Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korekcja uszu w Szpitalu Rydygiera

Polecane posty

Gość gość

Cześć, Czy któraś z Was poddawała się może zabiegowi korekty (plastyki) uszu w Szpitalu Rydygiera w Krakowie? Szukam miejsca, żeby załatwić swoje odstające, tam prywatnie robią za 2800, z tego co widzę na stronie... Macie może jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak: W Rydygierze pracuje dr Małek, nie wiem czy robi uszy, ale jest chirurgiem plastykiem (robił mi coś ;) ) i jestem zadowolona, tylko, że ja robiłam prywatnie. Jestem z niego zadowolona, więc jeśli on miałby Cię operować, to polecam, fajny, taki śmieszny trochę, cięty dowcip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zaznaczam: nie robił mi uszu, tylko cosik innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam niedawno uszy, prywatnie w Krakowie. Jestem zadowolona z efektu. Tyle ze u innego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×