Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lidia_in_red

Klinika Este L'arte w Łodzi

Polecane posty

Gość Lidia_in_red

Witam serdecznie Czy któraś z z pan miała jakiś zabieg przeprowadzany właśnie w tej klinice ? Ja w kwietniu będę miała operacje powiekszania piersi i możliwe ze podnoszenia również. Mój rozmiar wyjściowy to C ale brzydkie i opadniete C dlatego głównie robie te operacje z myślą bardziej o pełnym kształcie niż rozmiarze bo maksymalnie chce dojść do D. Chciałam się dowiedzieć czy są tutaj jakieś zadowolone pacjentki które DR Rykała operowal. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię czerwonego
Nie znam tej kliniki, ale odezwij się po operacji i podziel się wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Podzielę się wrażeniami na pewno; ) Jednak bardzo pragnę znaleźć kogoś z kim mogę powymieniac się spostrzeżeniami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lidia chyba mamy ten sam problem. Wczoraj byłam na konsultacji u Zielińskiego i tez mi powiedział ze sam implant nie wystarczy. Ze jestem trudnym przypadkiem bo jeszcze zupełnych zwisow nie mam i sporo gruczołu. Raczej podjąć się nie chce. Szukam jakiegoś innego lekarza żeby zobaczyć co powie. Ile ci powiedzieli za ten zabieg polaczony? Tez jestem ciekawa tego lekarza. Dziś nawet w chodziłam na ich stronę. Byłaś jeszcze na konsultacji u kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Cześć Marzena Ja nie byłam na konsultacji jeszcze bo mieszkam w UK będę miała 7 kwietnia a 9 będę operowania do tego czasu musze porobić wszystkie badania. Wysłałam zdjęcie piersi do kliniki i na tej podstawie lekarz zasugerował ze jest możliwe ze trzeba będzie podnieść pierś ale nie koniecznie bo musi zobaczyć na żywo i wymierzyć wszystko. Za powiekszanie place 14 tys a z podniesieniem 17 bo za jednym zamachem można zrobić. Chcesz się wymienić zdeciemi piErsi na maila ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
No to sporo sobie liczą. Porównywalnie z Warszawą. A masz jakieś pewne opinie ze ta cena jest tego warta? Chętnie się wymienię zdjęciami tylko żebyś nie doznała szoku. Mam 39 lat i tymi piersiami wykarmilam 2 urwisow i grawitacja zrobiła swoje wiec rozumiesz o co chodzi. Mój mail m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Marzenko dzisiaj wieczorkiem wyślę Ci na maila jak będę w domu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość natulenka
A jak nosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Do Lidia. Wysłałam ci zdjęcia. Mam nadzieje ze doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dzień dobry ;) Tak dostałam - dziękuję. wybierasz się jeszcze na konsultacje do kogoś ? Myślę że warto byłoby zasięgnąć rady kogoś innego ? Z jakiego jesteś miasta tak Apropo? Co do Nosow nie mam pojęcia bo nigdy nie miałam z tym problemu ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej. Ja jestem z okolic Łodzi. Dokładnie tak. Zamierzam iść na konsultacje do innego chirurga. Myślałam o tej klinice co ty ale opinie mają różne i zaskoczyły mnie wysokie ceny. Rozmyślam dr Witwickiego z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Właśnie na tym forum tylko innym temacie. Ale wiesz ile osób tyle opinii. Ja nie znam nikogo kto by powiekszal piersi wiec opieram się tylko na necie. Ja juz kilka lat marze żeby zrobić coś z tym problemem ale dopiero od ok 2 miesięcy tak na poważnie. Trochę kasy uzbieralam przez te lata i wzięłam pożyczkę. Na kolejną konsultacje jadę 9 kwietnia. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka1989
Ja też będę operowana w tej klinice 12.05.2015 :) Ty idziesz wcześniej, więc mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami ;) I też mieszkam w UK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba moja znajoma ma w tym dniu zabieg, moze się spotkacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka1989
Super, zawsze we dwie raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kamila
Czesc Lidia, czy mozesz prosze napisac jak po zabiegu? ja bylam na konsultacji i lekarze powiedzieli,ze musza lekko podniesc biust a potem powiekszyc ale ze to beda dwa zabiegi wiec zastanawiam sie czy zrobili ci podniesienie i powiekszenie na raz? teraz sie zastanawiam czy nie isc na kosultacje do innego lekarza bo moze oni chca mnie na kase naciagnac? prosze odpisz, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosić, powiększać, skracać i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gowno. Co za głupi gość. Zawsze znajdzie się jakaś zaraza co musi wpisywać głupie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kamila możesz mi wysłać swojego maila? Mój jest kilka postów wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Kamila odpisałam Ci na maila ;) Ja uważam że dobrze jest skontaktować się z innymi lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miseczkAA
cześć dziewczyny i jak odczucia? ja ide na zabieg ale do http://www.pulsmed.com.pl/ tam była moja siostra.. trochę się obawiam jak się będę czuć po, no ale w końcu pozbędę się małych piersi więc nawet jak ma trochę poboleć to przezyję :) czy kttóraś z Was robiła jeszcze jakieś zabiegi oprócz powięskzanai piersi? widziałam na stronie pulsmed że mają ofertę na podniesienie biurtu - czy któraś orientuje się czy faktycznie efekt jest widoczny? jak powiększę biust to obawiam się ż e będzie cięższy i inaczej będzie się układdał.. więc może po jakims czasie warto też go podnieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozmawiałaś na konsultacji z lekarzem o podniesieniu piersi? bo on na pewno rozwieje twoje wątpliwości....ja powiększałam wiec nie doradzę ale sądze ze u źródła (lekarza) dowiesz się najwięcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mozecie napisac wiecej opini kto sie operowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane powiedzcie jak wam wyszło cenowo za cala operacje i wszystkie związane z tym badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam kliniki este l-arte po konstytucji z lekarzami miała być przeprwadzona korekcja pełna nosa i za takom operacje zapłaciłem po roku miała być widoczna zmiany co się okazało że nie była przeprwadzona operacja korekcja pełna nosa za którą zapłaciłem efekt końcowy jest taki że mam skrzywioną przegrode nosową i garb na nosie są to lekarze nieuczciwi i dlatego jak najdalej od tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×