Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nikamonika

Klinika Brazylia

Polecane posty

Gość Nikamonika

Czy ma ktos doświadczenia( przebyte operacje) z klinika w Kaliningradzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat ...
a chcesz tam pojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikamonika
Mam ochotę, ale jest za mało informacji na ten temat, tam jest lepiej rozwinięta chirurgia plastyczna niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jadę na lifting twarzy i szyi. Boję się ale nie mam kogo zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie tam wybierałam , ale po tym jak zobaczyłam jak lekarz zrobił lift jednej kobiecie zrezygnowalam , i Tobie radzę sie tez dobrze nad tym zastanowić! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze osoby bedace w Kaleningradzie w klinice Brazylia o opinie. Czy warto tam jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy ktoś miał styczność z kliniką - brazylia w Kaliningradzie, proszę podzielcie się uwagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich Wszystkim pytającym o Klinikę mowie ze Pracują tam fachowcy i wykonujący bardzo dobra robotę . Miałam dyzy intymny problem a tam poradzono sobie z nim bez problemu , rozumiem ze wyjazd do innego kraju jest trudny mnie tez to wiele kosztowało ( strachu) Ale było warto. Jest zawsze do dyspozycji tłumacz. Już myślę i zbieram na następny zabieg. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki miałaś i na jaki zbierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumia
byłam i nie polecam pól roku po operacji platycznej twarzy wygladalam zle po wielu mailach do Tani tłumaczki nikt nawet sie nie odezwal wzieli kawał kasy stan sanitarny z 19 wieku jeden prysznic gdzie nigdy nie było ciepłej wody po zabiegu konczy sie uprzejmosc nawet umycie włosow problem wysyłaj ado fryzjera 20 euro gdzie trzeba dojsc samemu (byłam w lutym 20 st mrozu) sniadanie jogurt mozna zamowic catering oczywiscie za kase tylko euro Nie liczcie na komfort i opieke w Polsce w tej samej cenie (lub taniej ) byłabym w stanie dojechac do lekarza Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anpatofea1984dubgo
Ja tez sie tam wybierałam , ale po tym jak zobaczyłam jak lekarz zrobił lift jednej kobiecie zrezygnowalam , i Tobie radzę sie tez dobrze nad tym zastanowić! Pozdrawiam Jasne http://www.web-gis.co.uk/phurl/cc9c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoM
Ja robiłam szyję, czoło, lifting skroniowy, lifting przedramion i ud. Oczywiście nie za jednym zamachem :-) . Z efektów jestem naprawdę zadowolona. Blizna przy uszach i pod brodą NIEWIDOCZNA. Jakbym się nie przyznała to nikt, ale to nikt, włączając w to moją fryzjerkę, nie widziałby śladów ingerencji chirurga. Blizny na udach są ledwo widoczne ale i tak nogi wyglądają o niebo lepiej - nic mi nie wisi i się nie obciera. Na rękach blizny nie są najładniejsze ale..., to moja wina - nie nosiłam kubraczka. Było gorąco jak cholera i nie dałam rady wytrzymać :-) . Co do warunków to też złego słowa powiedzieć nie mogę. Nie jest to hotel pięciogwiazdkowy ale tego się nie spodziewałam. Czysto, cicho a pokój miał ładną dużą łazienkę. W pokoju byłam sama bo o to prosiłam. Dziewczyny pracujące w klinice - bardzo miłe i sympatyczne. O tym że w klinice nie karmią wiedziałam więc nie bardzo rozumiem pretensje że jedzenie trzeba sobie zapewnić. Z cateringu nie korzystałam - jedzenie przywiozłam z Polski ( w pokoju jest czajnik, lodówka i mikrofalówka). Kaliningrad pod względem jedzenia jest drogi, jak zaczęłam wychodzić to poszłam zwiedzić miasto i weszłam do restauracji. Tanio nie było a jedzenie takie sobie ale..., to chyba tak jak u nas - trzeba wiedzieć gdzie zjeść bo nie wszędzie warto wydawać kasę. Jedynym, choć niewielkim problemem jest nieznajomość języka. Z mojej strony zero po rosyjsku a ich strony zero polskiego i niewiele po angielsku. Bywa to frustrujące. Mycie głowy można wykonać samodzielnie pod prysznicem ale raczej ciężko to zrobić jeśli nie można jeszcze moczyć reszty ciała. Pytano mnie czy chcę pomocy. Wolałam iść do fryzjera o trzy minuty spaceru od kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja38
Witam. Mam parę pytań do "Gość" z dnia 04.02.2017r. ile płaciłaś za lifting twarzy i czoła, kiedy to było? ;) Czy mozesz napisać jak się z ta kliniką kontaktować telefonicznie, mailowo? Czy można w języku polskim. I równiez pytanie odnośnie przekraczania granicy- czy nie było żadnych problemów?Z góry dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja tam robiłam lifting, lipo, nos, piersi. Zabiegi były rozłożone w czasie ok.10 lat. Świetni fachowcy! Wybieram się w kwietniu 2017 na korektę wewn. strony ud. Nos poprawiałam po nieudanej operacji w Łodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz napisac jak się skontaktować z tą kliniką i czy jest możliwe w jezyku polskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wygoglować, wpisując nazwę kliniki i miasto. Ja rozmawiałam po rosyjsku, ale z tego co wiem mają tam tłumacza z polskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam 2x robiłam lifting twarzy i szyi.POLECAM .Bardzo dobry dr Surow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w kwietniu podciągnęłam wewnetrzną stronę ud, wyszło bardzo ładnie. Wcześniej robiłam w Brazylii pełny lifting razem z szyją, wyszło tak jak chciałam, naturalnie, bez efektu maski, mam prawie 50 lat, a nikt mi nie daje więcej niż 35-37 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetni lekarze ,doskonała obsługa a przede wszystkim przyzwoite ceny,każdemu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez robilam tam lifting w 2012 roku i wszystko wyszlo super, efekt byl cudowny. Za jakies 2 lata mam zamiar wybrac sie znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb

możecie Panie napisać ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×