Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magicflower3321

Korekta nosa

Polecane posty

Gość magicflower3321

Szukam jakiegoś dobrego doktora (?) Z malopolski,chce sobie skorygować nos, nieznacznie od ceny, chce żeby operacja się powiodła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poleciła bym Tobie Kaziemierza Kobusa tyle tylko że on jest z Polanicy Zdrój. W początki lutego miałam u niego operacje i uważam że jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicflower3321
hmm jakbym miała zastanawiac sie nad tą Polanica Zdrój, to chyba bardziej opłaciło by mi się w Warszawie - podobna odległość, ale dzięki za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądz ostrożna w wyborze chirurga. Miałam dwa razy zabieg u chirurga z Warszawy. Na "znany lekarz" miał same dobre opinie tylko jedną złą ja jednak byłam bardzo niezadwolona tylko Kobus okazał się naprawde super profesjonalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicflower3321
oo dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam sankowskiego ,poczytaj opinie o nim na forach dużo negatywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj w Łodzi u dr Doroty żukowskiej, ma dobre opinie no ja akurat ze wszystkich lekarzy ja wybralam i jestem zadowolona z efektu. Usunęła mi garb szpecący mój nos i zmniejszyła tez te płatki nosa że wygląda w końcu ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiech, co Ci poprawiła? Od dawien dawna wiadomo że ona nic nie poprawia jedynie opinię w Internecie na pozytywne. Swoją drogą nie wiem jak można być tak podłym człowiek i dla kasy sprawić komuś taki horror z życia. Ale wiadomo wszystko do każdego wraca, także pamiętaj to co uczynisz kiedyś do Ciebie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poprawiaj u sankowskiego ,poczytaj o nim na forum,szkoda tylko że sporo zostało usuniętych informacji,bo niektóre osoby dają się nabierać i do niego idą potem to już tylko tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×