Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka 8

labioplastyka

Polecane posty

Gość łodzianka 8

cześć dziewczyny czy ktoś robił labioplastykę u dr Osińskiej Agnieszki? proszę o info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizly
Witam, ponawiam pytanie, czy ktos robil labioplastykę u dr Osińskiej ? Jekieś opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra robiła labioplastykę tutaj: http://drolender.pl/zabiegi/labioplastyka . W klinice dr Olender wszystko było na najwyższym poziomie, opieka, obsługa, no i oczywiście efekty. Teraz ja zastanawiam się czy nie robić tam korekty nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zabieg w klinice Bonadea w Krakowie. Pani dr jak i cały personel miły i profesjonalny. Zabieg warto przeprowadzić dla super efektów, dla siebie i zadowolenia partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabieg w Gliwicach u dr Serafina. Trafiłam z polecenia przyjaciółki. Jestem miesiąc po zabiegu i szaleje z radości. Nie przypuszczałam, że tam na dole można wyglądać tak sexy. Aż chce się rozbierać przed mężem przy zaświeconym świetle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robioną labioplastykę w Klinice Magnuccy przez dr Magnuckiego i mogę polecić zarówno tego lekarza jak i klinikę. Bardzo profesjonalne i komfortowe miejsce. Efekt jest rewelacyjny, różnica bardzo wiele zmieniła nie tylko w wyglądzie ale też w komforcie psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estell_a

Dziewczyny.

sylwiass91

gość gość  - serafin 

gynamical

Napiszcie swoje doświadczenia: 

Znieczulenie jakie? ile trwała zabieg czy bolało? Szukam miejsca. Widzę, że na śląsku dużo takich zabiegów się robi. Proszę o polecenie. Macie może jakieś zdjęcia przed i po? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja zabieg labioplastyki wykonałam u  dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie Bradzo dobry specjalista i mi dużo pomógł. Przed zabiegiem byłam na konsultacji, sam zabieg nie trwał długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carbo

Absolutnie nie polecam kliniki Magnuccy !!! Jestem po nieudanym zabiegu labioplastyki u doktora Magnuckiego ! Przeszłam przez piekło !!! Odrabal mi doslownie połowę wargi, rany nie chciały sie goić, szwy się rozeszły. Mialam straszna przeczulice, nawet dotyk bielizny powodował u mnie ból, wszystko mi sterczało, nie moglam siedziec ani chodzic. Cierpiałam strasznie ! Informuje, że nie tylko ja jestem po nieudanym zabiegu w tej klinice ! Mam kontakt z osoba rowniez poszkodowana przez tego lekarza. Odradzam wszystkim kobietom !!! Trzymajcie się z daleka od tej kliniki i tego lekarza ! W dodatku ukrywaja na swojej stronie negatywne opinie ktore im się nie podobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×