Odpowiedz na ten temat

korekcja powiek górnych

• Powieczka 2008.03.21 [00:35]
    Zamierzam zrobić korekcję powiek górnych, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tym związane?
  • Zobacz także:

• Powieczka 2008.03.21 [16:50]
    Nikt...?
  • babina7 2008.04.20 [21:08]
    miałam.Polecam .
  • anetttta 2008.04.21 [13:21]
    jaki jest oczekiwany efekt po takiej korekcie.ja mam wrażenie że zmniejszyły mi się oczy bo ma troszke opuszczone to nad powiekami pewnie w skutek ogólnego zwiotczenia skóry. Czy też powinnam pomyslec o takim zabiegu?
  • do atonii 2008.04.21 [20:37]
    A nie czasem w Kobylnikach? usmiech.gif Masz na mysli dr Stępniewskiego? Tez sie wybieram tam wlasnie ale nie wiem czy to dobry wybor?
  • atonia 2008.04.21 [21:55]
    Przepraszam bardzo masz racje! pomyliłam się w KOBYLNIKACH pod Poznaniem

• inoev 2008.04.22 [19:01]
    ja miałam robioną górę i dół.Po zabigu oczy dochodziły przez rok,cały czas były zapuchnięte jak chore.Z dołu zostały trochę za bardzo podcięte i zrobiły się oczy Stalonego,ale teraz po 3 latach troche się podprostowało.
  • bognaaa 2008.04.22 [19:09]
    Moja mama miala zabieg na powiekach gornych, jest b.zadowolona ! Dr Stepniewski, Kobylnki kolo Poznania, swietny dr usmiech.gif

powodzenia
  • taktaktak 2008.04.22 [21:06]

• taktaktak 2008.04.22 [21:08]
    Polecam zabieg. Sporo lat mniej oczko.gif Robiłam kilka miesięcy temu w trójmieście.
    Pozdrawiam
  • ja mam 23 lata 2008.04.24 [00:19]
    Ale musze zrobic powieki bo mam za duzo skory i tluszczu i dr Stępniewski sie zgadza zrobic ale nie wiem czuy to napewno odpowiedni lekarz?
  • babina7 2008.04.27 [22:21]
    mam 50 lat. Najpierw byłam u dr.Jaklik ale u niej jest drogo- góra 2 500 a dół 3 500.Potem poszłam do Wilgusa powiedział, że jak decyduję się na dół i górę jednocześnie to będzie trochę taniej. Pomyślałam, że jak cierpieć to raz i zdecydowałam się . Płaciłam 4000. Po zabiegu do domu wróciłam pieszo {w okularach}. Pierwsze dwa dni praktycznie nic nie robiłam, bo przez te maści i okłady żle się widzi a poza tym trzeba odpoczywać. Nici drażnią strasznie a póżniej bardzo swędza powieki. Po tygodniu miałam wyjęte szwy i już było dobrze. Po dziesięciu dniach zrobiłam makijaż.Tylko pod jednym okiem do dzis mam małe zsinienie ale da się zamaskować korektorem.

• inoev 2008.04.28 [09:29]
    Po waszych wypowiedziach wnioskuję,że mój chirurg spieprzył sprawę,żałuję,że wcześniej nie wiedzialam o tym forum
  • agatess 2008.07.02 [14:09]
    taktaktak, u kogog robiłaś zabieg w Trójmieście?

• dari 2009.08.17 [23:57]
    czy ktoś robił u dr.bienkowskiego w bydgoszczy?
  • Mazda81 2010.03.26 [11:59]
    Powiedz mamie że efekty są niesamowite. Wycinają ci zbędną skórę, przepuchliny tłuszczowe i worki. Rekonwalescencja trwa około miesiąca. Znaczy po tym czasie znikają siniaki i opuchlizna,a le jak na przykład mama pali, to to się wydłuży. Trzeba o siebie dbać w tym czasie i się nie przemęczać. A o IQ medica czytałam w Cosmo apropos powiększania piersi. Mają tam takie zabiegi, artykuł swoją drogą fajny, nawet mnie trochę zachęcił.
  • diablica25 2010.03.30 [00:44]
    Mama nie pali więc z tym problemu mieć nie będzie, raczej się też zdrowo odżywia więc to kolejny plus dla niej. Kurcze trochę trzeba siedzieć później w domu, bo chyba ciężko z taką opuchlizną na oczach chodzić do pracy. Przekaże mamie Twoje uwagi, pewnie niedługo wybierze się do iq medica na konsultacje i rozmowę z lekarzem.
    A tak bardzo zainteresowało Cie powiększanie piersi? Myślałaś o tym?

• poczterdziestce 2010.03.31 [12:34]
    prosze poleccie mi jakas dobra klinike , lekarza w Katowicach tylko tam moge cos z soba zrobic
  • geeerdiiiiiia 2010.05.05 [09:59]
    miałam operacje robioną 3 miesiące temu i jest....zaj**i...ie!
    inaczej wszystko od razu wygląda, inna twarz, inny jej wyraz
    rewelka!
    gorąco polecam!
  • witammmm xx 2010.06.01 [21:09]
    Witam odwiedza ktoś jeszcze to forum ? Mam takie pytanie mam asyetrię powiek pomimo, że jestem młoda ! bardzo mi to przeszkadza mam wrażenie, że wszyscy to widzą, a co najgorsze ja sie z tym źle czuje. Czy ktoś mi moze polecic dobrego lekarza i mam pytanie jest ślad po szyciu ??
  • martgos 2010.06.02 [19:23]
    Witam,
    mam nie fajną narośl, która nachodzi mi na linie powiek. Bede to miala usuwane przez lekarza okuliste, bo to ponoć najlepsza opcja, a i po konsultacji z chirirgiem plastykiem odnioslam wrażenie, ze lepiej miec to susnięte przez okuliste, a pozniej coś robić, jeśli powieka bedzie wygladała, jak 'porwana'
    no i potrzebuje namiarów na dobrego chirurga plastyka w okolicach Legnicy. moge dojechać do 120 kilometrów.
  • martgos 2010.06.02 [19:31]
    miałam na myśli linie rzęś na powiece. narośl jest usadowiona pod rzęsami, przecina mi rzęsy nachodząc już widocznie na powiekę górną
  • purelene 2010.11.08 [13:31]
    witammmmm xx kurczę ja nie wiem jak wygląda zabieg korekcji asymetrii powiek i nie jestem pewna czy to jest taki sam zabieg jak korekcja opadających powiek. Myślę, że możesz zapytać o wszelkie szczegóły w klinice IQ Medica, gdzie wykonują zabiegi korekcji powiek. Poczytaj trochę tu: http://iqmedica.pl/korekcja_powiek ,p25.html

• a napiszczie ak wyglada zabieg 2010.11.08 [13:37]
    czy ma sie oczy zamkniete? czy tez wszytko sie widzi? bo sie boje.
  • dolcevita133 2011.08.03 [13:03]
    Zabieg korekcji powiek nazywany bywa zabiegiem blepharoplastyki, polega na usunięciu nadmiaru skóry oraz często przepuklin tłuszczowych w obrębie powieki górnej oraz dolnej. Czasem na zabieg taki z tego co wiem zgłaszają się też kobiety z tzw workami pod oczami, kurzych łapek etc. Z tego co wiem to specjalizuje się w tym np. IQ Medica z Warszawy (w tego typu zabiegach).

• Candygirl87 2011.08.03 [15:13]
    dolcevita133 pięknie to wytłumaczyła, ale taka jest prawda tak to wygląda, też słyszałam , że przez wielu jest polecana ta Medica to w takim razie musi to być dobre i sprawdzone miejsce skoro tyle ludzi dobrze o tym pisze, dobrze wiedzieć
  • kaja_kaja23 2011.09.05 [19:07]
    miralllka
    a gdzie dokładnie robiłas ten zabieg ?
    Mieszkam niedaleko Wrocławia i chetnie pojechałabym na konsultacje...
  • Jasne...! 2011.09.05 [22:56]
    Ja po tych cudownych falach radiowych Thermage,wyglądam o10 lat starzej, kochane Panie, tak,tak...10 lat STARZEJ!
  • powieczka 2011.09.27 [21:23]
    Witam ! zastanawiam sie nad korekta powiek gornych z podniesieniem brwi okolice lublina,warszawy, radomia ktos zna dobrych lekarzy ile moze kosztwac zabieg?

• do dejowa 2011.09.27 [21:30]
    Poczekasz to zobaczysz.....!!!
  • lenusoida 2012.01.17 [17:12]
    Tydzien temu miałam zabieg górnych powiek, a dziś zdjęcie szwów. Opuchlizna jest już prawie niewidoczna, a zasinienie zeszło mi po trzech dniach. Czuję się doskonale. Decydowałam się długo, ale naprawdę nie ma czego się bać. Należy tylko postępować według wskazówek lekarza. Pozdrawiam,
    Lena

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...