Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lufcia

jak się pozbyć 7cm z ud?

Polecane posty

Gość Lufcia

Cześć :) Macie może jakieś pomysły ale sprawdzone jak się pozbyć ok 7 cm z ud i 3 cm z łydek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobre pytanie
ja najchętniej bym sobie odkroiła- jeszcze z bioder i talii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Rolki to raczej nie wiele dadzą a jak dadzą to pewnie codziennie trzeba po 2h jeździć, serio ja już ceny lipo sprawdzałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość electric nova
skakanka. polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
A powiesz mi gdzie ja w mieście mam skakać? 23 lataka? Podstawówkę skończyłam już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuka
Do Lutcica! Zachowujesz się faktycznie,jak mała rozkapryszona dziewczyna,jeżeli ktoś udziela ci dobrej rady to, ty z sarkazmem piszesz,że podstawówkę dawno ukończyłaś i mieszkasz w mieście - a co ma piernik do wiatraka,ja także mieszkam w mieście i dawno temu ukończyłam podstawówkę a na skakance skaczę w parku,pobliskim lasku lub płycie stadionowej(mieszkam w małej miejscowości) codziennie a gdy są dni deszczowe to skaczę na klatce schodowej w miekkich adidasach i wyobraź sobie,że nikt się nie dziwi. A faktycznie nie tylko schudłam w biodrach ale mam prężne i smukłe uda i pięknie uformowane łydki,gdyz po każdym ćwiczeniu rozciągam te mięśnie. Wystarczy 15 minut dziennie x 2 i skutki będą widoczne już po miesiącu - przedstawiłam mój przykład. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Ja jestem typową gruszką, mieszkam ze starszymi ludzmi klatka schodowa jest mała że ledwo da sie przejść do parku mam 10 km, mimo chęci nie mam możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn...
Skacze techniką obie nogi,ponieważ uważam,że przy okazji spada mi tłuszczyk nie tylko z bider,brzucha ale i tali a nogi to tak jak pisałam. Jestem przysłowiwym jabłkiem ale mam bardzo rozbudowane biodra i to,mi pomogło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21a
Jabłka to Jabłka...tony tłuszczu w korpusie, a nogi szczuplutkie..Moje drogie , ja przy wzroscie 173 schudłam do 56 kilo, to ramiona, klatka normalnie były wychudzone jak u 12letniej dziewczynki, a udziska..no way! ciagle opasłe, po prostu jak od innej osoby. Taka waga to dla mnie jednak za mało, ja po prostu zle sie czułam, słabo. Muszę ważyc optymalnie -59-60 kilo, Gdyby tłuszcz rozkladał mi sie proporcjonalnie byłoby super, niestety. Już przy 60 kilo dupę i uda mam tak nienaturalnie duze, ze nie moge podkreslac talii, nosić krotkich bluzek odsłaniających pupę, tylko muszę niwelowac to nienaturalne przejscie od torsu na dupę. CIężkie życie gruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
21a, coś o tym wiem :( Myślałaś jak temu zaradzić?? Wszystkie wiemy że u gruszki ćwiczenia nie wiele dadzą, ze nie wspomnę o dietach, a jakieś inne metedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Może inne gruszeczki mają pomysły jak się pozbyć tłuszczyku z ud??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
tez jestem typowa gruszka i tez sie wsciekam na te nogi...wrrr jak odchudzialm sie kiedys ponad 10 kg to owszem spadlo z nog , ale od razu twarz sciagnieta, zero biustu tez do kitu, pozniej przytylam i w koncu na uda wew.poddalam sie smart lipo ( bo mi najbardziej przeszkadza kiedy te uda sie ocieraja ...zwlaszcza latem trzeba stosowac jakies sztuczki ..)no i u mnie NIE ZADZIALALO mialam tez robiona reklamacje czyli w sumie 2 razy ( 1 zabieg wspominam bardzo zle, 2 lepiej), a mowia ze jak w tym miejscu sie odessie to juz nie przyrosnie...MI PRZYROSLO jak przytylam w czasie ciazy, takze teraz to mam wszysto spore oprocz piersi:-) a jestem juz w takim wieku ze nie moge sie odchudzac szybko bo od razu buzia momentalnie 10 lat wiecej...no i co robic...wole mlodziej wygladac niz szczuplej :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
nicca myślałam o tym smart lipo, jak to Ci przyrosło skoro Ci odessali, chyba ze te tkanki co zostały tak się rozrosły :( A jakiś ćwiczeń próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
hmmm no wlasnie jak mi moglo przyrosnac....tez sie zastanawiam i nie wiem co napisac , mysle ze po prostu nie wszystko zostalo odessane i tyle bo tylko tak logicznie mozna to wytlumaqczyc kiedys cwiczylam, ale ....niestety ducha sportu to ja nie mam wiesz, czasami jak mnie dopadnie wscieklica na te moje nogi zwlaszcza jak widze dziewczyny w dzinsach w mini itd.. to od razu widze ludzi na wozkach ...i dziekuje Bogu ze chodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Pocieszanie się że inni mają gorzej nie jest rozwiązaniem, ale załamałaś mnie , człowiek wydaje kasę na lipo po to żeby mu nie przyrosło a tu kupa :( Ja myślę o lipolizie tylko nie wiem czym fosfatydylocholiną wzbogaconą czy aqualixem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21a
Dziewczyny, z tego co sledzilam rozne watki na temat tych lip, lipoliz itp, to niestety..te metody beziniekcyjne, laserowe jakieś itp nie mają absolutnie podskoku do klasycznej liposukcji (czyli otwartej operacji z odessaniem tłuszczu). Tylko , ze ta metoda jest dość ryzykowna, w sensie ze to poważna operacja. Dziewczyny sa często robione tak w trąbę, że po tych zabiegach lipo nieinwazyjnych zalecana jest dieta, cwiczenia, bla bla, L::) i po pol roku (bo niby efket nie od azu widoczny) mają mniej w cm, Ale osiągają to raczej dzieki swojemu zapałowi..bo wiadomo, jak kasy wydały to sie pozniej do zalecen lekarzy stosują. Tylko fizyczne odciągniecie tłuszczu naprawdę pomaga, ale to poważny zabieh no i kosztowny..i powiem wam, ze jak przeglądałam galerie rózne to nie wiem czy zdecydowałabym się. Jak się odessie niesymetrycznie to z nóg zostają takie kołki, kazde o innym kształcei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
no tak TY z tego co pamietam masz niewiele ponad 20 lat a ja zdecydowanie wiecej takze i inne spojrzenie na rozne sprawy, taki przywilej wieku ze jak sie ma 20 lat to wydaje sie ciagle ze tak bedzie :-)) wiesz co ja Cie nie zniechecam bo poczytaj sobie inne wypowiedzi dziewczyn na innych watkach i tam sa tez zadowolone z tych zabiegow to ze mi nie wyszlo nie znaczy ze u Ciebie bedzie tak samo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Wydaje mi się że ta lipoliza działa, bo jakby nie działała to by nikt jej nie robił przecież to normalne prawo rynku, tylko właśnie nie wiem za bardzo czym fosfatydylocholiną wzbogaconą czy aqualixem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21a
mam 33 ,haha, nie czytajcie watków na kafeteriach itp,bo tu pisza panny , pisza a dowodow nie ma, wejdzcie na specjalistyczne fora dot chirurgii plastycznej. np beautywpolsce, tam sa galerie i konkrety a nie "gdybanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Czytałam opinię na tym portalu o tym jak brzuch odchudzić, tak na prawdę brzuch to lenistwo, bo z tej częsci ciała najłatwiej schudnąć. Nikt nie był w stanie mi pomóc co zrobić z tym jak ktoś ma za dużo w udach czy łydkach. Myślalam o lipolizie, ale opinie są tu różne, nie ukrywajmy tego po lipo na nogach zostaną nierówności większe bądź mniejsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile dokladnie m
asz w tych udach? moze jestes typowa anorektyczka, ktora widzi siebie grubasnica, a w rzeczywistosci jest zasuszonym (i chorym) patykiem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Mam 56 cm w udzie, więc raczej anorektyczką nie jestem przy wzroście 162 cm ważę 54 kg, więc do anorektyczki mi baaaarrrrrdzo daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Nikt nie ma jakiegoś fajnego pomysłu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Ćwiczę 2h 3 - 4 razy w tyg na fitenssie nic ani cm mniej :( ani 1 mm mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
niestety dziewczyny taka mamy figure i trzeba to zaakceptowac. Ja tez jestem gruszką, teraz wazne prawie 63kg przy wzroscie 171cm i czuje sie jak baryłka ze słoniną. W udzie mam 57-58cm :/ Jak wazylam 58-59 kg to na dekolcie az mi kosci wszytskie byly widoczne, zebra mi wystawaly i mialam wklesły brzuch. Cycki byly male ale od czego sa push upy. Wtedy mialam w udzie ok 54-55 cm i sie czulam fajnie bo mi się nie ocierały (mam szerokie biodra).. Niestety cos za cos... albo udziska albo chuda klata i obojczyki na wierzchu. Teraz probuje usilnie schudnąc ale po 25rz jakos ciezej jest (teraz mam 27lat). Zabiegow lipo nie probowalam, boje sie ze zrobią mi nierowno i dopiero bedzie dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Olivia, ale jak po jednym zabiegu możesz schudnąć max 2 cm, to raczej średnio jest możliwe że będziesz miała nierówności, bo możesz robić np tylko na wybrane miejsce, to nie jest lipo slim, że jak nie wyjdzie to już tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziasta
też miałam problem z udami i łydkami. jestem typową gruszką i mimo ćwiczeń zawsze dolne partie miałam grubsze. a do tego zatrzymuję w nogach wodę i puchnę . próbowałam juz endermologii, efekt było ok. 2 cm na udzie po 15 zabiegach, później bańki chińskiej, znowu zeszło ok. 1 - 2cm po serii 10 zabiegów, później liposukcji ultradźwiękowej... szkoda kasy. efekt żaden, no może 1 cm na udzie, ale podejrzewam, że tp może być tez błąd w mierzeniu... ale zrobiłam tez lipolizę ale bezigłową lipo kontur i po 12 zabiegach straciłam po 3-4 cm na udzie! jestem bardzo zadowolona bo teraz mam o wiele szczuplejsze nogi, planuje teraz zrobic ja jescze na łydki, ale tutaj kosmetyczka mówiła, że efektu może nie być. mimo to zaryzykuję, bo uważam, że to najlepiej działająca na mnie metoda. Polecam więc ją i założycielce tematu, jak chcesz starcić 7 cm, to moze wykonaj po prostu 2 serie lipo kontur. Ja chciałam robić dalej po tych 12, ale kosmetyczka kazała mi zrobić min. 2 miesiące przerwy. no to czekam, ale z pewnością jeszcze będę ją robić żeby uzyskać moje wymarzone szczupłe nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufcia
Udziasta, a robiłaś może to vacavite pretige? A lipolizy normalnej igłowej nie robiłaś? Bo to lipo kontur to min 10 zabiegów trzeba i to wiesz każdy po 300 zł to za 3000 zł to z pewnością inne metody by też pomogły. Ja mam też ten problem, że nie bardzo lubię być dotykana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziasta
nie robiłam igłowej lipolizy na uda, bo widziałam osobę po takim zabiegu na brzuch. koleżanka ma do dzisiaj grudy i jakies zrosty pod skórą na brzuchu a minął juz ponad rok od zabiegu... no i efekt żaden, a newt jest gorzej, bo widac te nierówności i skóra jej pociemniała w miejscach podania... więc od razu odpuściłam tą metodę, nie chce ryzykować. Ja płaciłam za lipo kontour 2250zł za pakiet 10 zabiegów i robiłam je na początku 2x w tygodniu a później 1raz więc nie był to problem dla mnie że jest ich więcej. Jak nie lubisz byc dotykana to moze exilisa spróbuj, tam zabiegów polecaja zrobić 4-6 a to sprzet tej samej firmy co do lipo kontour więc moze też jest skuteczny. ja exilisa nie zrobilam bo 1 zabieg kosztuje ok. 1000zł, a mnie nie byłoby stać na serię takich zabiegów lub nawet na dwie serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×