Odpowiedz na ten temat

korekcja powiek górnych

• karmi71 2017.03.14 [08:46]
    Moja koleżanka miała wczoraj robione powieki dolne u mojej doktorki też na NFZ także lada chwila zobaczę efekty, ale ona miała duże przepukliny to jednak co innego.
    Ja też mam problem z wiotką skórą , ale w okolicach oczu najbardziej, widzę, że mam to po moim tacie i jego rodzinie. Tam każdy opadające powieki i zmarszczki pod oczami, ot taki prezent od genów i natury.......smutas.gif
  • Zobacz także:

• anais0912 2017.03.15 [13:50]
    witam. czy ktoś z was miał robione powieki u dr Piotra Osucha? proszę o informacje ponieważ wybieram się do niego. pozdrawiam i z góry dziękuje
  • Vega11 2017.03.15 [16:28]
    Słuchajcie ,korekta powiek dolnych nigdy nie likwiduje zmarszczek pod oczami .Początkowo wydaje się ,że ich nie ma ,ale wracają.
    Przed zabiegiem wielu lekarzy informowało mnie o tym i rzeczywiście wróciły.
    Niestety , trzeba później stosować botoks.
  • karmi71 2017.03.16 [09:31]
    Vega czyli nie ma sensu u mnie robić tych dolnych powiek jeśli nie mam przepuklin za bardzo? Zobaczę jeszcze jak to wygląda u mojej koleżanki bo na razie ma jeszcze opuchliznę i siniaka to i tak nic nie widać.
  • Vega11 2017.03.16 [17:07]
    karmi71 ,jeśli jesteś z dolnych zadowolona to nie ma sensu .U mnie lekarz powiedział,że nie potrzeba ,ale ja ze względu na wiek powiedziałam ,że chcę ,bo pomyślałam,że za parę lat i tak bym musiała zrobić więc mi zrobił,ale wielkiej różnicy nie ma.Na początku gdy jest jeszcze obrzęk to tak nie widać zmarszczek ,ale potem wracają i obecnie robię botoks.
    U mnie najbardziej sprawdziła się korekta górnych powiek,bo naprawdę wisiały.
  • gość 2017.03.16 [18:46]
    Ale wiotkiej skóry pod oczami się pozbyłaś????
  • Vega11 2017.03.16 [21:36]
    Tak szczerze mówiąc to ja nie widzę różnicy po korekcie dolnych powiek,tłuszczaków nie miałam ,skóry pewnie trochę wycięte to i nadmiaru wiotkiej powieki pewnie jest mniej.Dobry efekt na pewno jest na górnych.
    Jeszcze jedno,nie ma takiej możliwości,że po 11 dniach szwy są już niewidoczne ,chyba ,że nie było zabiegu . Naprawdę , potrzeba czasu na to żeby znikły blizny i różne niemiłe następstwa zabiegu .
    Tu jest wiele kobiet po korekcie powiek i myślę,że każda z was doskonale wie co dzieje się z powiekami 11 dni po zabiegu.
  • gość stellla 2017.03.17 [06:36]
    Kurcze, nie ukrywam że mnie zasmuciłaś. Zdecydowałam się na korekcję, właśnie ze względu na wiotką skórę pod oczami. Robiłam niedawno karboksyterapię i strasznie naciągnęła mi się skóra, zrobiły mi się wory, zmarszczki smutas.gif
    Planuję zabieg w lipcu, będę wtedy miała 3 tyg urlopu. Czy ten czas mi wystarczy na dojście do siebie??? Tak, żeby po powrocie do pracy nie rzucały się w oczy blizny?
  • Vega11 2017.03.17 [07:50]
    gość stellla ,jeśli masz wory pod oczami to na pewno zabieg ci pomoże ,zrób go.
    Właściwie to nie wiem co cię zasmuciło ,bo jeśli chodzi ci o blizny to oczywiście ,są one widoczne ,ale wszystko można ukryć makijażem i podkładem . Po 2 tygodniach powinno już nie być opuchlizny ,blizny będą ciągnąć a na dolnej powiece może być zgrubienie między rzęsami a linią cięcia,ale niektórzy maja tak naturalnie więc nie trzeba się tym przejmować natomiast trzeba to zamalować aby nie było różowe .
    Wszelki dyskomfort będziesz odczuwać i wiedzieć o nim tylko ty ,inni tego nie zauważą a gdyby nawet komuś wydawało się ,ze coś jest inaczej to mówi się ,że masz zapalenie spojówek i to wystarcza.
    Po 2 tygodniach śmiało wrócisz do pracy.
  • Anais0912 2017.03.17 [11:19]
    Stella miałaś karboksyterapie? Co to daje bo słyszałam że ma za zadanie zminimalizować worki pod oczami?
  • karmi71 2017.03.17 [13:24]
    No właśnie Vega ja też nie ma tłuszczaków i zobaczę u mojej koleżanki jak jej się wygoi czy to ma sens.
    U mnie górne też były wręcz konieczne.
  • gość stellla 2017.03.17 [15:44]
    Anais0912 miałam karbo (8 zabiegów) i po niej właśnie skóra pod oczami wygląda fatalnie. Naciągnęła się strasznie i zrobiły się worki. Poza tym od tamtej pory robią mi się obrzęki limfatyczne smutas.gif
  • gość stellla 2017.03.17 [17:15]
    Vega11 dziękuję usmiech.gif
    Będę musiała zakupić jakiś dobry korektor smiech.gif
  • gość stellla 2017.03.17 [17:19]
    karmi71 nie wiem czy dobrze zrozumiałam - jesteś po korekcie powiek górnych? Teraz myślisz nad dolnymi?
    Koniecznie napisz, jak wyglądają powieki koleżanki usmiech.gif Jestem bardzo ciekawa, jak ocenisz efekty.
  • gość Kasia 2017.03.17 [21:49]
    Witam dziewczynki
    W tym tygodniu poddałam się karboksyterapii pierwszy raz i muszę przyznać,że jak wyszłam z gabinetu oczywiście w ciemnych okularach i dotarłam do domu,to przeżyłam szok mimo,że w gabinecie uprzedzano mnie i widziałam się w lusterku.Normalnie oczy napuchnięte jak balony.Czekałam cierpliwie do drugiego dnia i faktycznie opuchlizna schodziła z godziny na godzinę.Wieczorkiem byłam już "normalna"Teraz gdy oglądam sie w lustrze wyglądam jakoś jaśniej ale to pewnie złudzenie.Za tydzień idę znowu i mam zamiar chodzić przez dwa miesiące.Strasznie dużo naczytałam się o zbawiennym działaniu na skórę gazu medycznego (dwutlenku)i kosmetolog też mi zaleca,więc powiem wam za jakiś czas czy warto wyrzucać na to kasę.
    Aha ,miałam małego siniaka na czole po ukłuciu oraz minimalne ślady pod oczami.
  • gość Kasia 2017.03.17 [21:52]
    do Stella
    Proszę napisz coś więcej o twoich zabiegach karboksyterapi bo mnie nieźle nastraszyłaś i teraz sie boję że po ośmiu zabiegach ,też mi skóra obwiśnie a moja kosmetolog mnie zapewnia,że karbo skórę ujędrnia.
  • gość stellla 2017.03.18 [07:20]
    Kasiu mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej. Jest wiele kobiet zadowolonych z zabiegów.
    Jednak u mnie jest kolosalna różnica - niestety na gorsze. Niby cienie zniknęły....ale ta wiotka skóra smutas.gif Już wolałam cienie, bo mogłam je potraktować jaśniejszym korektorem. A teraz pozostaje mi tylko korekcja powiek.
    Apropo Wybrałam Czechy, Ostrave i dr Zakout. Miała któraś z Was robione tam powieki?
  • Vega11 2017.03.18 [08:45]
    gość stellla , mnie robił własnie ten lekarz powieki .Ja jestem zadowolona .Bardzo sympatyczny ,taki normalny.
    Ja jechałam z bardzo daleka na zabieg ,dojechałam do kliniki ok.19 godz. a on z pielęgniarką czekał na mnie choć o tej godzinie już nie pracował .
    Zabieg jest robiony sprawnie w znieczuleniu miejscowym ,po zabiegu będziesz miała w miejsce cięć przyklejone plasterki i zalecenie przykładania zimnych herbacianych kompresów.
    Wszystko będzie dobrze ,zobaczysz.
  • karmi71 2017.03.18 [09:31]
    Stella ja jestem zdecydowanie za radykalnymi sposobami poprawiania urody. Jak juz robić to konkretnie. Także dobrze, że się zdecydowałaś. A jeśli chodzi o mnie to miałam robione powieki górne ze wskazań medycznych na NFZ . Zrobione idealnie i dlatego teraz mi dolne przeszkadzają. Koleżanka ma dzisiaj robione dolne drugie oko u mojej doktorki, jedno już widziałam ślicznie zrobione, ale ona miała przepukliny a teraz jeszcze jest obrzęk. Bedzie widać za 2 tygodnie jaki efekt jesli chodzi o wiotką skórę.Na pewno napiszę.
  • gość 2017.03.19 [14:01]
    Witam.
    Czy któraś z Pań miała robione powieki dolne?
    Ja robiłam 2 tyg temu ale specjalnego efektu nie widze. Rano wstaję ze straszną opuchlizna która po kilku godzinach schodzi. Ale nadal mam wybrzuszenia w miejscu gdzie były przepukliny. Nie wiem czy to normalne i trzeba czasu aby wszystko się wyrównało czy po prostu zabieg się udał
  • gość 2017.03.19 [14:05]
    Czy po prostu zabieg sie nie udał. Wydaje mi się, że lepiej wygladalam jak miałam szwy i pare dni po zdjęciu. Wszystko bylo gładkie, napięte. A teraz te wybrzuszenia
  • gość 2017.03.19 [14:06]
    Przepraszam, ale urywa mi wiadomości.
    Pozdrawiam
  • Grit 2017.03.19 [14:54]
    Ostatni "Gość": czy przed operacją też miałaś tendencje do opuchlizny pod oczami, szczególnie rano? Czy "tylko" worki tłuszczowe?
  • Vega11 2017.03.19 [17:44]
    gość dziś [14:01] ,na efekt trzeba czekać ok. 2 miesięcy
  • gość stellla 2017.03.21 [06:45]
    Ja niestety nie pomogę, zabiegu jeszcze nie miałam.
    Jak teraz to wygląda po tych kolejnych kilku dniach? Mam nadzieję, że dużo lepiej?
    Pozdrawiam
  • karmi71 2017.03.21 [09:25]
    No właśnie dziewczyny, które miały robione powieki dolne piszcie jak tam ze zmarszczkami i ogólnym efektem, bo górne to wiadomo od razu widać a jak z dolnymi?
  • Vega11 2017.03.21 [11:43]
    gość 2017.03.19 [14:01],na efekt trzeba poczekać ok.2 miesięcy
  • gość 2017.03.22 [10:37]
    Grit mialam tylko worki pod oczami w dolinie łez.
    Stella wydaje mi sie ze jest bez zmian. Lekarz kazał masować, uciskac ale nie widzę poprawy. Za 2 tyg. mam wizytę u lekarza.
    Vega ja wiem, że na efekt czeka się 2-3 miesiące ale zastanawia mnie czemu po zdjęciu szwów przez kilka dni skóra była gładka, zadnego worka. A teraz jest tak jak przed zabiegiem.
    Karmi ja w sprawie zmarszczek nie pomogę bo nie miałam
  • anais0912 2017.03.22 [13:05]
    Czy ktoś miał z was robione powieki górne i dolne?
  • Vega11 2017.03.22 [15:28]
    Ja miałam górne i dolne

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...