Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Korekta uszu u dr Żukowskiej

Polecane posty

Gość gość

Witam. Zacznę od tego że mam 20 lat i ogromny problem - bardzo odstające uszy... Próbuję je ukryć pod równymi fryzurami ale nie przynosi to skutku. Ludzie śmieją się ze mnie, ukrywam się w domu, nie mam przyjaciół. Uzbierałam sporą kwotę by je wreszcie zoperować. Rodzice sa przeciwni ale... jestem już dorosła i ... muszę. Mieszkam w Łodzi. Znalazłam klinikę gdzie operuje uszy dr Dorota Żukowska , chciałam spytać o opinie bo wybieram się do tej lekarki na pierwszą wizytę- termin mam juz na początek września. Czy to dobra lekarka czy może wybrać kogoś innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdajesz sobie sprawę, że niekoniecznie będziesz lepiej wyglądać? Gdy się juz zdecydujesz, zapytaj o poprawkę czy będziesz ją mieć za darmo, nie podpisuj in blanco, weź paragon ( nie dawaj kasy do ręki) i czy na pewno ten lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zdaję sobie sprawę ale z tego, że z tym obecnym wyglądem już nie mogę dłużej zresztą czemu piszesz że nie będę wyglądać lepiej? po takim zabiegu szwów nie widać, prawda? dla mnie najważniejsze żeby uszy przylegały ... no i po to ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj lekarza o statystyki, może z uszami jest lepiej. Jeszcze jedna rada, na konsultacje wybierz się do przynajmniej dwóch chirurgów i zapytaj o te wszystkie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korekta uszu to zwykły rutynowy zabieg, bez przesady z ostrożnością. Robiony jest w znieczuleniu miejscowym , ryzyko powikłań jest niewielkie, pewnie porównywalne z wyrwaniem zęba Każdy chirurg plastyczny zrobił takich zabiegów pewnie setki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzieś to już słyszałam, odnośnie korekty nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos to powazniejsza sprawa moim zdaniem niż uszy przy nosie to już trudna operacja a uszy to zabieg ja tak sobie myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggeorginja
Może jeszcze zdążyłam przed tą Twoją konsultacją :) Dobrze, że zdecydowałaś się na zabieg jako młoda osoba Ja, cóż, miałam dopiero 30 lat jak zoperowałam swoje uszy i moim zdaniem z 15 lat za późno. Nie ma co czekać i się zadręczać, szkoda życia A Żukowska właśnie mi zrobiła uszka i to takie jak marzenie Ślicznie przylegają do główki, każda fryzura mi pasuje, mogę założyć grzywkę za ucho i wyglądam wreszcie...ładnie. Zrób to, zresztą zobaczysz jaka lekarka sympatyczna i miła, od razu się do niej przekonasz a to tak jakoś pozbywa strachu i obaw :) wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam u dr Żukowskiej przeprowadzany zabieg 3 mies temu i wszystko ok, zero powikłań, wyszło tak, jak chciałam, bardzo estetycznie, wreszcie mogę się cieszyć ładnymi uszami :) Pani dr bardzo sympatyczna, i dba o pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna babka ale i bardzo dobry chirurg plastyczny. Długo się wahałam nad wyborem kliniki, czytałam w internecie artykuły na ten temat, fora , pytałam wśród znajomych i decyzja zapadła o dr Dorocie Żukowskiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma nie podpisać papierów o ryzyku operacji? Jeżeli tego nie podpisze to nikt jej tej operacji nie zrobi! Ludzie myślcie trochę ! Widać ze niektóre osoby nie maja zielonego pojęcia w tych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry specjalista wg mnie. Byłam na konsultacji , operację mam za miesiąc ale kolezanka jest 3 miesiące po operacji uszu u niej i uszy ma zaje...... ja chce takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ponad tydzień po operacji u tej lekarki, jeszcze czuję ból przy dotyku ( jak się położe na boku np), was też tak bolało długo? Co do samych uszu- wygląda ze jest ok, przylegają ładnie , szwy wiadomo jeszcze czerwone i widoczne , trudno mi je zobaczyc za uszami, tylko lusterkem ogarniam troszkę. Ale mąż mówi że fajnie sie goją Na razie jestem zadowolona, sam zabieg mimo stresu przebiegł dobrze, przyjemna atmosfera, to pomogło sie mniej stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genovefka88
To super że sie udało i że jesteś zadowolona Myślę że tydzień po zabiegu uszka i szwy mogą cie jeszcze boleć , tak czytałam jak na forach różne osoby pisały , grunt żeby nie odskoczyły i żeby szwy się ładnie zagoiły Ja sama sie zastanawiam nad operacją uszek u dr D. Żukowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre i żałosne to co jest napisane powyzej!! Jak zwykle - KOLEZANKA MIALA!! Ten sam standardowy tekst od wielu lat rozprowadzany po internecie, żeby nabierac ludzi. Wszystkie zachwalania żukowskiej to jak kłamstwa i propaganda żeby Ciebie zachecic na operacje!! Mnie zukowska tak oszpeciła uszy że nikt nie chce tego poprawić - dlaczego? A no dlatego że nie da sie poprawic partactw zrobionych metda wycinania chrzastki w dodatku tak nieumiejetnie!! Chce Was uświadomić że zukowska wycina chrzastke każdemu bez wyjatku i robi to tak partacko że zostaja kanty, uszy sa zbite, zgniecione, bolą cały czas wiele lat po operacji i nic nie mozna z tym zrobic!! Jedyna mozliwą próba naprawy jest przeszczep chrzastki, a tego raczej nikt sie nie podejmie, bo to robią tyko nieliczni i w raci ucho. Jest to bardzo przykre że ktos taki pcha sie z lapami do wycinania mimo iz nawet profesorzy nie stosuja tej okropnej metody krzywdzacej pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
Po tym co czytałam w necie na temat tej całej Żukowskiej nie radzę Ci do niej iść. Ktoś napisał, że to nagonka na nią, ale takie opinie nawet anonimowe nie biorą się z niczego idź do jakiegoś dobrego lekarza i wcześniej zbierz opinie na jego temat nie tylko na " znanym lekarzu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie u niej operowałam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: gość 2015.07.27 twoja koleżanka pewnie też tam miała głupia naganiaczko! Pokaż zdjecia dokladne i udowodnij dok. medyczną. Za pieniadze pochwalą lekarzy! Kto ci placi za poprawianie wizerunku tej partaczycy? Z jakiej firmy PR jestes? Ile bierzecie od wpisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31122004GOŚĆ
chciałam u niej zrobić powiększenie piersi nawet byłam na konsultacji ale po tym co się naczytałam o niej to zmieniam decyzję. Myślę o dr Osuchu z Warszawy czy ktoś robił u niego powiększenie piersi? co o nim sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Mam po jej zabiegu bliznowce i dziwną narośl w uchu która mnie boli, jest to w miejscu gdzie bylo operowane w środku, widoczne bardzo z przodu. Nie chciala nawet rozmawiać ze mną na ten temat. Po za tym jest to osoba bardzo nieprzyjemna, oschła, nie dba o pacjentów wogóle, a po zabiegu unika kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powyżej to mój wpis i chodzi w nim o Żukowską. Nie polecam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pierwszej wizycie u tej pani , w Łodzi byłam u niej w klinice Dermed. Chce właśnie zoperować sobie uszy. Wydała mi sie bardzo miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam nic do zarzucenia dr Żukowskiej, mogę jej wystawić jak najbardziej pozytywna opinię - jestem pół roku po zrobieniu uszek u niej, są ładne, blizny pieknie się zagoiły i uszka co najwazniejsze równo i naturalnie przylegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro idę na konsultacje do dr Żukowskiej w spr operacji uszu to napisze jakie jest koszt zabiegu u nas w mieście ma pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ten koszt zabiegu? Słyszałam że pani doktor to swietna specjalista i bardzo doświadczona. Ja się zapisałam do niej na konsultacje w przyszłym tygodniu :) na operacje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszalam że u tej lekarki ceny są ciut niższe? To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niższe niż w Warszawie, zadzwoń i zapytaj , ja tak zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 246nietoperka
I Co zdecydowalas się ? OPerujesz u Niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×