Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawda czy fałsz?

Kryptoreklamy

Polecane posty

Gość Prawda czy fałsz?

Należy brać pod uwagę, że nawet 80%-90% wypowiedzi ( w zależności od tematu) może stanowić kryptoreklamę. Lekarzy wykonujących zabiegi medycyny estetycznej jest w Polsce ponad 1000 natomiast na "Kafeterii" powtarzają się ciągle te same nazwiska. Z reguły osoba zadowolona z zabiegu nie wypowiada się ( nie ma po co i nie ma na to czasu bo uzyskała to co chciała i nie musi już szukać lekarza), natomiast sprawa wygląda odwrotnie w przypadku braku satysfakcji z danego zabiegu. Czy jak mechanik wymieni Państwu koła bez uszkodzenia felg wchodzicie na portal o mechanikach żeby napisać jaki to jest cudowny, czy raczej gdyby uszkodził wam koło to weszlibyście na taki portal aby innych przestrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz bzdury i tyle
nie masz w życiu nic ciekawszego do roboty od snucia insynuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu bardzo dużo reklam
Ale nie zgodzę się co do jednej kwestii. Skoro wchodzisz na forum, żeby przestrzec ludzi przed złym, to możesz wejść też po to, żeby polecić im dobrego. Niestety jednak na pewno 50% z wypowiedzi to reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amnda G.
twoerdzę, że z 80% to reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a używasz go na noc?
Są nawet firmy, ktore trudnią się umieszczaniem kryptoreklam na takich właśnie forach. Tak samo na portalach takich jak znanylekarz nie wszystkie wypowiedzi są autentyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xypo
Na prawie każdą negatywną opinię pojawia się zaraz kilka pozytywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki nos
Padłam ofiarą tego naganiactwa i mam spartaczony nos! Nie wierzcie bezkrytycznie tym niby zachwyconym pacjentkom! Jestem zrozpaczona a mój nos jest okropny. Strasznie żle mi się oddycha a niby miał to być SPECJALISTA od funkcji nosa ... niby nowoczesne metody, cuda nie widy. Bzdura !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stałam się ofirą
mezoterapii bezigłowej, która była ulltadźwiękami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale news...
Nie sądzę żeby dla kogoś tak samo ważne było zdrowie jak felga... tak czy inaczej lepiej trafić w sprawdzone miejsce. Ludzie bardziej ufają poczcie pantoflowej niż reklamie. A to, że mogą się zdarzyć fałszywe wpisy to inna sprawa. ..Ale przy tym ogromie informacji mimo wszystko można wyłowić sporo prawdy. Nieprawdą jest na pewno to, że jest około 1000 chirurgów plastycznych. Wejdźcie sobie na stronę polskiego towarzystwa chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej. A, że pisze się o wybranych... no cóż w każdym środowisku są Ci mniej i bardziej znani, początkujący i z ogromnym doświadczeniem i sztabem pacjentów po latach praktyki. Nie widzę w tym nic dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki nos
Masz całkowitą rację, wiem teraz, że trzeba wybrać było sprawdzonego lekarza. Teraz zastanowiłabym sie 10 razy ale stało się i wiuem że żle że do niego poszłam. Ten lekarz co mnie operował to go nie ma na tej liście co piszesz a tu wszedzie widze wpisy jaki to on niby wyszkolony i fachowiec od funkcji nosa. Jestem załamana. Teraz bede szukać kogoś,zeby mi poprawił po tym partaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje autorze
nie można bezkrytycznie wierzyć anonimowym wpisom na forach... większość z nich to niestety ściema :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfty
Chirurg nie musi być członkiem towarzystwa (nikt go nie może zmusić). Bycie członkiem nie daje dużo profitów a składki trzeba odprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gfty
No jasne że nikt nie musi zmusić tym bardziej że byle kogo to tam nie przyjmują hehehe. A na składki to porządny lekarz te parę groszy to chyba ma? no Nie? Ja tylko tak pisze żeby potem to tak jak z tą Szwedką co sobie piersi robiła nie było. Wszystko niby cacy a potem jak co sie stanie to sie okazuje że nie ma winnych a szpital nie mial uprawnień do operajci plastycznych. No to jak nie trzeba należeć no to ja dziekuję. Można sobie pójsć do ginekologa co się chwali ze nosy umie robić? Albo jak z tymi niby super specjalistami dentystami co to z Ukrainy przyjeżdzają a potem to pacjenci zostają bez kasy i ze spapranymi zebami - też nie mają polskich papierów bo ich nikt nie zmusi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfty
Przyjmują tych co chcą, byle by płacili skladki (tzw. towarzystwo wzajemnej adoracji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfty
A propos - nie ma czegoś takiego jak uprawnienie szpitala do operacji plastycznych . Wystarczy, że ma blok operacyjny zaakceptowany przez Sanepid i można wykonywać wszystkie operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gfty
Co za orientacja a skąd niby wiesz że to towarzystwo wzajemnej adoracji? jeden malutki szczegół, żeby tam należeć to trzeba mieć SPECJALIZACJE. Normalną polską a nie z niewiadomo skąd!!!!A ty kto jesteś, że z wyższościa mówisz o tych lekarzach z tego stowarzyszenia. Ginekolog? Niech zgadnę pewnie cie tam nie chcą i dlatego taka zawiść :) Żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale news...
Żeby być w Towarzystwie trzeba mieć specjalizację z chir plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej. Ja bym się nie zoperowała u kogoś jakiegoś szarlatana bez papierów. GFTY to jeśli każdy się może zapisać za parę groszy to Ty też możesz, szwaczka, czy malarz pokojowy też mogą ... bzdury wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Prawda czy fałsz? Autorko przez naganiaczki z kafeterii jestem jedną nogą na drugim świecie nie wiem czy w ogole z tego wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Internecie pełno reklam chirurgii plastycznej. Przeraża mnie fakt, że reklama szeptana działa i na kafeterii. Mam dość reklamy lekarzy-partaczy. Widać to również na portalach medycznych. Pacjenci traktowani są jak kukły, które tylko mają wyłożyć kasę. Nacięłam się na reklamę i jestem teraz chodzącym kłębkiem nerwów. Dwa lata temu operował mnie dr Sankowski. Piersi po dziecku zwisające. Zastosował podciąganie i implanty. Ku mojemu zaskoczeniu po zdjęciu opatrunku okazało się, że piersi mam na różnej wysokości. Miały się ułożyć. Byłam w starej siedzibie lekarza, ale drzwi zamknięte. Niby przeniesiona. Pojechałam pod wskazany adres i okazało się, że nie istnieje. Wybaczcie, ale co za klinika, która w ciągu roku przenosi się 3 razy? Świadczy to, że robią jakieś przekręty. Dotarłam do miejsca pod trzecim adresem. Miejsce zwane kliniką nie wygląda jak klinika. Poczekalnia nie wygląda jak poczekalnia. Panienki w rejestracji jedna przez drugą mądrzejsze. Lekarz zbył mnie. Piersi nadal krzywe, nic się nie poprawiło. Nie marnujcie pieniędzy na niby znanych lekarzy. Różnica między znanym np. Sankowskim a mniej znanym taka, że ten pierwszy narzuca kosmiczne ceny, a drugi stara się by każdy pacjent był zadowolony, bo w taki sposób przyjdą do niego następni pacjenci. Cena 500zł za usłyszenie, że wszystko pięknie wygląda to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno dr S splajtował przez swojego syna i stąd te ciągłe zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam informacji o dr Sankowskim a tu ktoś ma rację w jednym. Pacjent zadowolony nie siedzi na forach internetowych. To logiczne. Pacjent pokrzywdzony musi gdzieś opowiedzieć swoją historię. Dlaczego jest tyle krzykaczy. Jak pojawia się opinia o lekarzu to za chwilkę wpis super ochy. Sorry, ale widać ewidentnie, że ktoś z kliniki siedzi i śledzi. Normalny człowiek idzie szczęśliwy dalej. Jak będę zadowolona to nie w głowie mi siedzenie tu i pisanie. Taka prawda. Dobrze, że ktoś założył ten wątek. Znikające wątki m.in. o dr Sankowskim dały mi do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele jest tez lekarzy medycyny estetycznej podajcych sie za zadowolone pacjentki, chwalacych lasery i inne zabiegi u nich.ba nawet pracujace u nich sekretarki maja obowiazek siedziec na forach i robic takie wpisy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież padłam ofiarą partacza. Myślałam, że to co o nim tu pisali i na znanym lekarzu to prawda. Nie wiedziałam, że to tak działa. Jestem osobą uczciwą i chyba zbyt łatwowierna i dlatego tak to się dla mnie skoczyło. Nie chce mi się tak dalej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc do lekarza zaufałam mu, nie byłam przygotowana na tak ogromne konsekwencje swojej nieprzemyślanej decyzji. Nie ma dnia żebym nie żałowała swojej decjizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie 90% "opinii" w necie to mniej lub bardziej żałosna "szemranka" i kryptoreklamy. Płaci się ludziom po parę groszy od odpowiedniego wpisu, i stada takich małp siedzą i klepią co im kazali (przeważnie wystarczy wyszukać opinie na temat danego lekarza/produktu/usługi z tego samego okresu ale na różnych stronach, i od razu widać, że pisane na jedno kopyto i przez te same osoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość topików to reklamy badziewiaków którzy mają parcie na kasę, czytaj spłacają nabrane kredyty i inne cuda niewidy. (nie chodzi o Szczyta bo ten akurat ne potrzebuje już nic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten to ma dopiero kredyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jedna i ta sama wciąż się wpisuje nawet w temacie Szczyta, pisze żeby się zapisywać do Krawczynskiego, uważajcie na reklamę tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie racje tez jestem ofiara naganaczy z kafaterii do tej pory nie jestem w stanie tego opisac historia jak z najgorszego koszmaru a klinika i partacze jedni manipulują informacjami w internecie usuwają negatywne komentarze i wpisuja sami pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna z was jeszcze nie wpadła na to, że mnóstwo negatywnych opinii to często działania konkurencyjnych firm ;) ale co racja to racja, pełno teraz takich nibyreklam w internecie, trzeba się naszukać żeby znaleźć jakąś rzetelną informację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×