Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia9797

Korekta szerokiego nosa

Polecane posty

Cześć, czy ktoś z was miał wykonywany taki zabieg? Mój nos z profilu jest ładny ale z przodu strasznie szeroki co mi się nie podoba. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że łatwiej jest usunąc garba niż ładnie zwęzić szeroki nos. Wszędzie w internecie przewijają się zdjęcia osób z garbem bądź za długim nosem, a nigdzie nie mogę znaleźć przypadku podobnego do mojego. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze lepiej udaj sie na konsultacje? Skąd jesteś? Bo mogę polecić lekarza z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Wrocławia i idę niedługo na konsultację do dr Knakiewicza, a Ty kogo polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Krotochwil - jest ojciec i syn, moja siostra robiła nos u dr juniora, naprawdę piękny, choć miała śliczny przed, jedynie mały garnek i krzywa przegroda - przeszkadzało jej w oddychaniu na tyle, ze zoperowana. Koszt 7 tys, sama bym u niego zrobiła, bo moj wyglada o wiele gorzej niz wglądała nos mojej siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie, jeszcze mam czas na zastanowienie się, ale strasznie się boje zmiany na gorsze, bo generalnie twarz mam ładną, jedyne co mi przeszkada to ten szeroki nos, a nieudana operacja pogorszyłaby totalnie sprawę.. dlatego nie wiem co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest ryzyko przy wszelkich operacjach, polecam Ci doktora u którego operowała moja najbliższa osoba, wiec wiem, ze doktor zrobił dobra robotę. Cóż, najlepiej jeśli udasz sie na konsultacje, lekarz powie co myśli, wyjaśni. Jesli bardzo Ci to przeszkadza i wpędza w duże kompleksy to warto sobie to poprawić, bo to przyniesie Ci korzyści i moze mocno zmienić życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×