Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAROLCIAMAŁA

jak żyć po nieudanej operacji nosa

Polecane posty

Gość a ja mysle,ze tu
korekta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zrobilibyście poprawkęu lekarza, który już raz spartaczył wam nos?! Czy warto ryzykować po raz drugi? A co w sytuacji kiedy znowu sie nieuda? Jeśli ktoś przez to przeszedł, niech poradzi? Mam już dosyć tego nosa, czy ktoś może cofnąć czas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotukik
a jak dlugo jestes po operacji?? czasami jest tak ze nos po przerobce nie pasuje do twarzy,wiem bo tez tak mialam i musialam zmienic makijaz i uczesanie,a czasami jest po prostu potrzebny czas zeby sie przyzwyczaic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byla metoda
otwarta to tym gorzej dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utryw
karolciamala U kogo robilas operacje ? czytalam o dziewczynie ktora robila poprawke 2 razy. Napisz co jest z noskiem nie tak. 3 z 10 nosow nie wychodza. ta operacja jest bardzo nie pewna, i ryzyo ze nie wyjdzie jest duze. ja tez jestem po nieudanym zabiegu. tylko prawda jest taka ze u dobrego chirurga takie ryzyko maleje. ja operowalam sie u konowala. jak moglam byc tak glopia. przeszlam ciezka depresje i o maly wlos skonczyla bym na tamtym swiecie. w moim przypadku byl pospiech , i nie przemyslana decyzja do konca. nie sprawdzony dobrze ten partacz. nie mam na niego innego slowa. napewno to nie chirurg tylko pseudo chirurg, ktory uwazal sie za kogos dobrego a do piet niedostastal zwyklemu chirurgowi. umiejetnosci jego byly katasrofalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy podać sobie ręce. Nie mogę powiedzieć gdzie i co, bo idę na poprawkę. Jeśli możesz to T napisz gdzie się op. może chociaż podaj miasto czy pierwszą literę nazwiska lekarza. Może operowal nas ten sam partacz?! A kiedy miałaś op. i ile płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość before plasty
Jestem po nieudanej operacji nosa metodą otwartą, mam powikłania które do dzisiaj utrudniają mi życie a konkretnie :zapadanie skrzydełek nosa i inną komplikację. Pojawił się depresja; Nie chcę ponownie operować się u tego kogoś a na poprawkę u innego nie mam teraz pieniędzy. Stąd jeszcze większa depresja. Jak będę wiedzieć konkretnie, opiszę jak to się potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego piszesz, że otwarta jest gorsza? Podobno jest precyzyjna, do zamknietej lekarz musi być dobry, bo robi operację na wyczucie. A myślisz, że u nas są takie dobre jednostki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrw
ja robilam powieki w poznaniu. i porawke robilam juz u innego chirurga. nie wrocilam do tamtego partacza bo po tym jak mi zrobil zabieg to byl skandal. przez 4 miesiace chodzilam tylko w okularach przyciemnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utrw
ja wam radze jechac do prof Kobusa. tego chirurga zaden inny nie zastapi ani nie zastapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką ma się pewność, że zmieniając lekarza będzie dobrze. Nie wierzę w żadne reklamy i umiejętności tych reklamowanych! W życiu nie zrobiłabym już takiej głupoty, człowiek pracuje cały rok na to, żeby mieć spiep..ny nos. Ktoś wziął kasę i ma to gdzieś. A tu trzeba z tym żyć, chodzic do pracy i codziennie patrzeć na to cholerswtwo w lusterku. Mam juz tego dosyć! Ludzie litości nie umiecie nie róbcie, a uczyć się można na żonie, córce ... Ja też nie biorę się za to czego nie potrafię, trochę samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
nigdy nie ma pewnosci ze operacja sie uda, ale w rekach dobrego specjalisty zawsze ryzyko maleje i napewno nie ma tak duzych komplikacji jak u konawalow. nie wiem jak mozna narazac kogos na swiadome ryzyko. w moim przypadku to ten partacz wiedzial ze nie wyjdzie, swiadomie narazi mnie na zniszczenie mogo zycia. do lazienki chodzilam ze zgaszonym swiatlem nie chcialam nawet patrzec w lustro, bo co siebie zobaczylam to wylam jak male dzicko. partacze operuja, bo musza przciez na kims sie nauczyc. ja zaluje tylko tego ze wybralam takiego ulomnego lekarza, bo wiem ze gdybym wybrala np prof Kobusa lub Szczyta to nigdy by mnie taka krzywda nie spotkala bo oni nie prowada eksperymentow na ludzich a ten pipszony konowal doslownie na mnie przeprowadzal dosiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
robilam w poznaniu . jesli jestes z tamtych okolic to wiesz o kim mowie, ja niestety mieszkam daleko od tego miasta i z braku odpowiednich informacji dalam sie nabrac, bo z poznania to nie wiem czy on wogole ma paccjentow. partacz numer jeden w polsce chyba!!! a tu na kafe same rekllamy i to nie poparte zadnymi dowodami. zachwalanie lekarzy ktorzy nei maja kienteri. a na forach gdzie trzeba sie logowac to dowiesz sie prawdy o kazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jak zaczęłam opisywac swoją historię na beauty wyrzucili mnie z forum. Takie jak my jesteśmy niemile widziane, wiesz zawyżamy statystyki nieudanych operacji! Mam wrażenie, że fora są reprezentowane przez okreslone kliniki, to moje zdanie i może się mylę?! Ale dlaczego mnie wyrzucili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
Naprawde? wydawalo mi sie ze beauty to jedno z lepszych forum. jaka byla przyczyna tego ze zostalas usunieta z forum? moze zlamalas regulamin forum beauty. nie wiem ciezko mi powiedzic, ale to dziwne. duzo osob tam opisuje nieudane operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
a kafeteria to siedlisko reklam partaczy. oczywiscie nie wszystkich. nie wiem jak mozna miec tak skurw... charakter zeby wiedziec jaki dany lekarz jest i celowo jego na mine wpipszac! albo taki psudo konowal operuje wykonuje zabieg i za ludzka krzywde jezdzi ladnym samochodem! ale o czym tu mowic jak w glowach przewrocilo sie od dobrobytu. lekarz powien byc z powolania a nie ze wzgledu na dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
ja moge zrozumiec ze cos moze nie wyjsc, bo to zdaza sie nawet najlepszemu ale takie powilania ktore mnie spotaly to nie byly normalne powiklania- to byla niumiejetnie wykonany abieg psedo lekarzyka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję"ale o czym tu mowic jak w glowach przewrocilo sie od dobrobytu. lekarz powien byc z powolania a nie ze wzgledu na dobrobyt."- dobrze powiedziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
czy slyszas cos zlego o swoim lekarzu? czy ma na koncie duzo nieudanych operacji? ja dowiedzilam sie calej prawdy dpiero juz jak bylo za pozno. na swoim koncie ten moj patracz ma duzo ludzi po niudanych operacjach i zabiegach a zazwyczaj sa to powieki. wiedzial konowal ze nie potrafi tego zrobic to po co zabira sie za cos czego nie potrafil! prawdziwy lakarz powinien odeslac do innego ktory umie robic powieki,ale po co przeciez pieniadze przejda mu kolo nosa, i lepij dla niego bylo spipszyc totalnie zabieg niz stracic 4 tys zl, a liczyl sobie kase jak dobry specjalista. to prof Kobus liczy sobie3-3,5 tys za powieki,a ten konowal mu do polowy stopy nawet nie dorasta!!!!!!!! jestem zla. mam zal do siebie jak moglam byc tak naiwna. zniszczyl moje zycie, ono juz nie jest takie jak bylo wczesniej. nie wiem jak udalo mi sie wyjsc z takiej depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz te opinie to też wielka ściema! Ma tez klika negatywnych ale nie sugerowałam się , tak naprawdę to wzbudził zaufanie na konsultacji. Sprawiał wrażenie rozsądnego i przyzwoitego. Sama nie moge uwierzyć w to co sie stało, bo on nadal sprawia takie wrażenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
w jakim miescie sie operowalas? widzialm nosek jednej dziewczyny od prof Wojcickiego. nosek bardzo ladny i naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ładny ja już w nic nie uwierzę! Wim, że to jest wielki biznes i reklamy są wszędzie, nawet tutaj.Historie operowanych dziewczyn wymieniajacych się doświadczeniami, polecające konkretnch lekarzy, ja juz w nic nie jestem w stanie uwierzyć! Tu są za duże pieniądze pomimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dnia 01.01.2012 r. pacjenci mają możliwość dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia pieniężnego za błąd medyczny przed wojewódzką komisją ds. orzekania o zdarzeniach medycznych. Jest to procedura uproszczona, szybka i tania w porównaniu z procesami sądowymi. Opłata od wniosku o ustalenie zdarzenia medycznego jest stała i wynosi 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraz z zwiększającą się liczbą klinik piękna oraz pacjentów korzystających z ich usług mających na celu poprawę urody, usunięcie defektów kosmetycznych, rekonstrukcji utraconych lub zdeformowanych części ciała, wystąpienie błędów medycznych jest nieuniknione. Niezadowoleni klienci, którzy oczekiwali określonego rezultatu a przeżyli rozczarowanie powinni mieć prawo do rekompensaty za nieosiągnięcie zamierzonego celu. Droga dochodzenia roszczeń jest otwarta także dla poszkodowanych pacjentów, u których doszło do uszkodzenia ciała czy rozstroju zdrowia. Pojawia się pytanie, jak szczodre okażą się polskie sądy oraz wojewódzkie komisje ds. orzekania o zdarzeniach medycznych, wydając wyroki rekompensujące szkody i krzywdę pacjentów. Warto sięgnąć w tym zakresie do praktyki organów sądowych za granicą. W Wielkiej Brytanii w razie niepowodzenia operacji plastycznej są już zasądzane rekompensaty rzędu 50 000 funtów. W Stanach Zjednoczonych kwoty zadośćuczynień pieniężnych za błąd w medycynie plastycznej i estetycznej w 2011 w 9 % spraw wyniosły ponad 500 000 dolarów natomiast w ponad 60 % sprawach była to kwota w granicach od 100 001 do 499 999 dolarów. Poszkodowany pacjent bez względu na to, czy zamieszkuje w Polsce czy w Anglii powinien uzyskać adekwatną rekompensatę za wszystkie szkody finansowe, fizyczne ale także psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co poprawiałaś ?
nie czytalam tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
byl czas ze szukalam adwokata ale byl z tym problem. nie kazdy adwokat chce sie pojac takiego wyzwania, bo w polsce jest ciezko wygrac z partactwem. prawo powinno sie zmienic,bo bediz ecoraz wiecej pseudo lekrzy i okaleczen. znalazlam jednego adwokata ale byl za mlody na tak powazna sprawe. z gory zalozylam ze wezmie ode mnie kase i przegra. podobno zajmowal sie takim juz sprawami i wszystki wygrywal. ciekaw! ja juz na slowo to nikomu nie uwiarze. pozniej dalam sobie spokoj, nie wiem czy miala bym wystarczajaco sily zeby walczyc. ja bylam w takim stanie ze najchetniej to chcialm zasnac i juz wogole nie wstawac. podobno takie sprawy ciagna sie 2 lata,sa ciezkie do wygrania, niemile. moj drugi chirurg powiedzil mi " szkoda czasu, nerw i pieniedzy". powiedzil "pani juz i tak za duzo przeszla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×