problem był taki , iż nie mnialam krzywych tylko chude ... implanty były strasznie widoczne ! Pierwsza operacje robiłam we Wrocławiu a druga tego roku w styczniu w Krakowie ! Implantow juz nie ma . Pozostały wielkie blizny ! Także radzę sie dobrze zastanowić ! Na ćwiczenia byłam za leniwa , taka jest prawda . Teraz akceptuje te moje dwie zapałeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U jakiego lekarza robilas ten zabieg?w jakiej klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te blizny pod kolanem? Ile zaplacilas za wyciągnięcie implantow? I czy tyle samo czasu dochodzi się do zdrowia. Ja zamierzam też usunąć bo wyglądają nienaturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakiej klinice robilas? Prosze odpisz czy to byla klinika Wiatroszak? Napisz jaki mialas wsadzony implant? Ile mial centymetrow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie róbcie implantów łydek!! Skoro mnie lekarz osobiście odradzil tzn ze coś jest na rzeczy. Jest wiele efektów ubocznych, np dretwienie nóg. Poza tym blizny i możliwe że implanty będą widoczne, więc i tak nici ze spodenek czy spódniczek mini. Najlepiej zainwestować w siłownię i trenera! Sama to zrobiłam, mam trenera który pilnuje abym poprawnie wykonywała ćwiczenia. Przy okazji chce schudnąć bo lato idzie ;). Na miesiąc place 120 zł a treningi mam 2 razy w tygodniu. Nie żałuję. Za resztę uzbieranych pieniędzy kupuje nowe ciuszki. Ja wiem ze ciężko się zebrać ale wiara czyni cuda. Kiedyś też myślalam że nie dam rady a teraz wiem ze można. Czas na siłowni biegnie szybko, ćwiczę na różnych urządzeniach i nie jest nudno jak w domu samej. Trener trenuje nas kilka o wszystko dba a ja z chęcią tam wracam. Zrobicie jak uważacie, ja już wybrałam. Pozdrawiam dziewczyny z chudymi lydkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś wypowiedzieć kto już zrobił ten zabieg? Czy ma jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pierwszej operacji wszczepienia implantu lydki! W lipcc bede miala drugi zabieg i juz nie moge sie doczekac! Jestem bardzo zadowolona ...noga nie boli i w sumie nie mialam zadnych problemow...jednak lepsze efekty beda po drugim zabiegu z tego wzgledu ze moja prawa lydka jest szczuplejsza od lewej o 10cm . Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może ktoś się wypowiedzieć kto jest już kilka lat po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiesz kto Ci wykonywał zabieg i jaki implant masz wszczepiony ? ile cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×