Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elazJeleniej

KCM Clinic Medycyna estetyczna

Polecane posty

Gość elazJeleniej

Ktoś korzystał z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita1980
Ela, ja byłam kilka razy ale u dentysty tam, wyrywałam ósemkę chirurgicznie brrrrr... Ale sam zabieg był profesjonalnie prowadzony, lekarz bardzo miły także stomatologię mogę tam polecić, a czego Ty konkretnie szukasz? Bo oni tam mają niemal wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elazJeleniej
No ja szukam po kardiologa, wyczytałam na ich stronie, że jest p. Palser, ale nikt ze znajomych u niej nie był więc nie wiem czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midgard67
No ja z kolei korzystałam z medycyny estetycznej, wiec cięzko mi powiedziec cos o kardiologu, ale lekarzy mają raczej wszystkich fachowych, tak mi siewydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett 33
Moja mama chodziła do dr Palser i wiem, że byłą zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elazJeleniej
Anett, a napisz mi prosze na co chorowałą, jeśli mozesz i czy dr Pasler ją wyleczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett 33
hej, wiesz co, nie pamiętam dokładnie ale miała migotanie przedsionków czy cos w tym stylu... pomogła bo już nie musi chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elazJeleniej
Dzięki!!! Włąśnei sie do niej umówiłam, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett 33
No prob:) Powodzenia w KCMie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elazJeleniej
Witajcie! Jestem właśnie po wizycie w KCM u dr Pasler i musze przyznac, że jestem zadowolona. Po pierwsze, mam pozytywne wyniki badań, po drugie sama wizyta byłą przyjemna, dzieki za polecenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett 33
No widzisz! Mówiłam, że będziesz zadowolona:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeleniogórzanka
muszę przyznać, że Stomatologia w KCMie pozytywnie mnie zaskoczyła, zastanawiam się nad innymi poradniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCM Clinic
Miło nam czytać wszystkie te pozytywne komentarze. Zapraszamy do naszego nowego serwisu pod adresem: WWW.KCMCLINIC.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, ja polecam http://www.fleurdebeaute.pl/. Jedyna wadą tego gabinetu jest to, że znajduje się on w Warszawie :P Niemniej warto się z nim zapoznać. Jest niedrogi, mają szeroki wachlarz usług a pani doktor wykonująca zabiegi jest przemiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gabinecie Fleur de Beuty podobało mi się, że dali po laserze frakcyjnym dali mi krem. W poprzednim gabinecie dali mi tylko receptę i musiałam go kupić sama :/ Warto jeszcze podkreślić luksusowy wygląd gabinetu - tak ładnie urządzonego jeszcze nigdy nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos moze byl na zbiegach tego typu u www.lekarze-kolber.pl i moze cos wiecej powiedziec? Chcialbym sie wybrac na botox tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Ja szczerze mogę Wam polecić medycynę est. i stomatologię w Kcm clinic, na razie tylko z tych usług korzystałam więc w niczym innym nie doradzę, ale na prawdę polecam. Panicznie bałam się operacji plastycznej ale dr Drozdowski od razu rozwiał mój strach i po operacji w końcu czuję się piękną kobietą. A stomatologa to polecam dr Turka, rzetelny i sympatyczny, tylko u niego leczę zęby. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam kiedyś z ich usług mieszkając w Jeleniej Górze. Obecnie przeprowadziłam się do Krakowa, jeszcze nie byłam na zabiegu, ale chyba przejdę się do http://www.innaklinika.pl/, bo wiele osób mi go poleca. Może wiecie coś na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×