Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifkaaa

koszmarnie zapadniete policzki i krzywy nos;/;/ wypełnianie

Polecane posty

Gość fifkaaa

Witam. Mam 18 lat i jestem bardzo szczupła.. Mało tego mam krzywy nos i okropnie zapadnięte policzki , przez co moja twarz wyglada jak szczurzy pyszczek a ja sama milion razy chudziej;/ Chciałabym zrobić sobie operacje wypełniania tych zapadniętych policzków i ścięcie garba z noska. Nie mam jako takich zastrzezen do swojego ciała , mam gładką skórę , nigdy nie mam pryszczy , szoecących blizn sądzę nawet że jestem ładna ale jak to bywa jest jedno ALE Z profilu ( czasem przy układaniu fryzury z tyłu głowy biorę drugie lusterko żeby sprawdzić co mi się tam na włosach wymłodziło i katem oka jakos tak przemknie mi moja twarz przed lustrem) Jestem załamana!! Mam okropnie zapadnięte policzki , uwydatniające cienie pod oczami , wygladam jak wampir chce mi sie poprostu płakać ;/ Mam bardzo szybką przemianę materi , jestem bardzo szczupła ok ale przez te policzki wygladam poprostu tragicznie , jak chora na anoreksje, przez to muszę dwa razy bardziej dbać o siebie ( a zeby tu przypadkiem fryzura nie oklapła , a zeby puder rozswietlajacy nie odsłonił szarych zapadnietych policzków... Nie chodzi tu o jakas niesamowita próżnośc i cudowanie , ja poprostu wyglądam jakbym była naprawdę chora i zmęczona życiem a mam dopiero 18 lat;( Nie moge przytyć próbuję właściwie od kilkunastu lat , ale weźmy np angeline jolie : jest okropnie chuda , lecz ma ładną , zdrową buzię , bez zapadniętych policzków taka okrągłą gdyby miała zapadnięte policzki i krzywy nos wygladałaby niezdrowo i jednym słowem byłaby poprostu szpetna. I teraz pytanie , czy tak młoda osoba mogła by wykonać sobie taki zabieg? Jaka jest cena zabiegu i czy efekty długo się utrzymują ? A może już ktos poprawiał w ten sposób robote spartaczona przez matkę nature?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zastanawiałaś się nad wypełnieniem kwasem hialuronowym. to jest zabieg nie inwazyjny nie ma granicy wieku więc może być to coś dla ciebie :) http://www.pieknatwarz.com.pl/galeria_index.htm tu jest przykładowa galeria z efektami wypełnień myślę że warto o takim rozwiązaniu pomysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie wypełnienie juvederm voluma jest też o tyle dobre, że efekt nie utrzymuje się na zawsze i możesz się spokojnie zastanowić jaki efekt końcowy chcesz osiągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amalnisia
Witaj też polecam na Twoje policzki kwas hialuronowy a dokładniej preparat modelis. Wypełniacze z kwasem są bardzo dobrze tolerowane przez nasz organizm, gdyż kwas ten znajduje się w naszym organizmie. Nie wywołuje on odczynów zapalnych czy uczuleniowych. To prawda, że zabieg trzeba powtarzać, ale to chyba lepsze rozwiązanie niż operacja plastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjujik
Na zapadnięte policzki to jedynie wypełniacz, czyli stosunkowo tani i na pewno nieinwazyjny sposób na poprawę ogólnego kształtu i wyglądu twojej twarzy/ kości policzkowych. Godzien polecenia jest wypełniacz Modelis, o którym już tutaj ktoś wspominał. Zresztą ja lekarzem medycyny estetycznej nie jestem, więc po więcej informacji polecam udac się na stronkę "pogotowiaestetycznego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaaX
Bardzo ciekawa ta strona, która podałaś wyżej. Kiedyś szukałam gabinetu w Bydgoszczy, który robi zabiegi właśnie kwasem hialuronowym i nie mogłam znaleźć a tu na liście jest. Moja sąsiadka ma wypełnione właśnie Modelis policzki i muszę przyznać, że twarz jej nabrała krągłości, dzięki czemu wygląda naprawdę dużo korzystniej. Nic jej się nie przemieszcza i jak mówi nawet nie czuje, że tam coś ma. Ona jest bardzo zadowolona z tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogotowieestetyczne
Ta strona rzeczywiście jest pomocna, bo można na niej znaleźć adresy renomowanych gabinetów i klinik medycyny estetycznej i to na terenie całej Polski. Poza tym jak się czegoś nie jest pewnym, to zawsze można poradzić się specjalisty, zadzwonić i zapytać prosto z mostu.... muszą odpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fifkaa myślę, że dziewczyny mają rację co do wypełniaczy. Ewentualnie dobrym zabiegiem dla Ciebie mógłby być przeszczep tkanki tłuszczowej pod skórę twarzy - bardzo ładnie wypełnia, ale to jest raczej na suchą, zmęczoną twarz, bo daje oprócz wypełnienia odmładzające efekty. Poza tym z tego co piszesz, to nie było by skąd od Ciebie tego tłuszczu wziąć.. Myślę, że powinnaś po prostu udać się na konsultację. Lekarz najlepiej Ci doradzi co powinnaś zrobić. Konsultacje nie są drogie i nie zobowiązują do zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawa kształtu twarzy
Dziewczyny, a czy czy taki zabieg z użyciem kwasu hialuronowego modelis może także poprawić kształt czy owal twarzy? Chodzi o to, że mam strasznie pociągłą twarz, kości policzkowych w ogóle nie widać. Zatem czy po takim zabiegu byłaby możliwośc, aby moja twarz nabrała chociaż minimalnych "krągłości"? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz Do zabiegu kwalifikują się pacjentki, u których podskórna tkanka tłuszczowa jest bardzo skąpa, co daje obraz wyostrzonych rysów twarzy i pogłębionych fałdów nosowo-wargowych.Przez zabieg liposukcji pobiera się u pacjentki materiał z ud lub z brzucha i po odpowiednim przygotowaniu podaje się pobrany tłuszcz podskórnie MODELUJĄC KOŚCI POLICZKOWE czy wygładzając fałdy nosowo-wargowe lub powiększając usta. Efekt zabiegu jest spektakularny rysy twarzy łagodnieją a sama twarz staje się dużo młodsza. tekst wzięłam ze strony dobrej kliniki. wyodrębniłam to, co Cię najbardziej interesuje :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejkas
Do Koleżanki, która pytała o preparat modelis. Tak, preparat modelis jest przeznaczony do aplikacji podskórnej prowadzących do zwiększenia objętości skóry twarzy. Czy właśnie dzięki takiemu zabiegowi mogłabyś nabrać na pucołowatości;) Lekarz za pomocą wstrzyknięć w odpowiednie miejsca ładnie wymodeluje Ci buźkę. Moedelis jest fajny pod tym względem, że mimo swojej elastyczności i łatwości w aplikacji, jest trwały, znacznie zwiększa objętość i nie 'ucieka' z miejsca gdzie zostanie wstrzyknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelax
Moim zdaniem przeszczepy tkanek, tłuszczu to już powinno się robić przy poważniejszych wadach twarzy. Wypełnianie zaś kwasem hialuronowym jest bezpieczniejsze i praktycznie niebolesne, by poprawić delikatnie owal twarzy np. wspomnianym Modelis. A obecnie na rynku jest on jednym z najlepszych preparatów tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno wypełniacze jak i przeszczep tłuszczu to dobre sposoby. Ale najlepiej iść do lekarza na konsultację i zapytać się go, co dla Ciebie będzie najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biber
Wydaje mi się,że w pierwszej kolejności powinnaś porozmawiać z jakąś bliską osobą. Może nie jesteś obiektywna w ocenie twojego wyglądu i żadne wypełnienia nie są ci potrzebne? Mam nadzieję,że znajdziesz naprawdę dobrego lekarza, który będzie chciał ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony bliska osoba raczej powie, że wszystko jest ok. A poza tym moim zdaniem zabiegi powinno się wykonywać przede wszystkim dla siebie, a nie dla innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masłowssska
Ile płacicie za ten zabieg ? Rozumiem ze tu cena jest zalezna od ilości wstrzykiwanego preparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajjjanka
To zalezy gdzie robisz,ale z reguły ceny sa umieszczone w widełkach miedzy 400-500zł za 1 zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia pelasia
No własnie,nie ma to jak dobry i sprawdzony preparat.Oby tylko sie nie naciąc na coś co sprawi nam wiecej krzywdy na twarzy niz sprawi ze bedzie ona młodsza.Ja tez bylabym w takiej sytuacji za wypełniaczem na policzki,bo one dzieki odpowiedniemu wymodelowaniu nie beda sprawiały wrazenia zapadnietych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuffi
Wiem, że porada na forum nie zastąpi konsultacji z chirurgiem, który dokładnie dobierze sposób wypełnienia, ale z tego co wiem, to najbezpieczniejsze jest wypełnianie własnym tłuszczem - policzki świetnie reagują na taki zabieg. Jeśli szukasz lekarza, to mogę polecić dra Piotra Osucha (pracuje w Warszawie, nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale jeśli z okolic, to najlepiej wybierz się do niego), od paru dobrych lat zajmuje się korekcjami różnych części twarzy, a noski to jego specjalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se-se-se
Ja jednak wolałabym juz zabieg Perfectha Derm Subskin Jednak jestem bardziej za tym co sprawdzone i polecone,niz takie eksperymentowanie z zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkingusia
No własnie, co polecacie na poczatek - 30 latce ? czy iśc od razu w botoks czy jednak zdecydowac sie na mezoterapie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej jest poprostu
przytyc i po klopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nym nic
nie robiła, z wiekiem przytyjesz i nic nie będzie widać. Wypełniacze też maja skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale taki suplement jak Collagen bedzie dzialał inaczej bo bedzie wzmacniał nasza skórę od srodka i do tego wygładzi nasze zmarszczki, ale na pewno nie wpłynie na wygląd naszego nosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmoska
Jeśli chcecie zeby efekty były naprawde widoczne to polecam dziewczyny jednak dobry wypłeniacz. Ja teraz miałam zabieg Complement Perfectha i to iedalny wypełniacz jesli chodzi o zmarszczki. Naprawde tutaj efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponowałabym wybrać sie do dobrego salonu medycyny estetycznej i zrobic sobie profesjonalny zabieg na twarz. W Krakowie mogę polecic taki sprawdzony Bona Dea. Doktor Ornatowska która tam przyjmuje jest naprawde świetną profesjonalistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko dobrze, ale czy myslicie ze Collagen bedzie tutaj dobrym rozwiązaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×