Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydulajakcholera24

Kwas hialuronowy, nici i dalej jestem brzydka

Polecane posty

Gość brzydulajakcholera24

Kwasem hialuronowym i nićmi poprawiłam sobie nos, usta (0,5 ml kwasu), brodę (1 ml) i podniosłam łuki brwiowe. Brwi robiłam parę dni temu, jeszcze mnie trochę boli w tym miejscu więc trudno mówić o efekcie. Wydałam nieźle ponad 4 tysiące złotych, a dalej jestem zwyczajnie brzydka :( Nie udało mi się znaleźć lepszej pracy, nie zainteresował się mną żaden fajny facet, po prostu nic... U was dało to jakieś efekty? Bo widzę, że jest jakaś zmiana ale po prostu dalej mam okropny wygląd, daleko mi do piękności. Może jak ktoś jest brzydki to nie ma co sie spodziewać cudów. W takim razie może i dobrze, że nie poszłam z nosem do chirurga plastycznego bo bym wiecej wydała i cierpiała z bólu. Lekarka powiedziała, że mój nos można zrobić kwasem ale i tak jest d**a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka?jestes wstretna i nikt cie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkajakcholera24
tak, pisałam tu kiedyś o mojej nieudanej metamorfozie ale wątek gdzies mi zaginął :( jestem zadbana - farbuję włosy, ładnie się maluję i ubieram, używam dobrych perfum ale co z tego? szczupła juz byłam, teraz wp*****lam wszystko co się da mimo że nic mi nie smakuje. bycie ładnym pomaga we wszystkim, w dostaniu pracy też. naprawde jest źle - poważnie licze się z tym że bedę musiała wyjechać na zachód i to już na zawsze być tam robotnicą jak kiedyś w wakacje. będe jedyną robotnicą która próbowała byc ładna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wyślij mi swoje zdjęcie na maila? Może za bardzo krytycznie podchodzisz do siebie? skąd ta pewność że jesteś taka brzydka? powiedział Ci to ktoś? dał Ci ktoś to odczuć? może jednak Twój problem jest w Twojej głowie nie w Twoim wyglądzie? Może sama sobie wmawiasz że jesteś brzydka? Wyślij zdjęcie to wtedy łatwiej będzie ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulajakcholera24
taaa, wysyłanie komus zdjęcie w necie, zwłaszcza na kafe źle się kończy... słyszałam nie raz że jestem brzydka. ostatnio od faceta, z którym się spotykałam ze w porównaniu do jego byłych modelek jestem 4/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To możemy przejść na facebooka, przecież nie wstawię nigdzie Twoich zdjęć. Nie musisz przecież podobać się każdemu facetowi, niektórzy są tacy że myślą że mogą wszystkie mieć i mówią nie myśląc nawet co. Olać takich facetów po Twojej wypowiedzi już widać że nie był za mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo odzalowac te pare zlotych i jeszcze kupic maske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udzielaj komuś rad jakie Ty byś zrobił/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś facebook? z imieniem i nazwiskiem? no jeszcze lepiej... może powiedz mi skąd jesteś? facet który to powiedział naprawdę jest mądry. ma tytuł naukowy i osiągnął w życiu spory sukces, mogłaś nawet o nim słyszeć jeśli interesujesz się pewną branżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkajakcholera24
to wyżej pisałam ja, autorka. zapomniałam się inaczej podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piefelphysub1976hwiui
A może wyślij mi swoje zdjęcie na maila? Może za bardzo krytycznie podchodzisz do siebie? skąd ta pewność że jesteś taka brzydka? powiedział Ci to ktoś? dał Ci ktoś to odczuć? może jednak Twój problem jest w Twojej głowie nie w Twoim wyglądzie? Może sama sobie wmawiasz że jesteś brzydka? Wyślij zdjęcie to wtedy łatwiej będzie ocenić. Jasne http://nsu.pe/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitapcare1971lvpwx
taaa, wysyłanie komus zdjęcie w necie, zwłaszcza na kafe źle się kończy... słyszałam nie raz że jestem brzydka. ostatnio od faceta, z którym się spotykałam ze w porównaniu do jego byłych modelek jestem 4/10 Jasne http://lync.io/ePbf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eltarantung1977migmd
A może wyślij mi swoje zdjęcie na maila? Może za bardzo krytycznie podchodzisz do siebie? skąd ta pewność że jesteś taka brzydka? powiedział Ci to ktoś? dał Ci ktoś to odczuć? może jednak Twój problem jest w Twojej głowie nie w Twoim wyglądzie? Może sama sobie wmawiasz że jesteś brzydka? Wyślij zdjęcie to wtedy łatwiej będzie ocenić. Jasne http://10u.nl/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ciebie tak interesuje, masz kotka na punkcie cudzych zdjeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela Merkel nie potrzebowała urody do sukcesu, męża też ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że można niezły interes zrobić na takich zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt bezczelności ,wolac o zdjecia i to tak namolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×