Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćAnia
A moge prosic o zdjecia ? Tez mam małe A i chce wiedziec jak bedą wyglądać mail backup_priv@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleni1 kontynuujac ja waze teraz cos ponad 50kg normalnie waze 47/48 kg ale pod biustem mam 77cm wiec nie tak malo jesli czytam ze dziewczyny maja 66cm. Biustu praktycznie nie mam wiec bede miala tylko to co da mi implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana kropka
gośćAnia, "małe a" nic nie mówi, bo literka to nie rozmiar ;) musisz po prostu obejrzeć doradzane ci implanty i mniej więcej ocenić, ile cm w obwodzie, ile projekcji piersi dodadzą (lekarz też powinien umieć to określić). Każde 2 cm w obwodzie to teoretycznie (bo wiadomo, że jeszcze układ w stosunku do ciała, sposób wszczepienia, budowy piersi, tkanka tłuszczowa etc. ma wpływ) miseczka więcej :) No i nie każdy implant da się wstawić zachowując naturalny efekt więc nieraz trzeba iść na kompromis z marzeniami. Ja dopiero zaczynam myśleć nad operacją, ale moja koleżanka ma zrobione od ok. 2 lat, implant bodajże 325 anatomiczny, i nosi staniki 70G, przed miała chyba 70C, czyli zyskała ok. 10 cm w obwodzie biustu. Mnie by też taki wynik też zadowalał, ale już po pobieżnej lekturze wiem, że do jego osiągnięcia będę potrzebować zupełnie innych "wkładek", choćby dlatego, że jestem od niej szczuplejsza i mam mniej pod biustem (wiele staników z obwodem 65 jest na mnie za luźnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na lato ze snów
Coś sie tamten topic oblednie zacina ,chyba nas juz bardzo duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha1985 przypuszczam, że przy implancie 350 wyjdzie ci z E. U mnie dr mówiła, że 375 (które ja mam) to naturalna wielkość, że będę miała C, pełne C, a ja mam pełne D, a nawet E bo i taki stanik w esotiq kupiłam :) Jak chcesz mieć "trochę" tego cyca to rób te 350 :) jak się zmieści i zależy ci na wielkości to dlaczego nie :) ja wychodzę z założenia, że lepiej więcej mieć niż za mało bo to nie 1000zł który nazbierasz szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elleni1 przemyslalam wszystkie za i przeciw i wybralam te 350ml, dr sie zgodzil bez problemu na zmiane czyli wejda i nie bedzie chyba tak zle i tak duzo jak dziewczyny mowia, a miedzy 325ml Hp i 350ml Hp az tak wielkiej roznicy w rozmiarze nie ma bo szerokosc to zaledwie 0.2cm roznicy i projekcja 0.1cm wiec to nie jest jakas drastyczna roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jaki jest koszt powiększenia piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy gdzie i jakie implanty. Zwykle (jak nie zawsze) to kwota pow 10 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze sie pochwale :D Operacje mam 6 lipca wiec jeszcze chwila minie zanim to bedzie jakos wygladalo, co do kosztow to roznie mnie wyniesie okolo 15tys, a sa kliniki gdzie trzeba zaplacic 18tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ja będę nad morzem na urlopie jak ty będziesz leżała na stole i spełniała swoje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zycze udanego wypoczynku, ja w tym roku mam wakacje z glowy, ale czekalam na to tak dlugo ze wytrzymam bez plazy w tym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Ojbto ja juz tutaj przechodze.Aicha a ty z kad bedzesz leciala do polski,bo ja 2go czerwca mam operacje w warszawie.I kurde miesiaczka mi sie przesunela na koniec miesiaca.I mam nadzeje ze ta przekleta opryszczka mi nie wyskoczy mam ja czesto I nawet tydzen temu sobie ja wykrakalam.slyszaliscie moze o Dr. Piotr Osuch???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczynki to czyli moge sie napic ten alkochol 10 dni przed????z tym czosnkiem to ja zadzwonie do kliniki...a jeszcze w internecine przeczytalam ze nie mozna sie opalac trzy tygodnie przed operacja.bo chodze na solarium.(((((w tej szkocji przy tej pogodze musze sie naswietlac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Ja mam do wyboru implaty 340 albo 390 mentor anatomiczne,pol pod miesien pol pod gruczol tak jak zuzza ma.boje sie operacji,boje sie wybudzania z narkozy I boje sie bol po operacyjny,ale juz zaplacilam wiec odwrotu nie maaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscelmo, ja jezdze autem do Polski, jade kilka dni przed operacja, co do opalania to chyba opalac sie mozna ale zeby nie bylo poparzen i zaczerwienionej skory o to w tym chodzi z tego co slyszalam, co do % to chyba 10dni wczesniej cos tam mozesz wypic ale trzeba pytac tych doswiadczonych :D tez mam miec okres podczas operacji ale ja biore pigulki antykoncepcyjne wiec poprostu sobie przerwy nie zrobie i wezme nastepne opakowanie od razu, dr powiedzial ze moge tak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Chyba DLA mnie to juz za puzno zeby brac jakie kolwiek tabletki,a bedze co bedze.peka juz mi glowa od tego myslenia.do tej pory nie moge w to uwierzyc ze ide pod noz.xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Aicha ja jade wlasnie na trzy tygodnie,do swojej kolerzanka co ma puzniej mna sie opiekowac.jade 10 dni wczesniej przed operacja zeby porobic badania no I konsultacja z hirurgiem.no I nie wiem jak przezyje rozlake z moimi dzeciaczkami I wogole nie wiem jak ja to przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciezko samej jechac, ja mam ten komfort ze jade z cala rodzinka do pl, pozniej bede u mojej mamy i maz zostanie z nami dwa tygodnie zeby mi pomagac na poczatku, pozniej On wraca do fr a ja zostane z dziecmi u mamy do konca sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Jak tak czytam wszystko to ostro mnie boli brzuch bo mój zabieg już 14.05.... Boje sie cholernie,ale mniej samego bólu a bardziej tego ze bedą albo za małe lub za duze....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
A no to masz super,ja nie moge dzeciaczki ze szkoly zerwac a latem nie moge bo meza nie bedze.ja mam cholerka na 16 czerwiec powrot I nie wiem jak sobie dam rade na lotnisku,chyba bede caly czas prosic kogos o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny a wy tutaj jestescie?czy na Tam tym forum?bo juz sama nie wiem.tam ten to mi zabardzo nie dzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Jaaami.kurcza badzmy dobrej mysli.daj odrazu znac jak I co.jak dojdzesz do siebie.zazdroszcze dzewczynom co juz po.xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi mam to samo hiii. A zabieg W pn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc . CZyli masz r. D . To jest rozmiar europejski. To drugie to rozmiar brytyjski (chyba brytyjski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmartha tak bolalo ale to szybko sie zapomina .w porownaniu z efektem warte cierpienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asi28 gdzie i kiedy masz operacje?? Ja tez w poniedzialek ;) o ktorej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co znaczy to Copa b ? nazwa? Dzień po tym jak mąż pierwszy raz wyprał mi ten stanik, zapytałam czy widział na metce rozmiar. Powiedział, że tak ale nic mi nie mówił, bo nie chciał mnie martwić :-D. Myślał, że mam rozmiar b:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc. Copab to nazwa firmy co je produkuja zapewne. Masz D rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc. Tak sprawdzilam w necie . jest taka nazwa firmy copa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×