Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KateKate1987

Labioplastyka pomocy

Polecane posty

Drogie Kobiety! Jestem już zmęczona moim problemem z przerostem warg sromowych :( (nie mogę normalnie z tym żyć) Bardzo Was proszę napiszcie o swoim doświadczeniu z Labioplastyką, jeśli miałyście taki zabieg? U kogo zrobić i jakie są ceny? Najlepiej w Warszawie. Boje się tylko o jedno, żeby mój problem się nie powiększył jeśli ktoś nieudolnie wykona zabieg. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina
Dnia 16.09.2017 o 12:32, KateKate1987 napisał:

Drogie Kobiety! Jestem już zmęczona moim problemem z przerostem warg sromowych 😞 (nie mogę normalnie z tym żyć) Bardzo Was proszę napiszcie o swoim doświadczeniu z Labioplastyką, jeśli miałyście taki zabieg? U kogo zrobić i jakie są ceny? Najlepiej w Warszawie. Boje się tylko o jedno, żeby mój problem się nie powiększył jeśli ktoś nieudolnie wykona zabieg. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Robiłam zabieg u doktora Kamila Zalewskiego. Bardzo bardzo polecam. Cudowny człowiek! A z efektów jestem bardzo zadowolona. Doktor przyjmuje w Warszawie. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Przetocka

To duży problem dla każdej kobiety która się z nim boryka. Osobiście sama musiałam się zdecydować na taki zabieg. Trafiłam do dr Tomasz Mierzwieńskiego z Bona Dea w Krakowie. Wszystko na spokojnie mi wytłumaczył , powiedział jak co będzie wyglądać. Polecam tego specjalistę bo ma naprawdę delikatne podejście do pacjentek. Ja jestem bardzo zadowolona z efektó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele gabinetów, generalnie nie polecam sugerować się jedynie odległoscia. Czasami warto jest wybrać się do innego miasta, ale iść do lekarza z dużym doświadczeniem. Mogę polecić w Krakowie doktor Raczkowską:

https://www.raczkowska.pl/labioplastyka/

 Pani doktor z dobrym podejściem, profesjonalna Cena zabiegu zostanie uzgodniona w gabinecie (wszystko zalezy od tego jak rozległy jest zabieg.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonywałam labioplastykę w warszawskiej klinice L’experta u dr. Marka Wasiluka. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Polecam ☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×