Odpowiedz na ten temat

korekcja powiek górnych

• gość 2017.08.28 [07:31]
    Napisałam do dr Brzuchańskiego i do dr Szymczysko
    Ja bym mogła mieć zabieg albo w grudniu albo dopiero w czerwcu ( taka praca) Ciekawe czy odpiszą
  • Zobacz także:

• ydzy 2017.08.28 [10:13]
    Gdzie są moje posty? smutas.gifsmutas.gif
  • ydzy 2017.08.28 [10:14]
    gdzie są moje pytania ??smutas.gifsmutas.gif
  • gość 2017.08.28 [11:09]
    Vega11
    Słuchajcie ,ponieważ nie każdy chce jechać za granicę ,podaję wam namiary na polską klinikę,która też robi tanio chirurgiczną korektę powiek .Czytałam już wpisy,że babki są zadowolone.
    To nowa i mała klinika w Toruniu,ale lekarze w niej operujący pracują też w innych dużych klinikach więc może warto spróbować.
    Tu link do strony tej apteki:
    http://www.elitederm.pl/
  • gość 2017.08.28 [12:16]
    wwwwwwwww
  • ydzy 2017.08.28 [16:41]
    Nie wiem gdzie są moje posty smutas.gifsmutas.gif
  • Hekalka 2017.08.30 [09:06]
    Ja w zeszłym roku miałam robiony zabieg korekcji powiek w warszawskiej klinice urody Wilmed. Efekt jak dla mnie bomba - zredukowane sińce pod oczami, powieki wygładzone i nie opadają. Jak to mój mąż stwierdził jak już wszystko się zagoiło "ale masz duże oczy" smiech.gif
  • elosama 2017.09.03 [23:33]
    Na pewno takiego zabiegu nie warto robić w przypadkowym gabinecie. Robi się to raczej w znieczuleniu miejscowym, więc wymagana jest tu szybkość i precyzja. Tutaj http://chirurgplastyczny-krakow.pl/plastyka-p owiek macie wszystko dokładnie opisane jak o wygląda i są zdjęcia przed zabiegiem i po. Co jak co, ale dr Jędrys ma naprawdę "fach" w ręku.
  • ydzy 2017.09.04 [08:06]
    Czy powieki dolne naprawde muszą być robione w znieczuleniu ogólnym?
  • goscAsia11 2017.09.04 [09:35]
    YDzy.
    Większość z nas miała robione w znieczuleniu miejscowym.po co obciążać caly organizm.Poproś że chcesz w znieczuleniu miejscowym.Chyba że lekarz niema do świadczenia i chce mieć więcej czasu na ten zabieg ale to Twój organizm.
    innym powodem może być również fakt że niektóre kliniki mają stażystów na praktykach i to oni mogą się uczyc robić powieki i tu potrzeba więcej czasu.
    Zadzwoń do lekarza i spytaj czy może ci to zrobić w znieczuleniu miejscowym a poza tym ono jest chyba tańsze ale tego nie jestem pewna. Ja miałam robione dolne i górne razem w znieczuleniu miejscowym i były takie momenty ze lekarz kazał otworzyć oczy w trakcie zabiegu, żeby sprawdzić jak się układa skóra pod okiem itp.Musisz sama zdecydować co dla Ciebie lepsze.Pozdrawiam.
  • goscAsia11 2017.09.04 [09:48]
    Gość 28.08.godz.7.31
    Jeśli napisałaś do dwóch jednocześnie to Ciekawe który odpisze .Moim zdaniem można było najpierw do jednego a po jakimś czasie dopiero napisać do następnego.To jest jedna poradnia i jeden gabinet obok siebie gdzie lekarze się kontaktują nieraz w czasie konsultacji ze sobą.
    Zadzwoń tam powołując się na majla i spróbuj to załatwić przez telefon.Ja zadzwonila do doktora przez Skype prawie za darmo i bez pośpiechu. Wszystkie drogi wiodą do celu.Bądź staniwcza i Działaj!
  • ydzy 2017.09.04 [10:26]
    Dziękuję Asiu
    Zadzwonię ze skypa jeszcze dzisiaj Po zatorowości nie chcę już niepotrzebnie ryzykować Miejscowe znieczulenie jest w moim przypadku bezpieczniejsze
  • ydzy 2017.09.04 [10:34]
    dzwoniłam do dr Szymczysko Był na sali operacyjnej Siostra powiedziała zebym dzwoniła w piatek o 11 Tak zrobię usmiech.gifusmiech.gif
  • goscAsia11 2017.09.04 [12:49]
    Ydzy.
    We czwartek rano doktor przychodzi z oddziału koło 10tej i do Ok.14tej ma konsultację .potem szykuje nowe dziewczyny do operacji. OD 15.30 zaczynają się zabiegi.przeciętnie okolo 3osoby a .rano w piatek zdejmuje im opatrunek .oglada oczka i wypisuje do domu.Moim zdaniem latwiej mozna z nim pogadac we czwartek rano czyli kolo 10tej.Nie krepuj się to Ty im zanosisz kasę i masz być zadowolona.
    Próbuj i w czwartek i w piątek .w któryś dzień Cię połączą,Bo inaczej znowu będziesz czekać tydzień aby z nim gadać.Widziałam że wtedy też przyjmuje Dr.Brzuchanski.przygotuj sobie date kiedy mu wyslalas tego emajla i ze prosisz o zakwalifikowani Cię do zabiegu.Powiedz że bardzo Ci zależy żeby konsultacja była w dniu ewent..operacji .Po co 2razy jeździć i 2razy placic bo za ta w dniu zabiegu tez zabulisz dodatkowo. i tak w tym dniu kilkakrotnie Cię ogląda .Próbuj bo samo nie przyjdzie.
  • ydzy 2017.09.04 [19:01]
    Asiu jesteś niesamowita Dziękuję usmiech.gif
  • gość Mimi 2017.09.05 [16:55]
    Ydzy ja też miałam korekcję powiek górnych I dolnych jednocześnie i też w znieczuleniu miejscowym. W razie potrzeby lekarz zawsze może dostrzyknąć znieczulenia.
  • ydzy 2017.09.08 [10:10]
    Dzwoniłam Najwcześniejszy termin marzec 2018 W pracy dostane urlop w grudniu W marcu raczej niewykonalne smutas.gif Gdyby komuś z jakiś względów nie odpowiadał grudzień chetnie zamienię na marzec
  • goscAsia11 2017.09.08 [15:25]
    Ydzy
    Na Twoim miejscu dzwoniłam bym co kilka dni albo co 2tygodnie do doktora i pytała czy ktoś nie zrezygnował.
    Jak ustalalam swój termin to dzwoniłam kilka razy i tak długo prosiłam aż mi dali termin który mi pasował ale od początku mówiłam.że potrzebuje na wczoraj.Kombinuj.dzwoń aż Im się znudzi Twój głos jeśli tak bardzo Ci na tym zależy. A w końcu z którym doktorem rozmawiałaś? Powodzenia.
  • gość 99 2017.09.12 [18:42]
    Hej dziewczyny,jestem dzień po i trochę się martwię... w jednym oku nie domyka mi się wewnętrzny kącik... tzn jak zacisnę powieki to jest domknięty na 99 proc, ale zasypiając oczywiście sie rozluźniam i wtedy oko się uchyla. W klinice twierdzą ze mam sie nie martwić, wszystko sie układa i będzie dobrze, ale łatwo sie mówi smutas.gif czy któraś z kobietek po korekcie tak miała?
  • Powieki 2017.09.12 [19:42]
    Czy ktoś robił u dr.Brzuchańskiego mięśnie dzwigacze powiek i powieki?
  • goscAsia11 2017.09.12 [21:35]
    Gosc99
    Tak, miałam podobnie.W moim przypadku trwało to kilka tygodni.ale ustapilo. Zdarza się że jest inaczej ale to b.rzadko.Poczekaj ze 2tygodnie i potem możesz zadzwonić do lekarza.Na razie daj czas czasowo,niech się powieki same układają. Powinno wszystko się wyrównać. Zabieg robiłaś w Polsce?
  • goscAsia11 2017.09.12 [21:46]
    Powieki.
    Słyszałam.że korekcje powieki robi ładnie .
  • Grit 2017.09.12 [23:12]
    Gość99:górne czy dolne?
  • gość 99 2017.09.13 [09:20]
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Tak, robiłam w Polsce, w Warszawie, powieki tylko górne. Dzis wyszła mi taka opuchlizna na powiekach dolnych dla odmiany, że ledwo widzę. Mam nadzieje ze to rownież normalne oczko.gif bo wczoraj i przedwczoraj puchły tylko górne. Jeśli chodzi o układ powiek to narazie tez jest różny, wiec na początku sie wystraszyłam ze nierówno wycięte, ale mam nadzieje ze to rownież kwestia ułożenia sie z czasem. Bo narazie prawe oko mam mniejsze. Ps. Mam duży problem z dodawaniem wiadomości... za każdym razem to kilkadziesiąt prób zanim uda mi sie skutecznie wysłać odpowiedz smutas.gif
  • gość 99 2017.09.13 [13:50]
    Mam tez problem z uniesieniem brwi po prawej stronie (po tej po której oko jest mniejsze)... to tez baaaardzo mnie martwi smutas.gif
  • gość 2017.09.13 [17:03]
    A u kogo robiłaś w Warszawie?
  • gość 99 2017.09.13 [18:38]
    U doktor Nasińskiej-Jurek, ale nie chciałabym by było to potraktowane jako antyreklama- operacje miałam dwa dni temu wiec to bardzo krótko i podejrzewam ze moje niepokoje są nad wyrost... wiadomo ze trzeba cierpliwości a ja mam jej niewiele heh. Z plusów już teraz widzę ze szwy to mistrzostwo usmiech.gif miejsca które zdążyły się zrosnąć nie są nawet różowe, są wręcz niewidoczne a dodam ze ze względu na budowę oka szwów nie mam w naturalnym zacięciu ale w widocznym miejscu, nieco wyżej. Martwi mnie ta niemoc przy unoszeniu prawej brwi ale biorę pod uwage ze może to być kwestia opuchlizny... mega pocieszające jest jak ktoś napisze ze tez tak miał i to normalne, człowiek od razu spokojniej śpi, wiec na to liczę ze nie ja jedna tak mam oczko.gif
  • galagal 2017.09.14 [08:50]
    gość 99 ,objawy są trochę nietypowe,ale za wcześnie na osądzanie.Czy robisz zimne okłady?Opuchlizna na dolnych powiekach jest normalna,bo limfa opada w dół.Tylko nie spij w pozycji siedzącej,bo będzie jeszcze gorzej.Nie przesadzaj z tymi szwami,ze 3 dni po operacji są niewidoczne,jeszcze zdążysz je długo maskować makijażem a ty nawet szwów nie masz zdjętych.Niczego nie można teraz oceniać
  • gość 99 2017.09.14 [10:39]
    Mam dzis wizytę żeby rozwiać wątpliwości to sie zobaczy oczko.gif Oczywiście ja nie mowię ze po 3dniach są całkiem niewidoczne bo nawet sie całe nie zrosły. Robiąc okłady z borasolu stripy się troszkę odklejają i widzę że te fragmenty które zdążyły się zrosnąć są niewidoczne, ale to tylko fragmenty, co wcale nie znaczy ze będzie tak wyglądała całość. Ale skoro piszę o tym co mnie martwi to mogę tez uczciwie napisać o tym co mi sie podoba na ten moment. Nie chce robić ani reklamy, ani antyreklamy, tylko podzielić się obawami oraz spostrzezeniami usmiech.gif
  • goscAsia11 2017.09.14 [11:22]
    Gosc99
    Jeśli od początku przemywałaś powieki borasolem i robiłaś zimne okłady, czy delikatnie natluszczalas oliwka przynajmniej te miejsca na około ,to strupkow nie powinno byc. Mam nadzieję że myjesz oczy normalnie zwyklym mydłem aby nie dopuścić do infekcji.Całkowity obraz powiek zobaczysz po zdjęciu szwów choć to i tak będzie jeszcze opuchnięte .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...