Odpowiedz na ten temat

JESTEM PO ZABIEGU POWIEKSZANIA PIERSI...

• gość 2017.04.22 [19:12]
    Ja wczoraj miałam zabieg i dzisiaj czuję się dobrze. Najbardziej dokuczliwy jest ból pleców i ucisk na klatkę piersiową. Było warto.
  • Zobacz także:

• Darsianka 2017.04.22 [22:06]
    Gość opowiadaj gdzie jakie implanty itd.usmiech.gif
  • gość 2017.04.23 [07:07]
    Implanty 275 cc okrągłe pod mięsień z Firmy Mentor. Zabieg odbył się w Nowy Targu w Klinice, które nazywa się Medical Clinic Podhale. Lekarz, który mnie operowal to prawdziwy mistrz, bardzo mu dziękuję, bo jest mistrzem. Zabieg kosztował 14 tyś zł. Działa doktora na bieżąco można oglądać na jego istagramie. Polecam jest cudowny i kocha to co robi.
  • gość 2017.04.23 [07:14]
    Dzisiaj jest drugi dzień po zabiegu i naprawdę myślałam, ze będę czuła się gorzej. Sama się wczoraj umylam, oczywiscie oprocz piersi. Dzisiaj bylam w stanie zmyc naczynia, zrobic sobie kawę. Jedym problemem jest spanie na plecach. Jestem bez żadnych środków przeciwboliwych, jedynie na nic brałam peralgine. Dużo dała mi podane w Klinice morfina, ponieważ ona rowniez znieczula. U mnie po jej podaniu wystąpiły wymioty.
  • Darsianka 2017.04.23 [21:48]
    Gość - superusmiech.gif jejku ja jeszcze 9 dni tak się boje i rozmyslam a z drugiej strony nie mogę się doczekać... Tyle mysli w głowie czy dobrze robię.. Mam 33 lata czy to nie zapozno ... Czy lepiej za ta kase remont w domu zrobić... Zwariuje dziewczynyusmiech.gif ale tak długo o tym marzylam...
  • gość 2017.04.24 [06:53]
    Ja mam 34 lata i żałuję, ze nie zrobiłam tego wcześnie usmiech.gif . Jak już będziesz po to uwierz mi, że nie będziesz myslala o kasie. A gdzie Ty będziesz miała operację i jakie implanty wybrałaś?
  • Darsianka 2017.04.24 [07:53]
    Szczecin dr Dmytrzak, implanty nie wiem.... Na konsultacji była mowa o 380ml ale nie wiem jakiej firmy. We wtorek się dowiemy oczko.gif
  • gośćaga 2017.04.24 [09:37]
    Ja mam 32 lata jestem juz po ponad 2 miesiące- jestem BARDZO zadowolona ze swojej decyzji usmiech.gif
  • gość 2017.04.24 [16:08]
    Hej
    Ja mam termin na czerwiec. Mam pytanie do dziewczyn, które są już po zabiegu. Jak reagują na wasze "nowe" biusty wasi mężowei/partnerzy? Jakie są dla nich w dotyku, pieszczenu, czy opowiadali wam, że np. naturalne były pod pewnym względem lepsze(lub gorsze). Pytam bo trochę sie obawiam, jak je będzie postrzegał mój mąż, któy co prawda wspiera mnie w tej decyzji.
    Anitka.
  • gość 2017.04.24 [18:25]
    Ja też jeszcze 13 dni usmiech.gif doczekać się nie mogę. Zaczynam się stresować powoli ale dam radę i zniosę wszystko hehe i niedługo dołączę do tych szczęśliwych mam nadzieję. Od czwartku robię badania bo tyle co skończyłam brać antybiotyk, dopadły mnie zatoki i męczyły miesiąc. Oby wszystko wyszło ok. Klaudia
  • gość 2017.04.24 [18:40]
    Ja miałam zabieg w piątek, więc mój mąż jeszcze ich nie dotykal. Tylko tak delikatnie. Boji się, ze zrobi mi krzywdę. Zresztą ja sama boję się ich dotykać, obchodzę się z nimi jak z jajkami oczko.gif
  • gość 2017.04.25 [13:08]
    Dziś jest piąty dzień od operacji i muszę powiedzieć, ze czuję się całkiem nieźle. Jedyna moja dolegliwoscia, którą mi dokucza jest całkiem mocny ból pleców, a dokładnie okolice lopatek. Rano wstaj***ardzo wcześnie, ponieważ budzi mnie ból pleców. Mam pytanie do dziewczyn, które sa świeże "po", kiedy były w stanie umyć się całe pod prysznicem. Ja w sobotę mam odkleic sobie plasterki z blizn. Trochę się boję tego i po głowie chodzą mi różne myśli, czy np. Blizna się nie rozejdzie. Czy są tu na forum dziewczyny, które sa w takim czasie rekonwalestencji co ja? Chętnie wymienię się odczuciami.
  • bemybabyy8 2017.04.25 [15:10]
    Klaudia a na jaki rozmiar wkładek się zdecydowałaś? usmiech.gif
    kiedy? maj! gdzie? Wrocław! kto? dr Paweł Niemkiewicz! co? eurosilicone!
  • ŚlicznotkaNR1 2017.04.25 [19:43]
    Też bałam się na początku dotykać moich piersi i uważałam, żeby nie przekręcić się na brzuch podczas snu. gość - mąż się nie może pewnie doczekać aż je dotknie usmiech.gif
    dr Niemkiewicz Eurosilicone - 450SHP - 03.03.2010
  • beluszka 2017.04.26 [12:27]
    czesc! jestem tydzien po operacji. mimo bolu ktory byl dosc silny , napewno zdeydowalabym sie raz jeszcze. wyjsiowe mialam malutkie A . zalezalo mi na duzym C wiec implant byl400. na dzien dzisiejszy ograniczam ruch rak nie dlatego ze boli ale dlatego za do dwoch tyg. implant moze sie przesunac.
  • gość 2017.04.26 [16:40]
    Bemybabyy8
    Jeszcze się zastanawiam. Mam mieć okrągłe 320 ale chcę sprawdzić jeszcze przed większy rozmiar. Myślę o tym większym bo sprawdzałam sobie wiele razy woreczki z ryżem jak radziły dziewczyny. Bardziej mi się podobają tym bardziej że pewnie się zmniejsza dużo. Klaudia
  • ToJaNina 2017.04.27 [06:41]
    beluszka to trzymam kciuki, żeby nie bolało już usmiech.gif Zresztą dla takiego efektu pięknych piersi warto pocierpieć usmiech.gif
    Leszek Leszczyński Lublin eurosilicone 2015!!!!
  • beluszka 2017.04.27 [08:21]
    dziekuje ToJaNina. czy tez masz zrobione piersi?
  • gość 2017.04.27 [09:26]
    Dziewczyno wieksze to ładniejsze.WymiarC/D to nie jest za duzo.
  • gość 2017.04.27 [13:12]
    Wiecie co dziewczyny... Ja tam jestem z moich piersi bardzo zadowolona ale wiem ze choćby odrobine większe byłyby za duże i by mi nie pasowały. Pomijam tu juz fakt ze wychodziły by spod pach i jednak ryzyko widoczności marszczenia sie implantu byłoby większe (co u mnie przy "luźnym zwisie" delikatnie widać). Chodzi mi tez o to ze jestem szczupła i niska i wcale nie mam wielkich wkładek a juz moja sylwetka wyglada zupełnie inaczej. Przez piersi nabyłam tez trochę masywnosci i juz nie mam takiej filigranowej sylwetki.. Jednym słowem -mój biust to maksymalna wielkość jaka mi pasuje. Większe byłyby karykaturalne. Wiec nie ma co na sile brać dużych bo jak robić to porządnie.. Chodzi tez o estetykę wyglądu
  • toyska 2017.04.27 [15:54]
    gość - z tym, ze im większe tym ładniejsze to się trudno zgodzic - warto brać pod uwagę budowę ciała i proporcję, nie ma co przesadzać, zeby nie wyglądac komicznie jezyk.gif
    dr Andrzej Bieniek, Wrocław Eurosilicone 325 HP
  • calutea 2017.04.27 [19:12]
    noo zdecydowanie warto zwrócić jednak uwage jak się wygląda z danym rozmiarem...to nie jest takie jednak oczywiste że im większe to lepsze....usmiech.gif
  • gość 2017.04.27 [19:20]
    Ja jestem już 23 dni po usmiech.gif . Przez 2 pierwsze tygodnie czułam sie wysmienicie, aż nagle w 3 tygodniu piersi od połowy w dol staly się takie zdretwiale i strasznie tkliwe. Zagoilo się wszystko szybko i pięknie więc na początku myślałam, ze to poprostu tak ma być, ze się skóra naciaga, grawitacja itd. Jednak martwię się czy to nie ta torebka i na dodatek jest mi cały czas zimno. .Mam anatomiczne, teksturowane Politech wiec mam nadzieje ze to nie ta torebka. CO myslicie?zadzwonilam wczoraj do kliniki i pomimo, ze wizytę kontrolna mialam miec dopiero 9 maja, bo dr Kolasinskiego nie ma, to jadę jutro. Trzymajcie kciuki ! Mam nadzieję, ze wszystko jest ok.
  • ToJaNina 2017.04.27 [21:51]
    Beluszka tak też mam zrobione usmiech.gif Bałam się zabiegu, ale jak się wszystko zagoiło to byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie smiech.gif
    Leszek Leszczyński Lublin eurosilicone 2015!!!!
  • Beluszka 2017.04.28 [06:29]
    Napiszi Nina jak z bliznami bo teraz bede musiala.je natluszczac. Jak dbalas o blizny i czym smarowalas piersi. Ilejestes po zabiegu i jaki kolejny biustonosz po tym pierwszym, .
    A co do dziewczyny popszedniej to napisz dlaczegomialas odretwienie? Podobno taka nadwrazliwosc lub nie..to normalne podczas rekonwalescencji.
  • gość 2017.04.28 [21:38]
    Jestem po wizycie kontrolnej- sprawdzone, pomacane - drętwienie normalna sprawa-ponoć blizny ciągną, a tak wszystko superusmiech.gif mogę się weekendować i relaksowaćusmiech.gif I super wiadomość -już nie muszę spać w tym ściskającym staniku, a od poniedziałku (to będzie 4 tygodnie) mogę już kupiś normalny sportowy lub normalny bez fiszbin. Hurra!
  • mmmn 2017.04.29 [12:04]
    We wtorek (czyli 3dni temu) miałam wykonana operacje u dr. Tomasza Kasprzyka. Ból w ciągu dnia praktycznie znikomy. Mam 20lat i implanty anatomiczne 380, jestem mega zadowolona, dr jest prawdziwym artysta i fachowcem. Troszkę sie tylko niepokoje widocznymi małymi żyłkami na biuście i opuchlizna w okolicach talii.
  • Beluszka 2017.04.29 [12:39]
    No to sie ciesze ze po kontroli ok
  • Derbinka 2017.04.30 [10:44]
    mmm super żę jest dobrze! na pewno masz piękne piersi terazusmiech.gif
    dr Paweł Pisera Łódź, 350 ml Eurosilicone
  • Darsianka 2017.04.30 [13:32]
    Dziewczyny... Zmienili mi termin... Jade juz jutro... Tak się boje;(

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...