Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zofia  2009

Kremy Dermika Gold 24k

Polecane posty

Gość Zofia  2009

Bardzo mało opinii o kremach Derminka ze złotem. Najpierw kupiłam Mosmetyki a teraz chciałabym poznać opinie innych pań. Kupiłam serum i krem pod oczy oraz krem do pielęgnacji Gold 24 K 55+. Może jest ktoś zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria01
Miałam z Dermiki z serii Gold 24k Krem - energia młodości 35+. To bardzo luksusowy kosmeceutyk, który dla mojej skóry okazał się zbawieniem. Cerze wrócił promienny, młodszy zdecydowanie blask, wygładziły się pojawiające się drobne zmarszczki. Wiadomo jest, że kosmetyki ze złotem są wyjątkowe, i ten krem nawilża pięknie i długotrwale. Sam pachnie subtelnie i szybko się wchłania a skórę pozostawia na długo wygładzoną i napiętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka01
Też sie podpisuję pod tym obiema łapkami. Dermika seria Gold 24 jest mega super. Mam Serum Eliksir Młodości Koncentrat Kwasu Hialuronowego. Moja skóra była w ogólnym stanie nie najlepszym, poszarzała, zmęczona i wysuszona. Po kilku dniach stosowania tego eliksiru zauważyłam wyraźną poprawę kondycji skóry, stała się bardziej nawilżona, wyraźnie odmłodzona i delikatniejsza. Lubie kosmetyki ze złotem a ten wyraźnie mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysa01
Głownie używam kosmetyków Dermika (taki juz niestety przedział wiekowy, że trzeba), i to również moja ulubiona seria. Stosuje Krem Gold 24 od kilku tygodni i wyraźnie poprawiła mi się skóra. a kurze łapki wokół oczy poszły w niepamięć. Skora nabrała promiennego wyglądu i elastyczności, jędrność porównywalna z naciąganiem liftingowym, a w dotyku.. cóz dawno twarz nie była taka miła, zniknęła szorstka skóra a wrócił młodzieńczy aksamit. Te kosmetyki są warte swej ceny. Bez wątpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_01
Dermika Gold 24 to również moja ulubiona seria kosmetyków. Mam kilka roznych kremów ale ostatnio jestem bardzo zafascynowana serum -eliksirem młodości - koncentratem z kwasu hialuronowego przeciw zmarszczkom. To serum przeznaczone do cery dojrzałej, odwodnionej i przesuszonej. szybko przywraca jędrność i miękkość dotyku. Stosuje je zamiennie z innymi kosmetykami i na noc i na dzień pod makijaż. Efekt jest taki, że skóra szybko nabiera młodzieńczego wyglądu, odzyskuje świeżość i j edrność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEnaiwna
ale sciema, w ciagu 2 tyg sierpnia tyle pochwał a potem głucha cisza i długie nic.. skutek niestety odwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstokrotka
Tragedia.Tak mi wysuszyl cere ze dotad nigdy czegos podobnego nie miałam.Zmarszczki miały znikac powoli ,u mnie pojawily się dodatkowe,masakra.Zaluje ze kupiłam,ostrzegam wszystkie panie ,nie dajcie się nabrać na ten fajans.Jestem w szoku co to mazidło zrobilo z moja twarza.Te wpisy kobiet to falsz za pieniądze,dla zbytu.Stokrotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ictavabe1980jrkwl
Miałam z Dermiki z serii Gold 24k Krem - energia młodości 35+. To bardzo luksusowy kosmeceutyk, który dla mojej skóry okazał się zbawieniem. Cerze wrócił promienny, młodszy zdecydowanie blask, wygładziły się pojawiające się drobne zmarszczki. Wiadomo jest, że kosmetyki ze złotem są wyjątkowe, i ten krem nawilża pięknie i długotrwale. Sam pachnie subtelnie i szybko się wchłania a skórę pozostawia na długo wygładzoną i napiętą. Jasne http://www.macarol.com/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, ten krem jest okropny... Nie ma sensu przepłacać, za taką cenę, a nawet i taniej można kupić cos lepszego, czego nie ma w polskich drogeriach np. te kosmetyki z allinside.pl ;) Serio, o wiele lepiej działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość writelquede1988fkugf
Bardzo mało opinii o kremach Derminka ze złotem. Najpierw kupiłam Mosmetyki a teraz chciałabym poznać opinie innych pań. Kupiłam serum i krem pod oczy oraz krem do pielęgnacji Gold 24 K 55+. Może jest ktoś zadowolony? Jasne http://s.zuly.de/2pqM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontcongeopat1989yggea
Ja jestem bardzo zadowolona właśnie z tego serum. Innych kosmetyków z tej serii nie mam, ale tak się teraz zastanawiam właściwie dlaczego, skoro ta linia ma świetne opinie, a ja tak naprawdę nie mam ulubionego kremu do twarzy W najbliższym czasie do serum z kwasem hialuronowym gold 24k dołączy chyba jakiś kremik Jasne http://ss.geo.jp/4hnh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lectmontebut1984gntam
Tragedia.Tak mi wysuszyl cere ze dotad nigdy czegos podobnego nie miałam.Zmarszczki miały znikac powoli ,u mnie pojawily się dodatkowe,masakra.Zaluje ze kupiłam,ostrzegam wszystkie panie ,nie dajcie się nabrać na ten fajans.Jestem w szoku co to mazidło zrobilo z moja twarza.Te wpisy kobiet to falsz za pieniądze,dla zbytu.Stokrotka. Jasne http://h3o.de/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupilam krem 55 plus i pod oczy z tej serii Gold 24 , jestem bardzo zadowolona , polecam wszystkim paniom ,ktorych skora zaczyna wiotczec -krem swietnie ujedrnia i poprawia gestosc skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ciekawych preparatów ze złotem w składzie ma Christian Laurent, ja ogólnie mam przekonanie do francuskich kosmetyków rzadko się na tych produkcjach z kraju nad Loarą zawodzę jakoś :) Tę firmę Rossmann sprzedaje więc praktycznie w każdym mieście można ich kremy dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to nie są żadne francuskie kosmetyki!!!! :O to tylko żałosna próba ratowania się taniej firmy eveline :O (w sumie mnie to nie dziwi, tego ich szajsu nikt nie kupuje, więc w desperacji myślą, że jak wymyślą fikuśną nazwę i wypuszczą na fora takich spamerów jak ty, to się cud zdarzy :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy Christian Laurent sa swietne, plyn micelarny tez (ze zlotem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dońka

Na prawde niektóre osoby polecaja dermikę? Przecież to może aż wypalać skórę. Alkohol na 3 miejscu.. No błagam was. Nie wiem.. ja po tygodniu ostawiłam i przeszłam z powrotem na krem który miałam wcześniej. Naturalny, nie wypala twarzy, krost po nim nie ma.. A tu całkowita przeciwność przy złocie z dermiki. Okropnie mi się flid nawet na nim ważył. Nie dla mnie takie wynalazki. 

 

P.S. do kogoś kto pisał o kremie pod oczy.. Niech pani też poczyta co tam w nim jest i się zastanowi czy warto ryzykować zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOOD

A co zatem w sumie warto nakładać? Szukam czegoś na prezent dla mamy który nie zrobi jej sieczki z twarzy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira
Dnia 22.11.2019 o 15:06, Gość MOOD napisał:

A co zatem w sumie warto nakładać? Szukam czegoś na prezent dla mamy który nie zrobi jej sieczki z twarzy ^^

z takich naturalnych i delikatnych rzeczy to myślę, ze w sumie mógłby dobrze podziałać richevon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

zakupiłam krem po tym jak poczytałam opinie, wielki błąd, mało nie wylądowałam w szpitalu, spuchłam jak słonica na twarzy ,skończyło sie sterydami. Uwazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×