Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tigist

Korekta odstających uszu

Polecane posty

Gość Tigist

Witam, w najbliższym czasie planuje wykonać korektę odstających uszu. I tutaj moje pytanie do Was jakiego doktora polecacie, przeczytałam multum opini, ale niestety wszystkie są przedawnione, ciężko zdecydowac się na konkretna kilinike. Co sądzicie o doktorze Henryku Knakiewicz z Wrocławia ? Zastanawiam się jeszcze nad doktorem Szczyt z Warszawy słyszałam ze trzeba długo czekać na termin, dlatego jeszcze myśle o doktorze Potockim z tej samej Klinki. Bardzo proszę Was o pomoc to jest dla mnie bardzo ważne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniechaj tego zamiaru , odstające uszy to symptom ukrytych zdolności muzycznych (np.: Niemen miał odstające uszy ale zakrywał bujną fryzurą ). Kup sobie jakiś instrument , samouk i zacznij ćwiczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstające uszki są urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigist
Odstające uszy nie są urocze :( niestety słuchu też nie mam, w podstawówce nauczyciel od muzyki powiedział żebym coś zrobiła dla muzyki i nie śpiewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawę załatwiła operacja plastyczna. Moje odstające uszy bardzo mi przeszkadzały i zdecydowałam się na zabieg w gabinecie Raczkowska. Efekty są bardzo dobre i muszę pochwalić ich za ten zabieg. Teraz moje uszy wyglądają bardzo naturalnie. Polecam każdemu ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Miałam kompleksy z powodu odstających uszu wiele lat, dlatego gdy tylko miałam okazję, skorzystałam z opcji jaką daje chirurgia plastyczna. Po konsultacji u dr Boligłowy wykonaliśmy zabieg i jestem najszczęśliwsza na świecie - znajomi mnie nie poznają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana
Dnia 13.06.2019 o 20:06, Gość Milena napisał:

Miałam kompleksy z powodu odstających uszu wiele lat, dlatego gdy tylko miałam okazję, skorzystałam z opcji jaką daje chirurgia plastyczna. Po konsultacji u dr Boligłowy wykonaliśmy zabieg i jestem najszczęśliwsza na świecie - znajomi mnie nie poznają 🙂

Mój brat też robił operację odstających uszu u dr Boligłowy i naprawdę prezentuje się świetnie. Blizny są w zasadzie niewidoczne, a samopoczucie i lepszy wygląd niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×