Odpowiedz na ten temat

Jett Plasma

• gość 2017.04.15 [21:30]
    Zabieg plex r ktoremu sie poddalam w celu usuniecia blizn potradzikowych nie przyniosl efektu natomiast zostaly czerwone plamy na buzi. Juz ponad miesiac po zabiegu. Czy one znikna?
    Wyglada to b nieladnie...
  • gość 2017.04.17 [16:55]
    Taa... to wszystko kłamstwa. Zabieg jest bolesny i w moim przypadku nieskuteczny. Kilka razy pisałam tutaj o zabiegu który wykonano mi wokół ust, tzw zmarszczki palacza. Po kilku miesiącach już wiem, że wydałam pieniądze na darmo, teraz wydaję pieniądze na likwidację blizn po tym cudownym zabiegu. Zmarszczki niestety są. Ostrzegam, nie dajcie się nabrać bo można sobie zrobić krzywdę. Obszar poddany zabiegowi wygląda teraz gorzej niż przedtem. Osoby, które piszą o tym zabiegu z zachwytem, to zapewne właściciele gabinetów.
  • Olpe 2017.04.18 [13:04]
    Witam,myślałam o jett plasmie ponieważ w K-ce będą szkolenia epic look mozna jako modelka mieć ten zabieg w promocyjnej cenie 500, ale po przeczytaniu opinii raczej nie warto a może się mylę? Mam opadajace powieki. Jeśli ktoś korzystal z usług epic look to proszę odezwijcie się
  • gość KW 2017.04.18 [19:12]
    Dziewczyny.zgadzam sie z tym ze ten zabieg to kompletna porazka.
    Jestem miesiac po zabiegu na zmarszczki palacza.Męczę sie ,mam rumień nad ustami.
    NIE MAM juz pomysłu.
    Malo tego wcale nie usunąl zmarszczek,sa jakby delikatniej płytsze.
    Ten rumien mnie wykonczy.
    NIE POLECAM TEGO ZABIEGU
  • gość 2017.04.18 [19:30]
    Do gość KW. To ja pisałam kilka postów wcześniej o zabiegu na zmarszczki palacza. Nieudanym niestety. Ten rumień o którym piszesz przekształcił się u mnie w takie brązowe zbliznowacenia. Co tu dużo pisać, jestem oszpecona, a minęło już pięć miesięcy od zabiegu. Współczuję ci, bo te lekko spłycone zmarszczki u mnie są teraz gorsze niż przedtem..
  • gość KW 2017.04.18 [22:33]
    Załamałas mnie.
    A byłas może u dermatologa,żeby cos dał na przebarwienia??ja mysle,zeby sie wybrać,
    Stosowalas filtry Uv??bo trzeba na slonce uważac
    Co za klamstwa oni mowia w tych gabinetach.
    Niby nieinwazyjny,wogole nie wyłącza z zycia po zabiegu...BZDURY!!!!!!
  • gość 2017.04.19 [08:37]
    Do gość KW. Ja stosuję filtry przez cały rok, po prostu mam taki nawyk. W przyszłym tygodniu jestem umówiona do dermatologa, boję się tylko, że usunięcie przebarwień tak blisko ust może być trudne. No cóż, musimy być rozsądniejsze w podejmowaniu takich decyzji.
  • korekta powiek na Śląsku 2017.04.19 [16:26]
    Drodzy Użytkownicy, wiecie dlaczego tak różne są opinie o Jettplasma/Plex-R? BO URZĄDZENIE TO JEDNO, A UMIEJĘTNOŚCI PRACOWNIKA TO DRUGIE i często nie mają ze sobą nic wspólnego. Ja miałam bleferoplasmę na maszynie "niefirmowej", polskiej produkcji. Efekt super, żadnych siniaków, strupki z osocza odpadły na 5dzień. Po miesiącu zrobiłam zabieg rozszerzony. Efekt pełnego liftingu bez opuchlizn, zaczerwienień i niedogodności jest 100% możliwy niezależnie od firmy. To tak jakbyście się spierały czy lepiej jeździ Mercedes czy Audi- przecież wszystko zależy od kierowcy! więc rozważny lekarz czy kosmetolog zrobi fajnie zabieg, a jeśli traficie na kowala to wyglądacie jak po gali boksu zawodowego, rany krwawią, oczu otworzyć nie można. Współczuje. Ja wybrałam dobrze i jestem meeeeega zadowolona. Polecam zabieg. Korekta powiek wspaniała!
  • BarbaraKatowice 2017.04.21 [22:24]
    Masz racje, zabieg zabiegiem ale liczy się też to kto robi ten zabieg. Wszystkie zglaszacie ze macie przebarwienia i ze szok, ze tak dlugo sie to goi. Moj lekarz powiedział mi, że będzie 10-14 dni widoczne. Miał rację, byłam spokojniejsza, ustawiłam sobie tak zajęcia, że pracowałam częściej z domu i bylo ok. A moja kolezanka w ogole sie nie przejmowala i chodzila ze strupami do pracy (a jest lekarzem). Mysle, ze duzo zalezy od tego jak to lekarz wytłumaczy. Jestem szczęśliwa, bo mam piekne nowe oczy, otwarte. Jett Plasma jest naprawde fajnym zabiegiem.
  • gość 2017.04.24 [09:25]
    14 kwietnia zrobiłam zabieg na powieki górne we Wrocławiu w manufakturze Piękna.
    Oczywiście lekarz zapewniał, że po zabiegu mogę normalnie powrócić do codziennych obowiązków, że będą efekty i trala lala jak u innych dziewczyn, które tutaj pisały.
    Pomimo wysokiego progu bólu, ból przy zabiegu odczuwałam, ale wytrwałam.
    Na następny dzień jak się obudziłam i spojrzałam w lustro to dostałam zawału. W życiu tak potężnej opuchlizny się nie spodziewałam! Pokazywanie się w takim stanie światu było nie do przyjęcia. Opuchlizna utrzymywałam się przez bite 5 dni! Gdy zeszła makabryczne stały się mega brązowe wielkie strupy, które zaczęły pomału odpadać od piątego dnia po zabiegu. odpadały 3-4 dni. Do tej pory powieki są strasznie zaczerwienione, mocno łuszczące się, bardzo wrażliwe, swędzące, pomarszczone, brzydkie, delikatnie napęczniałe. Efektu podniesienia powieki nie widzę prawie wogóle!!!
    Zabieg totalnie nieopłacalny! Tyle pieniędzy w błoto, prawie bez żadnego efektu! Nie warte takiego długiego i nieprzyjemnego okresu rekonwalescencji!
    Powieki smaruje/ natłuszczam maścią oliwkową albo maścią z wit. A
    Nie jestem żadnym chirurgiem plastycznym, który specjalnie krytykuje medycynę estetyczną. Jestem zwykła 35 letnią kobietą, pracującą jako pracownik biurowy w urzędzie i każdy w pracy pyta się mnie to mi się z powiekami stało! nie chce mi się już tego tłumaczyć! Zabiegu żałuję i nie polecam!!!!
  • Laura 67 2017.04.25 [15:39]
    Jestem 3 tygodnie po zabiegu, twarz wykrzywiona, wyglądam jak pijaczka chyba tak już zostanie za własne pieniądze zmarnował sobie życie
  • gość 2017.04.26 [12:54]
    Niestety, u większości z nas wątpliwości pojawiły się po fakcie smutas.gif
    Ale jak to mówią, Polak mądry po szkodzie.
    Mnie lekarz zapewniał, że na gałkę oczną to nie szkodzi, nie ma takiej możliwości. Ale lekarz też inne rzeczy zapewniał, które się nie sprawdziły smutas.gif
    Dziewczyny napiszcie jak sobie radzicie z gojeniem, czym smarujecie, co robicie by się skóra już nie łuszczyła i nie swędziała, bo każde drapanie strasznie boli i szczypie smutas.gif No i po jakim czasie schodzą plamy?
  • gość 2017.04.30 [17:40]
    Po poltora miesiaca od zabiegu na blizny moge powiedziec , ze w koncu jestem zadowolona, jedynie drobne zarozownienie zostalo.
    Trzeba byc cierpliwym i oczywiscie kwestia aby usuga byla dobrze wykonana. 8 na 10 oceniam.
  • gość 2017.05.01 [18:46]
    Witam. Zabieg miałam w piątek, a więc trzy dni temu. Robiłam zmarszczki pod oczami oraz tzw. zmarszczki palacza. Pod oczami opuchlizna prawie zeszła, są brązowe strupki i zaczerwieniona skóra. Gorzej jest ze skórą wokół ust. Wygląda, jakby był stan zapalny. Smaruję maścią od pani doktor i alantanem. Przemywam solą fizjologiczną. Najgorsza jest opuchlizna wokół ust, wchodząca nawet na policzki. Byłam dzisiaj u p. doktor. Zapisała krem z antybiotykiem. Martwi mnie ta opuchlizna, bo jutro będzie już czwarty dzień po zabiegu. Miesiąc temu miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy w "dolinie łez" i przy tzw. "chomikach". Nie wiem, czy to nie ma związku z tą dużą i twardą opuchlizną. Wzięłam tydzień wolnego, ale obawiam się, że to za krótki czas na rekonwalescencję i pokazanie się ludziom. Na razie żałuję, że zdecydowałam się na ten zabieg. Zobaczymy jaki będzie efekt, bo czytając Wasze wypowiedzi z lekka się boję. Pozdrawiam.
  • Elelel999 2017.05.02 [11:46]
    Pisałam ponad miesiąc temu o zabiegi plexr na dolnych powiekach i dolinie łez. Jestem obecnie cztery dni po drugim zabiegu na powieki górne.Jednak musze przyznać,ze miałam korektę chirurgiczną powiek górnych rok temu i jest super,ale chciałam poprawic "plazmą". Powiem tak, po zabiegu na pewno trzeba wziąć minimum 7 dni wolnego,nie da się iść do pracy.Trudno zamaskować strupy,które są brunatno -bordowe. Obrzęk po pierwszym zabiegu na dolnych powiekach nie był najogorszy,ale teraz,gdy zrobiłam drugi raz w tym też na powieki górne obrzęk był duzo większy i ból przy zabiegi większy.Po pierwszym zabiegu zaczerwienienia utrzymywały się u mnie długo-5 tyg,pojawiły się tam też teleangiektazje czyli drobne żyłki ,ale mimo to jestem bardzo zadowolona.Skóra jest świeższa, młodsza-widać to gołym okiem. Myslę, że to zabieg dobry dla starszych Pań po 40tce szczególnie na powieki.Takiego odmłodzenia skóry powiek nie da żadna mezoterapia, a laserem blisko oka nie da się podejść.Trzeba jednak liczyć się z długą rekonwalescencją po zabiegu.
  • Jasiulinka 2017.05.11 [00:49]
    Leczę jett plasmą stare blizny potrądzikowe zanikowe. Mam 40 lat. Lekarka znieczula mnie emlą pod folią. Podczas zabiegu na niektorych obszarach nie odczuwam bólu, na innych, tam gdzie skora jest cienka boli. Oczywiscie wszystko mozna wytrzymać usmiech.gif
    Poprawa następuje, blizny sie ruszyly a dodatkowo poprawił sie ogolny stan skory, jest gęstsza, swieza, taka bardziej soczysta, mam zwezone pory, jednolity koloryt cery
    Po zabiegu skora dochodzi do siebie ok 4 dni, dlatego zabieg robie w czwartki, biore wolny piatek w pracy a w poniedzialek, mimo ze nie jest idealnie bo skora ma delikatne strupki i nieco sie łuszczy, nakładam makijaz i ide do pracy
    Jestem zadowolona z efektow, bede kontynuowac leczenie bo poprawa jest znaczna a blizny miałam glebokie. Dodam ze lecze policzki.
    Mialam juz rozne zabiegi na przestrzeni lat na te blizny,TCA, mikrodermabrazje, radiofrekwencje, mezoterapie. Kasy wydalam duzo swego czasu a efekty byly mizerne.
    Nie reklamuję zabiegu bo nie mam w tym interesu. Dziele sie z Wami swoim doswiadczeniem. Moze komus sie przyda.
    Zabiegi robie w Warszawie, w lokalnym gabinecie. Kosztuje mnie to 350 zl.
  • gość 2017.05.13 [22:28]
    Jestem siedem miesięcy po zabiegu jett plasma na tzw. zmarszczki palacza. Wiele razy pisałam tutaj swoje negatywne opinie na temat zabiegu, zawsze byłam krytykowana bo lekarz nie ten, bo coś ze mną nie tak. Dziewczyny, po prostu uważajcie, ja po siedmiu miesiącach mam ńie tylko zmarszczki ale też przebarwienia i blizny z jednej strony. Te blizny powodują,że usta wydają się niesymetryczne. Można to poprawić laserem, ale to jest dość kosztowne, a poza tym nikt mi nie da pewności, że to pomoże. No i trochę się boję.
  • Kornelka30 2017.05.22 [12:24]
    ja miałam zabieg Plasma IQ robiony w Madame Art w Poznaniu i przyznam, że trochę się bałam zabiegu i efektu końcowego, ale ostatecznie jestem zachwycona! Panie kosmetyczki przemiłe i stanowiły wsparcie w stresie!
  • Beata2 2017.06.08 [19:54]
    Dziewczyny nie dajcie się robić w konia,żadna plasma nie działa,
    tylko chirurgia.Te pozytywne opinie to gabinety,które nie mają chętnych na ten zabieg.
    Śmiać mi się chce jak ktoś pisze,że to chirurdzy odradzają ten zabieg.
    Oni mają tylu pacjentów ,że nie muszą się w ten sposób reklamować.
  • gość 2017.06.14 [15:04]
    Sześć miesięcy po zabiegu (powieka górna i kurze łapki) przebarwienia zbladły i przybrały odcień bardziej brązowy niż czerwony. Efekt podniesienia powiek mierny, z pewnością nie wart bólu i długiej rekowalescencji (10 dni). Nie polecam.
  • gość 2017.07.11 [23:12]
    Nie jestem z zadnej grupy ani lekarskiej ani lobby anty , zrobiłam sobie zabieg na dolne i górne powieki, lekarz pokazywał tylko zdjecia przed ale nie poinformował mnie ile to "po" bedzie trwało, mija 6 tydzien po zabiegu a ja nie moge zdjac okularów zeby ludzi nie straszyc, zostały mi ogromne czerwone plamy , które nie mam pojecia kiedy zejdą, lekarz chyba tez nie bo odpisał mi ze to jeszcze moze sie regenerowac ale ile nie napisał . Zabieg jest strasznie bolesny tak ze dosłąłam wkoło kazdego oka około 10 wkłuć strzykawki zeby zaczeło działac znieczulenie bo krem absolutnie nic nie znieczulił. Mam wrazenie ze pod jednym okiem ma dziury , od wielokrotnych wkłuć boli mnie do dzis nerw pod nosem. A po zabiegu przez tydzień wygląda sie tragicznie , opuchlizna taka ze nie mogłam otworzyc jednego oka dwa dni . Nie jedno juz w zyciu robiłam wiec wszystko to bym zniosła tez dzielnie gdyby były jakies efekty ale jak na razie to ich wogóle nie widze , górna powieka nadal obwisła /chociaz wcale nie była bardzo tragiczna , mam 43 lata/ a dolna niby miało byc lepiej a narazie jest gorzej, modle sie zeby sie skóra zregenerowała i zeby zniknęły mi te paskudne ogromne plamy wkoło oczu. Zastanówcie sie nad zabiegiem a przede wszystkim poczytajcie i zapytajcie lekarza o szczegóły. Jak ktos pisze ze pare dni po zabiegu jest super to poprostu nie wierze ze tylko mi zostały takie wielkie plamy jak po oparzeniu których nie moge przykryc fluidem. Moze ktos uczciwie napisze kiedy te plamy znikną, moze ktos robił zabieg pare miesiecy temu i moze mi cos wiecej powiedziec czy wogóle znikną bo juz teraz to tylko tego pragnę
  • gość 2017.07.12 [08:27]
    Do gość
    Ja jestem 4miesiace po zabiegu na zmarszczki palacza i zeszly czerwone miejsca,chociaz jak dobrze sie przyjrze to jeszcze widzesmutas.gif
    Poza tym zadnego efektu!!!ZADNEGO.
    W TYM samym czasie kolezanka robila na górne powieki ,dokladnie to samo-żadnych efektów a w prezencie dostała przebarwienia.
    Wiec bardzo uważaj na słonce i używaj wysokich filtrow.
    Zabieg jest staszny pod wzgledem dlugiej regeneracji po zabiegu ,nieadekwatnie drogi do zerowych efektow.
    Odradzam wszystkim
  • popopop 2017.07.12 [18:42]
    plexer robiłam zabieg na zmarszczki pod oczami efekt był tylo nie jest prawdą że utrzymuje się do 2 lat w moim przypadku było to około 6 miesięcy lekarze zdzierają bo płaciłam 1000 zł za jeden zabieg znajoma na wsi u kosmetyczki płaciła 350 zł /tylko nie wiem na jakiej wsi / robiła laser i wiele innych zabiegów na starą gębe najlepszy jest kwas efekt utrzymuje się najdłużej i gęba nie wraca do stanu poprzedniego nawet po długim czasie zawsze coś zostaje i nie wygląda się tak tragicznie
  • gość 2017.07.21 [08:21]
    Jestem już 6 tygodni po zabiegu plazmą i mogę stwierdzić z całym przekonaniem , że nie zrobiłbym tego nigdy więcej. Zabieg i wszelkie bóle da się wytrzymać , ale wygląd twarzy to koszmar ,,,,,przez 11 dni niczym nie da się pokryc ciemnych placów , strupy zeszły dopiero po 11 dniach , a ja ukrywałam się przed światem . Po tym posostały strasznie czerwone plamy, które jakoś dało się zatuszować kryjącym podkładem Vichy Dermablend , smarowałam kremem Cicaplast Baume B5 , z filtrem 50 , kremem ochronnym Iwistin 50 , kremem Zinalfat , który przyśpiesza regenerację naskórka ,jest polecany po zabiegach dermatoloii estetycznej . Jestem już 6 tygodni po zabiegu i plamy czerwone pod nosem ustąpiły w małym stopniu , nadal są widoczne . Mam informację od lekarza , że od 4 do 8 tygodni zaróżowienia ustępują , więc czekam cierpliwe jeszcze 2 tygodnie. Panie , które opisują , jak to szybko , sprawnie i skutecznie , to można włożyć między bajki . Efekt widać od razu , zmarszczki zniknęły co prawda , ale jak mówię , uwidaczniają sie w tych miejscach i wydaje mi sie , ze za jakiś czas znów powrócą . Powieka się podniosła , kurze łapki zniknęły ,,,,,jedynie problemem za ten czas są plamy czerwone , które mnie niepokoją , Rekonwalescencja trwa długo ,,,,na to trzeba się przygotować ,,,jakbym miała powtórzyć ten zabieg , to nigdy w życiu bym się nie odważyła .
  • gość 2017.07.21 [10:24]
    jestem 6 tyg po zabiegu plazmy na powieki górne i dolne, juz wczesniej pisałam komentarz, plamy mi nie schodza nadal, jeszcze czekam, lekarz mi powiedział ze do 4 miesiecy czekac, masakra, w makijazu jest ok ale bez makijazu w domu wyglądam jak potwór , nigdy w zyciu bym tego nie zrobiła wiedząc o konsekwencjach a jesli chodzi o jakosc skóry -jest jakby inaczej ale minimalnie , szału nie ma , powieki dolne wyglądają nieciekawie górne jakby troszke mniej skóry ale to minimalna poprawa, lekarz powiedział mi przed samym zabiegiem ze trzeba by ze trzy razy zrobic górne , szzkoda ze nie uciekłam odrazu, a nadmieniam ze wcale nie miałąm tak strasznie obwisłej skóry n a tych powiekach , jak sie musza czuć kobiety które miały gorsze defekty ? nawet nie chce sobie wyobrażac
  • gość wczoraj [07:44]
    Wrócę do Was raz jeszcze ,,,,,6 tygodni po zabiegu i czerwone plamy nie ustępują , mimo , że pielęgnowałam obszar uczciwie i wydałam dużo kasy na tę przypadłość . POWTARZAM ! nie dajcie się nabrać , te pozytywne komentarze , to bajki , przez 2 tygodnie wygląda się jak potwór , opuchlizna przeogromna , a plamy , strupy potworne , których za nic nie da się zatuszować , bo jeszcze gorzej wygląda skóra po podkładzie kryjącym ,,,,,miałam Wichy ,,,drogi i jeden z najlepszych. Zmarszczki wcale nie ustępują , przy mimice uwidaczniaja się i na pewno powrócą na jakiś czas . Wokół ust zmarszczki wcale mi do końca nie zniknęły , minimalnie tylko , przy poruszaniu ustami powracają , A wąsy czerwone doprowadzaja mnie do rozpaczy ,,,,,tuszuję podkładem i co dzien patrząc w lustro trace nadzieję , że czerwone place ustąpią . A miały być tylko lekkie różowe zaczerwienienia . Doktor zapewniał , że zmarszczki palacza ustąpią całkowicie , a tymczasem spalił mi skórę i nic poza tym. Mąż nawet już napomniał , że pewnie będę musiała udać sie na inne urządzenie , by zaczerwienienie zlikwidować , bo kiepsko to wygląda. Natomiast na powiekach , nie widzę rewelacji , powieki nie podniosły się , tylko pozostały czerwone plamy ,,,doktor od razu powiedział , że trzeba powtórzyć powieki , bo za pierwszym razem nie da się zrobić tego jak trzeba. Zaznaczam , że trzeba było tylko minimalnie , bo chirurg jedną powiekę mi za słabo wyciął i była potrzebna leciutka korekta, a tu jak było tak jest. A co z dużym defektem powieki? ma skutecznie zastąpić skalpel ? na swoim przykładzie widzę , że te plazmy , jak, by sie nie nazywały , bo to wszystko działa na takiej samej zasadzie , sa kłamstwem . Ja skalpelem podnosiłam powieki , 3 dni opuchnięta , siniaki dało się zatuszować , po pięciu dniach szwy zdjęto i po krzyku ,,,,mam na lata ,,,a plazmę możecie powtarzać i niczego nie osiągniecie , Taka moja prawda ! proponuję zastanowić się 1000 razy , zanim skorzystacie z plazmy , a komentarze , że tydzień po zabiegu była jak nowa , to śmiechu warte ,,,,same kłamstwa, Pozdrawiam !
  • gość dziś [00:21]
    Z tymi plamami to prawda są tragiczne. Jeśli mi nie zejdą będę domagać się odszkodowania nie można tak funkcjonować zawodowo, prywatnie tez wielki dyskomfort jeśli się chciało delikatnie zmniejszyć ilość skory na powiekach a teraz wyglada się chyba jak po pobiciu 3 miesiąc...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...