Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zła bardzo

Kwas hialuronowy= BRAK EFEKTU

Polecane posty

Gość Zła bardzo

Tydzień temu wstrzyknęłam sobie kwas hialuronowy . Miałam nie tyle bruzdy nosowo-wargowe ale zmarszki w okolicach ust, na policzkach. Specjalnych efektów nie widać. Jak nie "ruszam twarzą" może jest nieco lepiej. Gdy się usmiecham , nie widzę różnicy w porównaniu do czasów sprzed zabiegu. Zabieg robił mi chirurg, zapłaciłam 800zł. I co teraz??????????? Za tydzień mam iść na kontrolę. Jestem załamana, bo spodziewałam się dużo lepszego rezultatu. Opiszcie swoje doświadczenia.Poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mysle ze porpostu trzeba wstrzyknac raz jeszcze i wieksza dawke im czescie to robisz tym od momentu uzyskanego efektu bedziesz musiala robic to rzadziej, niestety kwas sie szybko wchlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiizka
Za mało wstrzykniete. Ja kiedys miałam ten sam problem. Chciałam, żeby jedną ampułka zrobiono mi bruzdy i lekko górna wargę. Lekarz to rozdzielił i nie było efektu. Trafiłam niedawno do lekarki, która mi wytłumaczyła o co chodzi. Usłyszałam, że nie ma co sknerzyć. Ampułka sie nie rozdwoi. Ale wcześniej lekarz tez mi wspominał, że 1 ampułka to za mało. Myslałam, że chce mnie naciagnąć. Teraz zrobiłam dwiema ampułkami bruzdy i jedna górna wargę i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiizka
Przyznam sie, że co natura to natura. Ostatnio robiłam smart lipo podbródek, rezultat piekny, a nie zrobiłam chomiczkówi muszę iść jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiizka
tkaze nie przejmuj sie, idź i dołóż i będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggg11
czy kwas hialuronowy mozna zakupic w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiizka
Dowiadywałąm się. Jest kwas hialuronowy tylko do zastrzyków w stawy kolanowe. To chyba nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zpytaj o pojemnosc ampulki. Wiekszosc preparatow ma 0.5ml. Niewiele tym da sie zrobic. Ja wypelnilam zmarchy nosowe potrzeba bylo 1.3ml choc byly cieniutkie i nieglebokie. Lekarze sami dopiero sie ucza uzywania tego preparatu bo to nowosc na polskim rynku. Na swiecie uzywaja go juz od 10 lat ale ostatnio istny szal. Ja jestem zadowolona i na pewno powtorze. Zanim wynajda cos trwalszego zamierzam mlodo isc przez zycie. Dobry wyglad-dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomimo dużych naturalnych ust wypełnienie 0.5 ml nic nie zmieniło Strata kasy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Zawsze miałam barodz małe usta i dlatego zdecydowała się na zabieg ich powiększenia. Bardzo ładnie mi zrobiono w klinice Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×