Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankel

korekta odstających uszu kogo polecacie we wrocławiu

Polecane posty

Gość ankel

witam wszystkich chciałam zrobić sobie korektę odstających uszu u pana Dr med. Andrzej Bieniek czy ktoś korzystał z usług tego dr. chodzi mi konkretnie o korektę uszu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febrowa
Moge Ci polecic Dr Jacka Jarlinskiego z Wroclawia. Mialam robiona korekcje uszu u niego z 3 lata temu. sa idealne. Lekarz przemily i z ogromnym doswiadczeniem. szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankel
FEBROWA a czy to prawda że ucho po takim zabiegu jest w dużej części bez czucia czy masz jakieś blizny czy widać je ? czy lekarz robi korektę uszu tak jak pacjent sobie życzy tzn. jak bardzo chce mieć przyległe do głowy proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febrowa
Jezeli chodzi o czucie to pewnie ze mam. ono moze zaniknac po zabiegu ale z czasem wraca. jezeli chodzi o przyleganie to nie jest tak ze idziesz do lekarza i mu mowisz ze chcesz zeby jak najbadziej Ci uszka przylegaly do glowy. bo tego raczej nie da sie zrobic. ja mialal prawe ucho bardziej odstajace od lewego. obecnie zapomnialal o tym ze mialam kiedys uszy jak slon. i pierwsze co zrobilam jak moje uszka doszly do siebie to obcielam wlosy . a jezeli chodzi o blizny, sa niewidoczne. jest to jedna z najlepszych decyzji jakia podjelam w moim zyciu,zmienia samoocene i samopoczucie. jezeli czujesz sie zle i nie akceptujesz wygladu swoich uszu to polecam jak najbardziej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma ucho
ile kasy to kosztuje- wiem, ze to może się różnić jak np. w przypadku ortodoncji ale tak mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma ucho
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabietq
Własnie szukam kliniki i lekarza dla siebie i chyba wybiorę dr Marka Węgrzyna z kliniki we Wrocławiu. Widzę same pozytywne opinie na jego temat. Koszt zabiegu to 3tys. Ciekawe czy tye wyjdzie na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioli
Mój znajomy robił operację odstających uszu we Wrocławiu u doktora Knakiewicza w klinice przy ulicy Rydygiera. Myślę, że jeśli zależy Ci na profesjonalnym podejściu lekarza z wieloletnim doświadczeniem, to powinnaś się do niego zgłosić. On jest zadowolony, a efekty są bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam doktora Knakiewicza! Przed zabiegiem moje uszy przysparzaly mi wiele cierpienia, wstydzilam sie ich bardzo. W koncu zdecydowalam sie na zabieg i jestem teraz naprawdę zadowolona. Znajomi gdy dowiaduja sie ze przeszlam taki zabieg sa w szoku i mowia ze nigdy by nie powiedzieli ze cokolwiek z nimi robilam. Takze tak, ciesze sie teraz z bardzo naturalnego efeku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knakiewicze też się cieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×