Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieruszkalin

kto robil piersi u dr Latkowskiego?

Polecane posty

Gość pieruszkalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2010
Ja mam zamiar robić, ale termin mam dopiero po wakacjach. Z tego co pamiętam Ty będziesz miała końcem czerwca , będę trzymać kciuki i już teraz życzę Ci powodzenia i z niecierpliwością będę czekać na Twoje relacje po ........ Ile dni planujesz tam zostać po zabiegu? Wiem że można sobie przedłużyć pobyt i dłużej zostać na obserwacji, ja się zastanawiam nad tym gdyż mieszkam dość daleko od Polanicy i myślę,że zarezerwuję sobie z trzy doby w tym najbliższym budynku. Ajak wygląda to u Ciebie, może wiesz ile kosztuje doba w tej Villi.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolezanke w Polanicy wiec zostane tam napewno tydzien. A ta willa naprzeciwko kliniki podobno jest bardzo dobra. Mysle ze bede tam jeszcze dwa dni. Jezeli chodzi o koszty to powiem szczerze ze niepamietam. Wydaje mi sie ze niewiecej jak w hotelu. Mysle ze okolo 100 zl. za dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2010
Dzięki.........widziałaś może na żywo jego prace? Jestem ciekawa jakie wielkie robi nacięcia i czy duże zostają potem blizny.???/ Nie wiem czy miesiąc przed zabiegiem wystarczy potwierdzić termin, kiedy Ty potwierdziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdg
termin trzeba potwierdzic z tego co pamietam ok 2 mies przed zabiegiem. pozniej warto jeszcze z 3 tyg. przed op zadzwonic ;) ja tak potwierdzalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdg
za kilka dni bede miec zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi 2010
Jakie wkładki będziesz mieć zakładane- okrągłe czy anatomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×