Odpowiedz na ten temat

JESTEM PO ZABIEGU POWIEKSZANIA PIERSI...

• Darsianka 2017.04.24 [07:53]
    Szczecin dr Dmytrzak, implanty nie wiem.... Na konsultacji była mowa o 380ml ale nie wiem jakiej firmy. We wtorek się dowiemy oczko.gif
  • Zobacz także:

• gośćaga 2017.04.24 [09:37]
    Ja mam 32 lata jestem juz po ponad 2 miesiące- jestem BARDZO zadowolona ze swojej decyzji usmiech.gif
  • gość 2017.04.24 [16:08]
    Hej
    Ja mam termin na czerwiec. Mam pytanie do dziewczyn, które są już po zabiegu. Jak reagują na wasze "nowe" biusty wasi mężowei/partnerzy? Jakie są dla nich w dotyku, pieszczenu, czy opowiadali wam, że np. naturalne były pod pewnym względem lepsze(lub gorsze). Pytam bo trochę sie obawiam, jak je będzie postrzegał mój mąż, któy co prawda wspiera mnie w tej decyzji.
    Anitka.
  • gość 2017.04.24 [18:25]
    Ja też jeszcze 13 dni usmiech.gif doczekać się nie mogę. Zaczynam się stresować powoli ale dam radę i zniosę wszystko hehe i niedługo dołączę do tych szczęśliwych mam nadzieję. Od czwartku robię badania bo tyle co skończyłam brać antybiotyk, dopadły mnie zatoki i męczyły miesiąc. Oby wszystko wyszło ok. Klaudia
  • gość 2017.04.24 [18:40]
    Ja miałam zabieg w piątek, więc mój mąż jeszcze ich nie dotykal. Tylko tak delikatnie. Boji się, ze zrobi mi krzywdę. Zresztą ja sama boję się ich dotykać, obchodzę się z nimi jak z jajkami oczko.gif
  • gość 2017.04.25 [13:08]
    Dziś jest piąty dzień od operacji i muszę powiedzieć, ze czuję się całkiem nieźle. Jedyna moja dolegliwoscia, którą mi dokucza jest całkiem mocny ból pleców, a dokładnie okolice lopatek. Rano wstaj***ardzo wcześnie, ponieważ budzi mnie ból pleców. Mam pytanie do dziewczyn, które sa świeże "po", kiedy były w stanie umyć się całe pod prysznicem. Ja w sobotę mam odkleic sobie plasterki z blizn. Trochę się boję tego i po głowie chodzą mi różne myśli, czy np. Blizna się nie rozejdzie. Czy są tu na forum dziewczyny, które sa w takim czasie rekonwalestencji co ja? Chętnie wymienię się odczuciami.
  • bemybabyy8 2017.04.25 [15:10]
    Klaudia a na jaki rozmiar wkładek się zdecydowałaś? usmiech.gif
    kiedy? maj! gdzie? Wrocław! kto? dr Paweł Niemkiewicz! co? eurosilicone!
  • ŚlicznotkaNR1 2017.04.25 [19:43]
    Też bałam się na początku dotykać moich piersi i uważałam, żeby nie przekręcić się na brzuch podczas snu. gość - mąż się nie może pewnie doczekać aż je dotknie usmiech.gif
    dr Niemkiewicz Eurosilicone - 450SHP - 03.03.2010
  • beluszka 2017.04.26 [12:27]
    czesc! jestem tydzien po operacji. mimo bolu ktory byl dosc silny , napewno zdeydowalabym sie raz jeszcze. wyjsiowe mialam malutkie A . zalezalo mi na duzym C wiec implant byl400. na dzien dzisiejszy ograniczam ruch rak nie dlatego ze boli ale dlatego za do dwoch tyg. implant moze sie przesunac.
  • gość 2017.04.26 [16:40]
    Bemybabyy8
    Jeszcze się zastanawiam. Mam mieć okrągłe 320 ale chcę sprawdzić jeszcze przed większy rozmiar. Myślę o tym większym bo sprawdzałam sobie wiele razy woreczki z ryżem jak radziły dziewczyny. Bardziej mi się podobają tym bardziej że pewnie się zmniejsza dużo. Klaudia
  • ToJaNina 2017.04.27 [06:41]
    beluszka to trzymam kciuki, żeby nie bolało już usmiech.gif Zresztą dla takiego efektu pięknych piersi warto pocierpieć usmiech.gif
    Leszek Leszczyński Lublin eurosilicone 2015!!!!
  • beluszka 2017.04.27 [08:21]
    dziekuje ToJaNina. czy tez masz zrobione piersi?
  • gość 2017.04.27 [09:26]
    Dziewczyno wieksze to ładniejsze.WymiarC/D to nie jest za duzo.
  • gość 2017.04.27 [13:12]
    Wiecie co dziewczyny... Ja tam jestem z moich piersi bardzo zadowolona ale wiem ze choćby odrobine większe byłyby za duże i by mi nie pasowały. Pomijam tu juz fakt ze wychodziły by spod pach i jednak ryzyko widoczności marszczenia sie implantu byłoby większe (co u mnie przy "luźnym zwisie" delikatnie widać). Chodzi mi tez o to ze jestem szczupła i niska i wcale nie mam wielkich wkładek a juz moja sylwetka wyglada zupełnie inaczej. Przez piersi nabyłam tez trochę masywnosci i juz nie mam takiej filigranowej sylwetki.. Jednym słowem -mój biust to maksymalna wielkość jaka mi pasuje. Większe byłyby karykaturalne. Wiec nie ma co na sile brać dużych bo jak robić to porządnie.. Chodzi tez o estetykę wyglądu
  • toyska 2017.04.27 [15:54]
    gość - z tym, ze im większe tym ładniejsze to się trudno zgodzic - warto brać pod uwagę budowę ciała i proporcję, nie ma co przesadzać, zeby nie wyglądac komicznie jezyk.gif
    dr Andrzej Bieniek, Wrocław Eurosilicone 325 HP
  • calutea 2017.04.27 [19:12]
    noo zdecydowanie warto zwrócić jednak uwage jak się wygląda z danym rozmiarem...to nie jest takie jednak oczywiste że im większe to lepsze....usmiech.gif
  • gość 2017.04.27 [19:20]
    Ja jestem już 23 dni po usmiech.gif . Przez 2 pierwsze tygodnie czułam sie wysmienicie, aż nagle w 3 tygodniu piersi od połowy w dol staly się takie zdretwiale i strasznie tkliwe. Zagoilo się wszystko szybko i pięknie więc na początku myślałam, ze to poprostu tak ma być, ze się skóra naciaga, grawitacja itd. Jednak martwię się czy to nie ta torebka i na dodatek jest mi cały czas zimno. .Mam anatomiczne, teksturowane Politech wiec mam nadzieje ze to nie ta torebka. CO myslicie?zadzwonilam wczoraj do kliniki i pomimo, ze wizytę kontrolna mialam miec dopiero 9 maja, bo dr Kolasinskiego nie ma, to jadę jutro. Trzymajcie kciuki ! Mam nadzieję, ze wszystko jest ok.
  • ToJaNina 2017.04.27 [21:51]
    Beluszka tak też mam zrobione usmiech.gif Bałam się zabiegu, ale jak się wszystko zagoiło to byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie smiech.gif
    Leszek Leszczyński Lublin eurosilicone 2015!!!!
  • Beluszka 2017.04.28 [06:29]
    Napiszi Nina jak z bliznami bo teraz bede musiala.je natluszczac. Jak dbalas o blizny i czym smarowalas piersi. Ilejestes po zabiegu i jaki kolejny biustonosz po tym pierwszym, .
    A co do dziewczyny popszedniej to napisz dlaczegomialas odretwienie? Podobno taka nadwrazliwosc lub nie..to normalne podczas rekonwalescencji.
  • gość 2017.04.28 [21:38]
    Jestem po wizycie kontrolnej- sprawdzone, pomacane - drętwienie normalna sprawa-ponoć blizny ciągną, a tak wszystko superusmiech.gif mogę się weekendować i relaksowaćusmiech.gif I super wiadomość -już nie muszę spać w tym ściskającym staniku, a od poniedziałku (to będzie 4 tygodnie) mogę już kupiś normalny sportowy lub normalny bez fiszbin. Hurra!
  • mmmn 2017.04.29 [12:04]
    We wtorek (czyli 3dni temu) miałam wykonana operacje u dr. Tomasza Kasprzyka. Ból w ciągu dnia praktycznie znikomy. Mam 20lat i implanty anatomiczne 380, jestem mega zadowolona, dr jest prawdziwym artysta i fachowcem. Troszkę sie tylko niepokoje widocznymi małymi żyłkami na biuście i opuchlizna w okolicach talii.
  • Beluszka 2017.04.29 [12:39]
    No to sie ciesze ze po kontroli ok
  • Derbinka 2017.04.30 [10:44]
    mmm super żę jest dobrze! na pewno masz piękne piersi terazusmiech.gif
    dr Paweł Pisera Łódź, 350 ml Eurosilicone
  • Darsianka 2017.04.30 [13:32]
    Dziewczyny... Zmienili mi termin... Jade juz jutro... Tak się boje;(
  • Beluszka 2017.04.30 [20:21]
    Darsianka ciesz sie
  • Betty25 2017.04.30 [21:33]
    Hejka
    Powiedzcie jak dużą jest różnica pomiędzy piersiami z implantami okrągłymi a anatomicznymi? Zależy mi na jak najbardziej naturalnym wyglądzie. Byłam na swojej pierwszej konsultacji i lekarz powiedział, że gdy implant jest wkładany pod mięsien to nie ma dużej różnicy. A wy jakie macie doświadczenia? Mam już mętlik i nie wiem który wybrać a operacja już za kilka tygodni smutas.gif
  • gość 2017.05.01 [08:13]
    Hej ja mam pod miesien okrągłe wyglądają super. Jak masz możliwość to weź okrągłe bo anatomiczne mogą się przekręcić i konieczna kolejna operacja
  • gość 2017.05.01 [08:44]
    Okragłe fatalnie wygladają,tak jak u sex modelek.
  • gość 2017.05.01 [11:19]
    Tez mam okrągłe a chciałam anatomiczne i co ciekawe to moja pani doktor mnie do nich przekonała i nie żałuje. Moja doktor powiedziała ze anatomiczne radzi kobietom które maja problem z obwisloscia piersi żeby je wypełnić a małe ale krągłe lepiej wyglądają z okrągłymi. Wiec nie zgodzę sie ze stwierdzeniem o seks modelkach- ja tak tak nie wyglądam usmiech.gif
  • Beluszka 2017.05.01 [15:27]
    Bierz okragle ale nie przesadz rozmiarem po prostu sluchaj lekarza. A prawda jest ze anatom. Jak sie przemieszcza to lipa..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...