Odpowiedz na ten temat

JESTEM PO ZABIEGU POWIEKSZANIA PIERSI...

• kaśkaŁódź 2017.03.21 [09:09]
    Iska911 gdzie robiłaś operację i czy jesteś zadowolona?
  • Zobacz także:

• Ewelula 2017.03.21 [11:31]
    Ananasik ja właśnie wybrałam okrągłe, żeby nie martwić się tak, że mi się coś urwie.
    Też jestem ciekawa po jakim czasie będę mogła wrócić znów na siłownię, ale myślę że dam sobie 2-3 miesiące na powrót do zdrowia i dopiero wtedy znów treningi. oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [14:56]
    Mam wszystko wszczepione implanty a atamiczne. Lekarz powiedział że jeżeli nie przekręciły się w ciągu dwóch tygodni to już się Ne przekręca ponieważ powstała torebka które je trzyma
  • Eolka 2017.03.21 [18:31]
    Ananasik do sportu raczej będzieszmogła wrócic tak coś około 6 tygodni do sportu , a kiedy masz jakąs wizytę kontrolna ? skonsultuj sie z lekarzem ,który Cie operował
    dr Andrzej Bieniek - Eurosilicone/ piękne 70E
  • iska911 2017.03.21 [20:52]
    cześć Dziewczyny, ja robiłam w Swarzędzu (pod Poznaniem ) u dr Kolasińskiego, szczerze polecam, bardzo empatyczny, oddany lekarz z doświadczeniem, on doradzał też rozmiar, bo mam asymetrię klatki piersiowej, zaufałam i efekt jest jak z żurnala smiech.gif opieka w klinice doskonała, tylko sygnał, a pielęgniarka i lekarz dyżurny na baczność przy Twoim łóżku, pilnowali nawet jak do toalety szłyśmy w dniu zabiegu, wszyscy mili i serdeczni usmiech.gif
    z unoszeniem rąk do gór, to ja po prostu na nie mogłam i stopniowo jakby organizm sam się odblokowywał i nie zauważyłam kiedy zaczęłam sięgać sama z górnych szafek, więc takie uciążliwe to nie było, praktycznie od początku funkcjonuję normalnie, ogarniam dom, dziecko, po 2 tyg wróciłam do pracy, auto prowadziłam już po 5 dniach, ciężko było zmieniać biegi i zamykać drzwi, jak już siedziałam w środku, ale powoli wszystko wracało do normy. Sport --> operację miałam 4.01, a w połowie lutego wzięłam już udział w biegu na 10km smiech.gif do regularnych treningów fitness wróciłam z początkiem marca, ale oszczędzam górne partie mięśni klatki piersiowej, nawet czuję, że nie mam w ramionach / klatce piersiowej tej sprawności / siły sprzed zabiegu, ale to zupełnie normalne, za wcześnie na pompki po prostu oczko.gif
    generalnie na razie nie musiałam z niczego rezygnować (może z wyjazdu na narty za zagranicę, bo budżet wykorzystany na coś innego oczko.gif serdecznie pozdrawiam i powodzenia!
  • iska911 2017.03.21 [21:03]
    i jeszcze do Ananasika: u mnie było tak ciasno, że nie wyobrażam sobie, żeby implanty mogły się obrócić, wybraliśmy z lekarzem największe, jakie się mogły u mnie zmieścić (praktycznie można to było nazwać rekonstrukcją, bo nie miałam nic, kompletne 0). Po zabiegu lekarz stwierdził, że trochę się natrudził, żeby je "upchnąć", także sterczą na baczność, jeszcze są napięte, niespuchnięte, bo to minęło, ale całe są trochę twarde, pomimo to wyglądają super usmiech.gif po 2 wizycie kontrolnej, chyba ok 6 tyg po zabiegu; lekarz powiedział, że mogę wrócić na fitness, ale też widział, że dobrze się czuję i że wszystko wygląda książkowo. Każda z nas jednak przechodzi to indywidualnie i lepiej zapytać lekarza, samopoczucie też Wam pozwoli na powrót na siłkę, prędzej czy później. Ja się pocieszałam, bo jestem z tych w gorącej wodzie kąpanych, że gwiazdy z telewizji ze swoimi żelkami funkcjonują normalnie, więc i ja wrócę do świata żywych ;p
    Pozdrawiam Dziewczęta, cierpliwości i odwagi usmiech.gif
  • Eolka 2017.03.21 [21:08]
    Jasne Iska oczko.gif a jakie masz implanty ? anatomiczne czy okrągłe ? oczko.gif
    dr Andrzej Bieniek - Eurosilicone/ piękne 70E
  • aduuular 2017.03.22 [12:47]
    Jak miałaś Iska kompletne zero , to chyba będziesz miała jakieś 250 ml implanty prawda ?usmiech.gif
    dr Pisera / Łódź / Eurosilicone
  • iska911 2017.03.22 [20:43]
    cześć Dziewczyny,
    implanty anatomiczne, przed miałam w sumie 50ml (2 piersi - tak mi powiedziała asystentka, która robiła pomiary), z powodu asymetrii klatki weszły implanty: jeden 265ml, drugi 325ml, i wcale nie widać tej różnicy, a ja o tej asymetrii dowiedziałam się na konsultacji przed zabiegiem, przez całe życie nie zauważyłam, że mam pół ciała wysunięte do przodu oczko.gif fakt, że tam gdzie wkładka jest większa, pierś jest bardzie drażliwa, jakby wolniej dochodziła do siebie, ale do przeżycia
    Pozdrawiam usmiech.gif
  • Ewelula 2017.03.22 [22:41]
    iska911 super, że tak szczegółowo opisałaś cały przebieg rekonwalescencji usmiech.gif
    Ja już jutro spełnie swoje marzenie usmiech.gif mam małe wątpliwości czy aby na pewno dobrze robię, ale to chyba normalne przed samym dniem operacji. Jutro o 8:15 muszę być w klinice. Trzymajcie kciuki za mnie! usmiech.gif
  • oczekuje 2017.03.22 [22:53]
    Oj trzymamy oczko.gif powodzenia będzie pięknie oczko.gif zdaj relacjeoczko.gif
  • gośćaga 2017.03.23 [08:30]
    Ewelula! Bedzie dobrze! Chwile zwątpienia przed i po operacji pewnie miała niejedna z nas... Ale pomysl o wakacjach
  • gośćaga 2017.03.23 [08:32]
    Lato jest nasze
  • Ewelula 2017.03.23 [18:02]
    Kochane! Jestem już w domu. Zabieg przeszedł pomyślnie. Jednak zdecydowałam się na 325ml ze względów medycznych. Wyglądają póki co jak 2 namioty i są cieplutkie, ale to chyba normalne. Czuję tylko ucisk w klatce piersiowej, ale jest do zniesienia, normalnie można z nim funkcjonować. Na szczęście ręce normalnie działają i większość rzeczy mogę robić, póki co albo proszę Ukochanego i mi pomaga. Gdy miałam wątpliwości to od razu myślałam właśnie o lecie usmiech.gif
    Jestem już w gronie szczęśliwych cycolinek. usmiech.gif
  • oczekuje 2017.03.23 [18:24]
    Ewelunia ale bomba gratulacje usmiech.gif a powiedz gdzie robilas...jaki mialas wyjsciowy rozmiar i jakie wymiary...wracaj do normalnosci i ciesz sie nowymi nabytkamiusmiech.gif koniecznie odzywaj sie jak sie czujesz usmiech.gif
  • oczekuje 2017.03.23 [18:31]
    doczytalam juz Twoje wymiaryusmiech.gif daj znac tylko gdzie robilasusmiech.gif
  • Ewelula 2017.03.23 [18:34]
    Robiłam w Linea Corporis w Warszawie. Z polecenia do nich trafiłam i robiłam u dr Łonia. Czuję ten ucisk i jest uciążliwy, ale podobno 2-3 doba najgorsza, więc wszystko przede mną smiech.gif
  • matriolka 2017.03.23 [18:51]
    znalazłam na ten temat wiele informacji m.in czytalam artykuly od Adamed Expert https://adamed.expert/operacje-plastyczne-pie rsi-co-trzeba-o-nich-wiedziec/ i wiecie co? Nie chce powiększać piersi !!!
  • Derbinka 2017.03.23 [22:03]
    Ewelula na pewno minie! tylko trzeba cierpliwości!
    dr Paweł Pisera Łódź, 350 ml Eurosilicone
  • gośćaga 2017.03.24 [07:21]
    Eweula najgorzej jest wstać po nocy z łóżka lub zmienić pozycje. Najgorsze są pierwsze 3-4 dni ale jak dasz radę dziś to każdy kolejny jest lżejszy
  • Ewelula 2017.03.24 [09:38]
    Oj wczoraj to był luzik. Faktycznie zmiana pozycji, wstanie kończy się bólem i stękanien. Myślę, że jak już wstanę to się rozkręce i będzie lepiej. Dzięki za wsparcie usmiech.gif
  • Ewelula 2017.03.24 [19:31]
    Czy Wy też tak miałyście, że jedna pierś was bardziej bolała? Mówili mi w klinice, że ból może się przemieszczać. Prawa pierś mnie boli, ciągnie od sutka w dół i ogólnie lewa strona w porządku, ale prawa gorzej to znosi. Dodatkowo zaglądałam pod stanik i prawa chyba jest większa. Też tak miałyście?
  • opineska 2017.03.25 [08:17]
    Dzieczyny gdzies tu na naszym forum wsrod 1700 stron pisalyscie o stanikach pooeracyjnych. Nie moge do tego teraz dotrzec. Napiszcie prosze co polecacie i dajcie namiaryoczko.gif
  • marcela28 2017.03.26 [11:01]
    może być taki sportowy, mocno trzymającyusmiech.gif w sumie to nie wiem jaką markę Ci polecićusmiech.gif
    Eurosilicone, 350 HP, dr T. Zieliński
  • gość 2017.03.26 [12:26]
    Dziewczyny tu pisały o biustonoszu firmy Anita i triumph triaction
  • aduuular 2017.03.26 [18:27]
    albo po prostu fajne sa tez staniki sportowe z nike oczko.gif U mnie sie sprawdziły , dobrze trzymają piersi . A co do bólu to u mnie się tak własnie przemieszczał i jedna pierś bardziej bolała oczko.gif
    dr Pisera / Łódź / Eurosilicone
  • Ewelula 2017.03.26 [22:04]
    Ja mam jakiś nerwoból smutas.gif wszystko pięknie wygląda tylko ten ból w jednej piersi okropny
  • gośćaga 2017.03.27 [06:37]
    Nie martw sie... Minie. Tez mnie bolała prawa pierś i to tak mocno ze momentami myślałam ze zwariuje
  • opineska 2017.03.27 [09:20]
    Czytam o tych stanikach kompresyjnych po operacjach powiekszania. Czy ktoras z Was w takim chodzila zaraz po operacji? Wrzucam przykladowy model
    http://eshop.lipoelastic.pl/produkty/biustono sze-kompresyjne/pi-formed-comfort
  • Ewelula 2017.03.27 [09:53]
    gośćaga dziękuję za uspokojenie. Ból jest taki, że faktycznie można zwariować. A po jakim czasie przeszedł Ci ten ból?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...