Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korekta nosa cz 2

Polecane posty

Gość gość

Z racji tego, ze stary temat zostal usuniety, zakladam nowy. Prosze podzielcie sie doswiadczeniami przed i po operacji nosa, bo sama jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie to samo, nie przywróci się emocji ktore towarzyszyły zaraz po nieudanej operacji nosa. Zresztą jaki jest sens pisać, skoro jutro ten temat może zniknąć? Myślałam, że mozna wylac swoje żale, zawiodłam się. Z autopsji nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po op nosa nabawiłam się depresji, nerwicy, nie wspominając o wygladzie nosa i dolegliwosciach ze strony przewodu nosowego. Żal, żal, żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nieudanych operacji nosa i depresji po operacji nosa jest, wiec tam tez mozecie wylewac swoje zale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zakładać tematy o depresji i innych skutkach ubocznych związanych z korektą nosa. Temat był, wiele cennych informacji, nie tylko reklam, od bodajże 2006 ? Co się z nim stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat ogolny o operacji nosa, nie tylko o depresji i skutkach ubocznych. Poprzedni temat zostal usuniety jakis czas temu, ale dlaczego? Tego nie wie nikt. Wiadomo, ze tam bylo bardzo duzo cennych informacji, bo sama tam tez sie udzielalam i duzo czytalam, ale skoro nie ma tego tematu to chyba warto zalozyc nowy. Z pewnoscia znajda sie osoby, ktore sa przed lub po operacji i beda chcialy sie podzielic swoimi doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewka
Powiedzcie mi po jakim czasie od operacji nosa można ubrać okulary? Ja zawsze nosiłam właśnie okulary, ale po operacji musiałam przerzucić się na soczewki, jednak nie do końca mi odpowiadają i chcę wrócić do okularów. Jestem 4 miesiące po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMaria
Cześć, operacja już za 9 dni. Jestem strasznie podekscytowana a jednocześnie pełna obaw. Czeka mnie osteotomia nosa czyli pełna korekta tzn usuniecie części kostnej - garba. Z całą pewnością podzielę się z wami swoją opinią jak już będzie po wszystkim. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robisz korekte nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMaria
U dr Pawła Pisery w Łodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MagdaMaria: Ile placisz za operacje? Bedziesz miala gips czy opatrunek usztywniajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MagdaMaria to juz na prawde nie było do kogo pojsc? Tez zes sobie dziewczyno wybrala. Nosy od tego doktora to delikatnie mowiac zadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynaaa
mam 23 lata. Garba i krzywa przegrode przez co czesto oddycham buzia, czesto poroblem z zatokami zwlaszcza przy katarze. Nos ma garba bo był w dziecinstwie 2x złamany (nie bylam u lekarzy) ale 2x dostalam b. mocno i garb sie zrobił. Nos teraz szpeci mi twarz, wiem ze przegroda jest pod nfz ale czy za 1 razem nie usuna mi garba nawet jesli to przez złamanie? JEST taka mozliwosc? Gdzie uderzać jak rozmawiać? Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak łatwo?! To po co sie bierze jak nie umi dobrze zrobić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynaaa
Doradzi mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgug
Eryk1: Weź spieprzaj z tego forum. W każdym temacie wtrącasz swoje 3 grosze. Jakiś nienormalny jesteś, bo nawet na cycki i wargi sromowe wchodzisz. Lecz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klementynaaa: Przegroda nosowa na NFZ. Garb jesli jest od zlamania tez moglby byc pod NFZ, ale ze nie bylas nigdy z tym u lekarza to moze byc z tym problem. Przegrode masz krzywa od dziecka czy po tym uderzeniu w nos? Przegrode i garb moglabys miec zrobione podczas jednej operacji (nie kazdy lekarz tak robi, ale kilka robi za jednym razem). Od czego zaczac? Po pierwsze wez skierowanie od lekarza ogolnego do laryngologa. Jemu powiedz o swoich problemach z oddychaniem, zapaleniem zatok. On zdecyduje czy operacja Twojego nosa bedzie podlegala pod NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMaria
Wybrałam właśnie dr Piserę bo znam kilka osób które miały rożne operacje u tego lekarza, m.in. 2 osoby miały robione osteotomię nosa więc uważam że dobry efekt końcowy to najlepsza rekomendacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMaria
Odpowiadając na dalsze pytania będę miała gips, cena ok 9000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już jestem po operacji ,teraz czekam na ściągniecie gipsu jeśli chodzi o wrażenia to po prostu masakra,nie jestem w stanie jeszcze o tym pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMaria
Pytanie do poprzedniczki, czemu masakra ? Tak źle przeszłaś zabieg i u kogo robiłaś nosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMaria
Jestem już 4 dni po operacji. Jeżeli macie jakieś pytania to pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znioslas narkoze? Gips bedziesz miala zdejmowany za 4 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMaria
Narkoza bez problemu, owszem chwilkę po przebudzeniu zrobiło mi się niedobrze i nie nazwałabym tego wymiotami , raczej wyplułam krew która mi spłynęła podczas operacji. Tak już za 4 dni będę bez gipsu . Nie mogę się już doczekać jak się zobaczę, co prawda muszę brać poprawkę ze nie będzie to efekt końcowy bo nos cały czas bedzie jeszcze spuchnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziesz brala poprawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te poprawki, robić czy też nie? Z tymi op.to jakiś koszmar, ja drugi raz nie poszłabym na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wolalabys chodzic z "zepsutym" nosem czy isc jeszcze raz i go poprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×