Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpowiadamowość

korekcja pośladków

Polecane posty

Gość rozpowiadamowość

moje pośladki są conajmniej nieładne. długie, wiszące, z cellulitem. znajoma namawia mnie na poprawę chirurgiczną, ona robiła jakiś czas temu piersi u pewnego lekarza i jest bardzo z efektu zadowolona. Co Wy na to? Któraś z Was poprawiała sobie pupę? Gdzie są blizny? co dzieje się przy zmianie wagi? napiszcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak niech ktoś podpowie
ja też jestm ciekawa, no tego tematu to chyba jeszcze nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpo
ale jak widać nikt nie ma problemu.... kurcze, a taką miałam nadzieję, że nie tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola 2
i ja też bym chciała słyszałam, że to bardzo przeszkadza, że jakby się siedziało na czymś twardym, podobno przeszkadza i ludzie inplant usuwają A w ogóle to jak wygląda rekonwalescencja. - NIE MOŻNA NA PUPIE SIEDZIEĆ? to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b. lady
też słyszałam o tym usuwaniu implantów... a ja też jestem ciekawa. w ogóle to ze swego wyglądu jestem niezadowolona do tego stopnia, że bym przynajmniej 3 operacje zrobiła. tylko że się raczej boję. ale ten tyłek to taki kompleks w moim przypadku że tę operację wykonałabym najprędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem..
jaki implant? czy tu była mowa o implantach? Chodzi tylko o usunięcie nadmiaru tyłka chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nierealne
Trzeba ćwiczyć. Podobno mięsnie pośladkowe najlepiej ze wszystkich reagują na trening. Tylko komu sie chce ćwiczyć ?! bo mnie nie bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nierealne
jazda na łyżwach / rolkach, pływanie żabką, rower, taniec, oto przepis na jędrny tyłeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpow
"raczej nierealne", sęk w tym, że i ćwiczę i tańczę i co dziennie robię zestaw ćwiczeń, ale pośladki są naprawdę w kiepskim stanie. pewnie gdybym poświęciła dwa, trzy razy więcej czasu niż dotychczas na pośladki, byłoby lepiej, ale wciąż nie było by dobrze......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
Muszę zalogować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×