Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Labioplastyka czy warto?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Od dawna zastanawiam się czy poddać się zabiegowi. Bardzo dużo negatywnych opinii jest na ten temat, więc mam wielki dylemat... Czy warto? Czy ktoś poddał się takiemu zabiegowi w Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że warto wykonać zabieg labioplastyki. Ja zrobiłam go w klinice Magnuccy w Katowicach i nie żałuję, że przyjechałam do nich z daleka. Zabieg został wykonany bardzo dokładnie i jestem zaskoczona tak dobrymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
Dnia 24.07.2018 o 13:22, Gość gość napisał:

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że warto wykonać zabieg labioplastyki. Ja zrobiłam go w klinice Magnuccy w Katowicach i nie żałuję, że przyjechałam do nich z daleka. Zabieg został wykonany bardzo dokładnie i jestem zaskoczona tak dobrymi efektami.

Darujcie sobie wstawianie komentarzy, w tej klinice nie ma wykwalifikowanych osób do przeprowadzania takich zabiegów. Klinika która zajmuje sie wszystkim i niczym a lekarze w niej pracujący dorabiają po całej Polsce po innych pseudo klinikach bo nic nie wartają. 

Na zabieg labioplastyki radziłabym się udać do wykwalifikowanych specjalistów ginekologów - chirurgów.

I prosze nie sugerować się opiniami tych lekarzy na znanylekarz.pl czy google.pl - połowa pisana przez menadżerkę kliniki - Panią Pożarkowską, co wiecej łatwo to poznać po charakterze pisma - spacje przed znakami interpunkcyjnymi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve

Cześć dziewczyny.

Miałam labioplastykę. Jestem już po 3 szyciu bo rany mi się rozchodzą. Jutro mam ponowną kontrolę i widzę że między szwami mam nadal 2 dziury. Nie chce się to zasklepic. Zabieg miałam wykonywany 22 dni temu w Krakowie. Po pierwszym szyciu dwa szwy puściły. Zszyto mnie tam ponownie a stare szwy zdjęto i po dwóch dniach wszystko się rozeszło. Pojechałam tam znowu, okazało się, że mam krwiaka. Oczyszczono mi rany i zszyto ponownie. Po tygodniu kontrola tj jutro a ja obejrzałam sobie dokładnie miejsce i między szwami mam tak jakby dwie zagojone dziury. Boję się, że tak mi już zostanie. Lekarz ostatnio rzucił "będziemy szyli i szyli do skutku" ale szczerze mówiąc ten ból jest okropny i mam dosyć. Jestem załamana. Nie wiem co robić. Może powinnam iść do innego chirurga na konsultację? Był ktoś w podobnej sytuacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość labio

U kogo Pani robiła ten zabieg ? Lekarz, który wykonywał u mnie zabieg naprawczy tłumaczył mi, że musi upłynąć 6 miesięcy aby można było ingerować chirurgicznie kolejny raz w tym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×