Odpowiedz na ten temat

Jett Plasma

• Kasia73W 2016.02.12 [21:46]
    Spotkalam sie z kolezanka ktora zachwalala nowe urzadzenie jett plasma, leczyla sobie tradzik aktywny. czy ktos wie cos? slyszalam ze mozna sobie podniesc tym powieki? mam 43 lata wiec chyba juz czas o tym pomyslec. czy ktos moze mi cos napisac na ten temat?
  • gość 2016.02.24 [23:31]
    Chcialam zauwazyc ze to jest watek w forum nt jett plasmy a nie innych urzadzen, wiec porsze się nie reklamować tu. Uszanować ze tu się rozmawia tylko i wyłącznie o tym co w nagłówku.
  • gość 2016.02.29 [10:25]
    Witam, ja również miałam robione powieki urządzeniem jett plasma. Trochę się bałam, ale efekt naprawdę świetny. Kilka dni powieki były delikatnie opuchnięte, ale bardzo szybko widziałam efekt. Nie wiem, czy to zasługa maszyny, czy rąk dr Chmielewskiego, ale pozbyłam się opadających powiekusmiech.gif
  • gość 2016.03.01 [12:20]
    Ja miałam Jett Plasmą usuwane pieprzyki na twarzy i małe brodawki na ciele (włókniaczki). Bardzo fajny efekt, bez wycinania,. Po kilku dniach odpadł strupek i zostało tylko delikatnie różowe miejsce. Podobno za kilka tygodni nie będzie w ogóle śladu! dla mnie super, bo długo zwlekałam z wycinaniem pieprzyków, bałam się blizn.
  • gość 2016.03.14 [14:17]
    a czy możesz po dwóch tygodniach powiedzieć, czy to zaróżowienie się już wyrównało? ja się boję przebarwień trochę a też mam pieprzyki do usunięcia z pleców...
  • polaraksa 2016.07.15 [11:54]
    Prawda jest taka, że po zabiegu likwidacji opadających powiek wygląda się przez tydzień jak po walce z Gołotą smutas.gif buzia w okolicach wykonanego zabiegu jest opuchnięta, zaczerwieniona i pisanie że można powrócić do normalnej aktywności zaraz po zabiegu jest kłamstwem, trzeba siedzieć w domu i tyle, wygląda się bardzo nieciekawie .
    Ale efekty są ok i jest w końcu alternatywa dla zabiegu chirurgicznego. Bądź co bądź - polecam.
  • Piękne oko 2016.07.18 [18:04]
    Dzisiaj miałam wykonywany zabieg plazmą na powieki górne i dolne, dość spory obszar luźnej skóry, gęsto "punktowany", Wyglądam jak obity miś panda, strupki i opuchlizna. W moim przypadku należało się tego spodziewać ze względu na rozległość zabiegu. Póki co czekam na wynik końcowy. Wstępny efekt widziałam już u koleżanki. Super tyle mogę powiedzieć.
  • PannaMigotka01 2016.07.22 [12:55]
    ja miałam ten zabieg 3 dni temu, dopiero teraz powoli schodzi mi opuchlizna, która była naprawdę mega! Lewego oka w ogóle nie mogłam otworzyć. Górne powieki są "przypieczone", pomarszczone i ze strupkami.. Z niecierpliwością czekam na efekty.. Jeśli chodzi o sam zabieg, miałam znieczulenie iniekcyjne więc nie czułam nic, po zabiegu piekło jak po oparzeniu przez 2h, ale da się wytrzymać, dodam że mam mega wrażliwą skórę.
  • Nutajasminu 2016.09.01 [01:26]
    Najlepszy na zwiotczałą skórę powiek i nie tylko jest PLEXR. Ja probowalam wszystkiego, cwiczen, masazu, akupunktury... Nic nie pomagalo. Poza tasiemkami na powieki, ale to też max jeden dzień. Czytalam juz opinie o chirurgach, taka bylam zrozpaczona wygladem powieki (nawiasem mówiąc najlepsi plastycy są w Szczecinie, Poznaniu i Polanicy Zdroju). Nie miałam ochoty wychodzić z domu. Dopiero Plex-r mi pomógł. Za jedno oko placilam 500 zl. Szkoda, ze dziala tylko 2 lata. No ale to znasznie tansze i mniej ryzykowne niz skalpel. Wszystko opisalam na swoim blogu, lacznie ze zdjeciami: 3dekady kropka blogspot kropka com
  • Monikaa153 2016.09.14 [10:57]
    Witam.
    Z informacji od lekarki dowiedziałam się że, zabieg jett plasma jest bolesny a efekty po 4 tygodniach nie widoczne, te pozytywne opinie chyba zamieszcza przedstawicie tej firmy.. :/ Pani dr mówiła że, urządzenie jest nie przebadane i jest kopią innego urządzenia, jedna z pacjentek na śląsku dostała martwicy powieki po tej plazmie...
    Pozdrawiam.
  • NutaJasminu 2016.09.14 [21:54]
    A mi pomoglo. Jestem prawie 2 miesiace po zabiegu, robiono mi go 25.07, teraz jest 14.09 i nie dosc, ze nie opada mi skora na lewej powiece, z ktora mialam problem to jeszcze nie ma juz sladu, ze cokolwiek bylo robione i nie musze juz smarowac skory nad powieka podkladem, co musialam robic wczesniej, bo bylo zaczerwienienie. Nie wiem na jak dlugo to pomoze, ale jestem zadowolona i nawet jesli tego typu zabieg pomoze na rok to mysle, ze warto, szczegolnie za taka cene. Kupilam sobie ostatnio odzywke do rzes Oceanica, ktora bardzi polecaja na KWC. Stosuje ja na noc od 1 sierpnia (czasami jak poloze sie spac w makijazu to nie uzyje, ale to moze raz na tydzien, max 2 razy) i moje rzesy sa o 50 % dluzsze, czuje sie jak 10 lat temu, gdy po pomalowaniu glupim tuszem z Avonu siegaly do brwi, bo byly takie dlugie! oczko.gif Wreszcie jestem dumna ze swojego spojrzenia, dlugie rzesy, brak tej paskudnej firany nad lewym okiem, jak naloze sobie eyeliner i zrobie smokey eyes to wygladam super!!! Jak ktos nie wierzy to wysle mu zdjecia przed zabiegiem. Na prawde warto, ja tez w to ie wierzylam, wydalam 5 kafli na masaze twazy, akupunkture, a okazalo sie, ze pomogl mi zabieg za 500 zl. Mysle, ze moze i taki sam efekt dalby zwykly laser. Tak jak PLEXR wyobrazam sobie zabieg laserem frakcyjnym - przypalanie punkt po punkcie skory, aby zaczela sie tworzyc nowa, bardziej napieta, gladka skora, aby wiazania kolagenowe sie przebudowywaly i nie bylo zwiotczen, nierownosci, rozszeronych porow itd. Jak nie wierzycie w PLEXR, idzcie na zwykly laser i sprawdzcie, mysle, ze efekt moze byc taki sam (o ile to robia na oczy, maja takie male koncowki). To wszysto ladnie brzmi, ze generator plazmy, ze cos tam, a mi sie wydaje, ze to sie od laseru niczym nie rozni. Patrzac jednak na wspolczesne tendencje to tworzenia roznych jednostek chorobowych, aby przemysl farmaceutyczny mogl trzepac kase, np. zespol niespokojnych nog, suplementy diety typu Apetizer Junior, Apetizer Senior, leki na chrapanie, adhd, dysleksja, dysgrafia, dysortografia i inne takie mysle, ze to jest chyba bardziej chwyt marketingowy, ktos wykorzystal cos, co juz bylo, cos tam moze zmienil, dorobil piekna kampanie reklamowa i zyskal sporo nowych klientwo, ktorzy tylko czekaja na rozne nowosci, bo nic im nnie pomaga. No ale mi pomoglo, wreszcie oczy sie od siebie nie roznia. A juz planowalam jechac na zabieg do dr Sliwinskiego (Szczecin) lub dr Lembasa (Warszawa). Taki zabieg to pare tysiecy w plecy, zawsze jakies tam ryzyko i blizny. Ale na 40 i tak sobie pewnie fundne, jesli PLEXR nie bedzie dawal rade oczko.gif Najgorsze w PLEKSIE jest chyba to, ze po zabiegu jest sie opuchnietym, malo co sie widze, ma sie nad okiem jeden wielki strup i zanim od zniknie to mija prawie 2 tygodnie. Ja obecnie nie pracuje, wiec moglam sobie pozwolic na to, aby nie wychodzic z domu, ale nie wiem jak to rozwiaze za ok. dwa lata (tyle ma sie utrzymywac efekt), szkoda brac 2 tygodnie urlopu na to, aby siedziec w domu... A co do bolu to jest do przezycia, na prawde, pol godziny i po temacie. Jak ktos przezyl bole porodowe to z tym 100 razy bardziej da sobie rade. usmiech.gif Pozdrawiam
  • gość 2016.09.29 [08:49]
    Szukam informacji o zabiegu podnoszenia powiek i zlikwidowaniu worków pod oczami Jett Plasmą. Dziwi mnie że w wątku o Jett Plasmie są wypowiedzi o Plexarze i jeszcze w dodatku tak pozytywne. Czyżby konkurencja tu zadziałała? Skoro tak to i ja się wypowiem na temat Plexr. Nigdy nie zdecydowałabym się na zabieg tym urządzeniem!!!! wiem co przeszła moja przyjaciólka po zabiegu - krwawienie, ciemne duże niegojące się strupy a potem zostają zaczerwienienia, które trudno ukryć. Po zabiego przez tydzień miała tak opuchnięte oczy, że prawie nie mogła ich otwierać rano .... Lekarz do którego chodzę pokazywał mi zdjęcia przed, zaraz po i mc po zabiegu Jett Plasmą. Wygląda to bardzo dobrze, nie ma porównania z tym co widziałam na oczach mojej przyjaciółki. Za tydzień idę na zabieg. Napewno dam znać jakie efekty ale jestem dobrej myśli.
  • Krystyna Londyn 2016.10.18 [12:43]
    Jett Plasma jest świetnym urządzeniem. Miałam robione powieki w Centrum Medycyny Estetycznej REMEDEST w Ustroniu zabieg liftingu powiek (nieoperacyjna blefaroplastyka). Efekt rewelacyjny naturalny. Polecam jestem teraz 10 lat młodsza.
  • gość 2016.10.18 [21:41]
    Ja tez robiłam zabieg w Remedest w Ustroniu i jestem zadowolona. W ogóle się nie mówi o tym jaki to jest komfort , ze nie trzeba się już kroić aby pozbyć się nadmiaru skory na powiece.
  • gość 2016.10.20 [11:18]
    Robiłam sobie niedawno tym zabieg podnoszenia powiek. Nawet znieczulenia do niego nie trzeba, nie boli, w ogóle bardzo przyjemny, takie szczypanie tylko czuc. I wszystko trwało niewiele ponad pół godziny. Byłam tym razem w Well Derm. Bardzo profesjonalny salon.
  • gość 2016.10.21 [15:44]
    Za darmo bym nie chciała powtórzyć tego zabiegu, wszystkie pozytywne opinie są zamieszczane tutaj przez lekarzy robiących ten zabieg dla kasy. Nie polecam bo efektów nie ma a poza tym dużo bólu i wielkie obrzęki.
  • gość 2016.10.25 [21:20]
    a ja myśle, że te negatywne opinie zamieszczają np. chirurdzy plastyczni, którzy się bardzo obawiają ze to urządzenie troche odbierze im pracy bo plastyk powiek się bedzie wykonywać coraz mniej. ja robilam zabieg jett plasma i jestem bardzo zadowolona. nie musze zdradzac w ktorym gabinecie bo to nie o to chodzi, ale tak mi sie wydaje, ze wlasnie te negatywy pisza chirurdzy plastyczni.
  • gość 2016.10.26 [12:55]
    Ja miałam jett plasme. Efekt rewelacjyjny. Absolutnie się nie zgodzę z tym ze nie działa !
  • Laura792016 2016.10.28 [15:20]
    Ja robiłam sobie clera ,właśnie w gab.Kosmedicausmiech.gif
    Polecam ten zabieg ze względu na szybki okres rekonwalescencji .Twarz wyglądała tylko słabo 1 dnia, kolejne 2/3 dni-skóra jest bardzo szorstka,ale można nałożyć elegancko makijaż i nic nie widać. Skóra łuszczy się stopniowo-ale bardzo mało widać gołym okiem-nie sypie sie tak jak po fraxelu lub peelingach chemicznych. Po 1 tygodniu skóra wygląda rewelacyjnie. Jest gładka,pory+przebarwienia zlikwidowane+ u mnie był bardzo fajny efekt wokół oczu,uważam ,że mam teraz oko jak po liftinguusmiech.gif
    Polecam usmiech.gif
  • gość 2016.10.31 [00:25]
    Jestem trzeci dzień po zabiegu i już widzę efekty. Zrobiłam powieki, lifting twarzy, i likwidację naczynka na nosie. Wszystko za darmo, w ramach testu urządzenia przez klinikę. Już widzę otwarte oczy, bez opadającej powieki a jeszcze jest opuchlizna. Polecam
  • gość 2016.11.01 [08:23]
    Ja robiłam jett plasme na powieki i lifting twarzy oraz takie trudne zmarszczki koło uszu. Jeszcze się goję ale efekty są ekstra. zabieg robiłam w REMEDEST w Ustroniu. Zreszta wszystkie zabiegi estetyczne robię tam, to nie tak daleko od Katowic a można wyskoczyć na weekend wypocząć i zrobić jakiś zabieg.
  • gość50 2016.11.10 [17:08]
    Jestem bardzo zainteresowana ta metodą, ale jaka jest różnica między Jett Plasmą a PLEX-R ? Myślałam, że to to samo. Jest jeszcze PlasmAge - wszystkie te urządzenia to działanie plazmy, ale jaka jest różnica między nimi i który wybrać ?
  • gość 2016.11.11 [16:34]
    Tydzień temu robiono mi zabieg jet plazma na okolicę ust, tzw zmarszczki palacza. Dziś, po tygodniu, mam niestety ogromne czerwone ślady, które się sączą. Na części jest też opryszczka, której nie miałam od kilkunastu lat. Lekarz nie uprzedził mnie, że nie mogę iść do pracy przynajmniej przez tydzień, tych zmian nie da się zatuszować najlepszym mejkapem. Boję się, że zostaną mi blizny. A, no i nikt nie mówi o tym, że przez trzy tygodnie nie wolno wykonywać żadnych zabiegów stomatologicznych, dentystka odmówiła wykonania zabiegu, czekałam 2 miesiące. Ku rozwadze innych desperatek.
  • gość 2016.11.11 [17:10]
    Tydzień temu robiono mi zabieg jet plazma na okolicę ust, tzw zmarszczki palacza. Dziś, po tygodniu, mam niestety ogromne czerwone ślady, które się sączą. Na części jest też opryszczka, której nie miałam od kilkunastu lat. Lekarz nie uprzedził mnie, że nie mogę iść do pracy przynajmniej przez tydzień, tych zmian nie da się zatuszować najlepszym mejkapem. Boję się, że zostaną mi blizny. A, no i nikt nie mówi o tym, że przez trzy tygodnie nie wolno wykonywać żadnych zabiegów stomatologicznych, dentystka odmówiła wykonania zabiegu, czekałam 2 miesiące. Ku rozwadze innych desperatek.
  • Polarraksa 2016.11.14 [16:05]
    Ja miałam już dwa zabiegi Plexr i nie polecam, efekt marny niestety. Po zabiegu wygląda się tragicznie, oczy są mocno spuchnięte, śmiem nawet stwierdzić, że moja mama po operacji powiek górnych wyglądała i goila się lepiej niż ja po tym cudzie, a 2000 w portfelu brakuje, tak samo płaci się za plastykę powiek, która wystarczy zrobić raz .. dlatego warto się zastanowić nad sensem zabiegu, który może nie dać żadnych efektów co w chirurgii plastycznej się nie zdarza.
  • gość 2016.11.14 [16:27]
    i znowu lobby chirurgow plastycznych!!! Dziewczyny nie wierzcie w te informacje ze tylko chirurgia! Zabiegi mniej inwazyjne sa lepsze i daja takie same efekty jak chirurgia!
  • gość 2016.11.14 [16:30]
    Wiollaaa2 a gdzie robiłaś zabieg , jeśli mogę spytać ?
  • Wiollaaa2 2016.11.14 [19:11]
    Ja robiłam w Remedest w Ustroniu, bo akurat mieszkam na Slasku, wyczytalam ze fajne opinie maja i pojechalam. nie zawiodlam sie.
  • Polarraksa 2016.11.14 [19:19]
    No a tu niby co? Lobby medycyny estetycznej? Dobre sobie. Płaccie jak Was stać za zabiegi które nic nie dają, wszak Polak mądry po szkodzie, no ale 500 plus się ma to można wydawać.. plexr nie da nigdy efektu zabiegu chirurgicznego, same się przekonacie..
  • gość 2016.11.17 [07:06]
    Jestem po zabiegu już 3 miesiące i efekt naprawdę jest super po Jet plasma. Nie wiem kto pisZe ze efektu nie ma. Mogę pokazać zdjęcia dziewczyny moich powiek
  • gość 2016.11.20 [12:04]
    jestem dwa dni po zabiegu no faktycznie dyskomfort duzy strupy duze ciemne opuchlizna mega juz na dolnej powiece choc robiłam powieki górne ale ponoc tak ma byc zobaczymy oczy łzawią pieką ale jestem pełna nadziei gdyz widzę ze powieki się uniosły

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...