Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mało._ustna

Implanty ust zamiast kwasu hialuronowego

Polecane posty

Gość mało._ustna

Slyszal ktos o tym ? :P dziś trafiłam na takie implanty, to info producenta : ''Amerykańska firma SurgiSil zaproponowała bezpieczny i trwały sposób powiększania ust wprowadzając na rynek silikonowe implanty PermaLip. Zostały one poddane licznym badaniom klinicznym i opatentowane w 2007 roku. Implanty te są wykonane z miękkiego, litego silikonu (materiału znanego i stosowanego w medycynie od ponad czterdziestu lat), z zastosowaniem specjalnej techniki produkcji. Mają one naturalny kształt i nieporowatą, gładką powierzchnię. Nie mogą one pęknąć i nie ma niebezpieczeństwa "wylania się" zawartości, bo nie zawierają w sobie płynu, a równocześnie są tak miękkie, że nie upośledzają ruchomości warg i są niezauważalne dla otoczenia. Choć jest to rozwiązanie trwałe, to w każdej chwili implant może być usunięty, na życzenie pacjenta i usta wracają do wielkości sprzed operacji. Zabieg przeprowadza się w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym, zajmuje około 30 minut i nie pozostawia widocznych blizn. Pacjent może następnego dnia po zabiegu wykonywać codzienne czynności. Wszczepienie implantów może być łączone z innymi zabiegami np. z liftingiem wargi górnej.'' Widziałam kilka fotek ale wszystkie sa jedne i te same - zrobione przez producenta. w Polsce robi to dr Janicka w Szczecinie i Warszawie, i dr Kasprzyk z Krakowa. Jestem przed powiekszeniem ust i szkoda mi wydawac co kilka miesiecy 2tys zł :( pomyslalam ze moze ta metoda bedzie dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obraź sie ale
nie chciało mi się czytać twojej wypowiedzi :P - za dluga ja tylko napisze,ze w życiu nie chciałabym miec implantów na twarzy! A tym bardziej implant ust. Usta z czasem tracą jędrność i z implantem w środku po prostu się zdeformują. Widziałam usta niektórych aktorem po paru latach - tragedia. Ja wolałabym jednak kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brbrbrbrbrbrbrb
Nie wiem czy to dobry pomysł. Co jeśli zechcesz wyjąć ten implant? Skóra ci będzie wisiała ,będzie ''rozepchana'' tak jak przy wyjmowaniu implantów z cycków :/ Poza tym dziwnie bym się czuła mając kawałek plastiku w wargach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obraź sie ale
już przeczytałam twoją wypowiedź jak to łatwo napisali że można wyciągnać implant i usta wracają do swojego pierwotnego wyglądu haha przeciez takie usta po wyciągniętym implancie bedą brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooowtf
WTF? a jest implant mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooowtf
pytam bo chętnie bym skorzystała , mózgu niestety nie mam , może kwas będzie dobry? Mózg napęcznieje i ludzie pomyslą ,że jestem troszkę mądrzejsza? Jak myślicie? A może przeszczep tłuszczu? Moja córcia mówi mi ,że wstydzi się mnie ,że podobno jestem guuupia i biegam za nią nago wokół piaskownicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deisy78
Cześć dziewczyny.A mnie kuszą te implanty ust-jeżeli ktoś robił proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnbncjcjcjjx
na beauty w polsce jest juz kilka dziewczyn PO operacje ;) zajrzyj ,efekty obiecujące ;) tez chce to zrobic ale za kilka miesiecy az mi kwas zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmimozza
Mam w swoich ustach implanty, wyszły krzywo górna warga jest mniej naciągnięta niż dolna, załuję bardzo i zastanawiam sie nad usunieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie1111
Hm mam pytanie , co bedzie np po kilku latach? Gdy mi sie znudzi wygląd ust albo zaczne brzydko wyglądac ? nie oszukujmy sie ,twarz sie zmienia, usta tez... Czy po wyjęciu implantów nie zostaną ''worki'' ? po wyjęciu implantów piersi ,wyglądają one tragicznie... czy przy ustach jest podobne ryzyko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga11110
Witam, miałam 3 tygodnie temu wszczepiane implanty, górę i dół 5 mm i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej ostrzykiwałam się kwasem, ale efekt był krótki i niezadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga11110
po wyciągnięciu usta nie wiszą..zresztą nie są one umieszczane na końcach tylko wewnątrz ust, w tkance bardziej przy zębach więc uwypuklają tylko naturalną czerwień. może je wyciągnąć kiedy się chce i można je też zostawić do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svi
Aga moglabys wyslac fotki przed i po? svinecka@wp.pl tez chce zrobic w przyszlym roku implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam. Chodzi Ci o implanty PermaLip pewnie :) Ja osobiście poddałam się w Gabinecie Lipsil w Szczecinie i do dziś jestem zachwycona efektami.. Nic nie boli , nie wymaga powtarzania, więc moim zdaniem o wiele lepsze niż kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11gość
Hej dziewczyny, a gdzie robilyscie te usta metoda permalip? Jest Mam bbbarrrdzzzooo male usta. Wygladam przez to na zolze, ludzie mi mowia zezawsze jestem zla. Choc tak nie jest. Mam super przyjaciol i faceta. Ale te usta Normalnie jakbym ich nie miala, do tego duzy nos i kwadratowa geba. Ludzie mowia ze jestem bardzo atrakcyjna,ale ja to porazka jakas.slepi ci ludzie czy co!?nie wiem moze przesadzam ale usta powieksze sobie i tak, nie duzo ale tyle by pasowaly do mojej twarzy.tylko nie wiem gdzie to zrobic. Nie chce wygladac potem jak zaba . Do tych co krytykuja operacje plastyczne, implanty itp Mozg mam bo studia dobre skonczylam i pracuje w zawodzie. I wlasnie dlatego ze mam mozg wymyslilam ze trzeba zyciu troche dopomoc. Sama zarabiam na siebie, bogaci rodzice mnie nie finansuja, meza bogatego nie znalazlam,sama splacam kredyt i dzielnie krocze przez zycie.wydaje mi sie ze mam prawo do tego by od czasu do czasu wydac pieniadze na na co mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDZIA22
Implanty ust? Nie ma mowy!!!! Przeciez to okropnosc. Jak patrze na te sztuczne lale to zbiera mi sie na wymioty!!! DOSLOWNIE xD ja sobie delikatnie powiekszenie ust (mam male), niz robic z siebie potwora, ktory wyglada jak dziewczyna lekkich obyczajow. Dobrze rozumie ten problem doktor Beata Dethloff - zabieg trwa krotko i widac po nim fajnie naturalne ustka. Nieeee wygladam po nich jak dmuchana LALA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwowierna
w takim razie...musze isc do tej...doktor Dethloff. ale z tego co widze jakie laski wrzucaja zdjecia z przed i po zabiegu to warto zainwestowac. wlasnie fajny jest efekt, nie ma ust jak julka mafffashion, ona przesadzila, za duze ma usta a sa powiekszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, jestem po zabiegu implantami Permalip i powiem krótko, na początku opuchlizna i siniaki dawały w kość po 3 tygodniach wszystko zaczęło wracać do normy.Teraz jestem szczęśliwa ze je mam kwasy u mnie wchłania się po 3,4 tygodniach dlatego też się zdecydowałam na Permalip .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety coraz bardziej maja za zle mezczyznom, ze sa 100% mezczyznami i ludzmi a one w coraz mniejszym procencie sa ludzmi i kobietami. Niedlugo "erotyczna gumowa lala" bedzie bardziej czlowiekiem niz kobieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×