Odpowiedz na ten temat

Laser frakcyjny działa?????????

• upływ czasu bleeeeeee 2009.10.14 [11:35]
    Mam 36 lat, zmarszczki i ślady po trądziku na brodzie. Chciałabym wyglądać lepiej. Lekarz zaproponował mi kwas hialuronowy( robiłam kiedyś linie na policzkach, było ok) oraz zabieg laserem frakcyjnym. Ma on niby wygładzic skórę i zadziałac przeciwzmarszczkowo. Hialuron 800 zł, laser też 800. Odstęp między zabiegami to około 1-2 tyg. Tak zadecydował lekarz. Jak myślicie warto? Kto ma doświadczenie, proszę o opinię i rady. Pozdrawiam.
  • Zobacz także:

• anulka15 2009.10.14 [23:50]
    witam ja robilam dwa razy laser fraxel i efekty byly super.ale cos tani ten twoj laser .ja za jeden(twarz) zaplacilam 2 tys. pomaga na blizny potradzikowe i na zmarszczki .ja robilam na blizny i przy okazji bardzo ujedrnila mi sie skora.mam 33 lata
  • upływ czasu bleeeeeee 2009.10.15 [00:20]
    Dzięki za odpowiedź. Cena lasera jest niezbyt duża, gdyż mam miec robione tylko oklolice brody i troszkę na policzkach, tak w okolicach ust.
    Anulka- jak Twoja skóra zniosła laser, długo i w jaki sposób się regenerowała. Ile czekałaś na efekty?
  • S_A_M_A_N_T_A 2009.10.15 [18:42]
    ceny za laser frakcyjny róznią się też w zależności od maszyny - oryginalny amerykański fraxel, ten taki szeroko reklamowany, jest droższy (w sensie usługi są droższe) - ja chodzę na zabiegi laserowe na blizny na laser Fotona ale z końcówką fraksującą - działa tak samo a jest tańszy..

Anulka, długo schodziła ci skóra po tym zabiegu..? (wyłuszczała itp)
    27 kwietnia '09 - 325cc HP dr Broma
  • anulka15 2009.10.15 [22:25]
    na pierwsze efekty dlugo nie trzeba czekac.kiedy mi zeszla opuchlizna i zaczelam widziec na oczy( drugiego dnia po zabiegu bylam strasznie spuchnieta szczegolnie w okolicach oczu) po jakich dwoch tygodniach czujesz ze cos sie dzieje z twoja skora. ale na te prawdziwe rezultaty trzeba czekac kilka miesiecy . niestety blizny potrapdzikowe mam dosyc duze i powinnam zrobic jeszcze przynajmniej 3 zabiegi.nie wiem czy mnie na to stac.na wakacjach swiatecznych planuje jeden zabieg( ja dochodze po laserze tydzien, a nie jak mowia lekarz dwa dni i po wszystkim).juz nie moge sie doczekac......
  • Kituni bb 2009.10.15 [22:42]
    polecam wam regeneris, pieknie ujędrnia skórę każdej partii twarzy i ciała. na dodatek nie ma po nim śladów jak po Fraxelu, z efektów którego nie byłam specjalnie zadowolona ( 5 zabiegów, duże koszty). Ładna skóra była po Fraxelu dopóki była lekko obrzęknięta, jak zszedł obrzęk zszedł tez efekt. Regeneris to osocze z naszej krwi. Po dwóch zabiegach mam twarz jak dupcia niemowlaczka.
  • save-save 2009.10.15 [22:56]
    Polecam laser, zrobiłam go niedawno. Moja skóra regenerowała się około 4 dni. Efekt znakomity. Nie miałam jakichś specjalnych blizn, ale mocno rozszerzone pory i lekko zwiotczałą skórę. Teraz jest napięta, jak po liftingu usmiech.gif Na pewno zdecyduję się na kolejny zabieg. Regenerisu absolutnie nie polecam, metoda odseparowania osocza, , czy jak to się tam fachowo nazywa, jest na razie bardzo niedoskonała i szkoda na to pieniędzy. Moja pani doktor radzi, aby wstrzymac się jakiś rok lub dwa z podejściem do tego zabiegu. Decydując się na laser, musimy zwracać uwagę na sprzęt , jest kilka dobrych marek dostepnych w Polsce , wcale nie musi to byc oryginalny Fraxel.
    Pozdrawiam i laser raz jeszcze polecam.
  • werbla 2011.10.01 [16:02]
    nie działa w stu procentach jedynie w 25 procentach zabieg wart co najwyżej 200 zł a nie jak dotąd 1800 lub więcej wyszczupli portfel a efekt mało co widoczny
  • magic_girl_olenka 2011.10.12 [15:51]
    ja tez robiłam ten lakier na blizny potrądzikowe, straszne mi pozostawały i nic nie pomagało. wg mnie warte swojej ceny bo efekt jest bardzo dobry, nic nie widać praktycznie teraz, tylko trzeba dobrze wybrać gabinet, bo jak pójdziesz do kogoś kto się nie zna to może być nieciekawie. ja sama robiłam w Spa ce-ce, kolezanka mi poleciła która też tam korzystała z laseru, ale najlepiej iść samemu na miejsce i sie skonsultować, lepiej doradzą profesjonaliści niż ludzie przez Internet
  • zrobiłam trzy razy 2011.10.13 [14:13]
    zabieg, ale blizny nadal takie jakie były. nie polecam. Uwazajcie tez na reklamy!
  • lilja_wodna 2011.10.14 [12:30]
    Korzystałam kiedyś z Focusa RF i nie widziałam efektów Nie wiem, może miałam zbyt mało zabiegów. W każdym razie teraz myślę o laserze frakcyjnym. Wzięłam udział w konkursie „Miasta kobiet: http://miastokobiet.pl/online/2011/05/# /7 Do wygrania jest bon na zabieg w krakowie ;D Więc trzymajcie kciuki ;P

• laserka 2011.11.08 [14:07]
    Ja też mam blizny i postanowiłam się ich pozbyć. Niby wszystko super, już nawet umówiłam się na zabieg, ale chciałam coś jeszcze przeczytać na ten temat i trafiłam na artykuł o przeciwwskazaniach: http://osteomed.krakow.pl/artykuly/laser-frak cyjny-wskazania. Jest tam napisane m.in., m.in., ze po zabiegach kosmetycznych nie można robić jakiś czas tego lasera. Nie wiem tylko do końca jak zinterpretować „zabiegi kosmetyczne. Ostatnio robiłam sobie peeling kawitacyjny i teraz nie wiem, czy powinnam przełożyć ten laser na później, czy nie:/ macie jakieś pomysły?
  • iro_nia 2011.11.16 [21:56]
    a bym na Twoim miejscu trochę odczekała, jakieś parę tygodni. Chcesz iść do tego Osteomedu? Bo ja słyszałam, że oni akurat spoko sprzęt do tego typu zabiegu i może ze względu na jego intensywne działanie trzeba unikać w tym samym czasie jakichś innych zabiegów. Pamiętaj, że określenie „laser frakcyjny jest dość ogólne, skuteczność zależy też od samego urządzenia, które jest używane.
  • mareo_mar 2011.11.17 [06:11]
    działa to kwas hialuronowy u dr Zdzitowieckiego..
  • laserka 2011.11.24 [12:57]
    iro-nia tak właśnie postanowiłam odczekaćusmiech.gif tyle wytrzymałam, że nie ma co się teraz bezsensownie spieszyć. A zabieg chyba rzeczywiście zrobię w osteomedzie, bo też słyszałam dobre opinie
  • little_florence 2011.11.24 [21:28]
    Moja siostra po ciąży miała duże problemy ze skórą i korzystała z zabiegów laserem frakcyjnym. Nie pamiętam ile tych zabiegów miała, ale trochę tego było. Na efekty trzeba wiec troche poczekac, ale cierpliwość się opłaca, bo teraz na serio niezła z niej laska oczko.gif
  • little_florence 2011.11.25 [23:42]
    jak chcecie to podam gabinet i tel. oraz stronę www
  • moje zdanie! 2011.11.27 [00:21]
    Widzę,że jeszcze są zwolenniczki zabiegów laserowych.
    Dziewczyny zanim poddacie się jakimkolwiek zabiegom laserowym czy FR zastanówcie sie,czy warto i czy na pewno potrzebujecie tego zabiegu.
  • do moje zdanie wyżej 2011.11.27 [08:38]
    a co to są zabiegi FR?? Panie/Pani znawco......
    Do Wszystkich
    ja miałam mega blizny potrądzikowe i dopiero teraz w wieku 40 lat zrobiłam 2 zabiegi laserem frakcyjnym CO2 i ślad po nich zaginął, na efekt czekałam rok ale warto było, więc się nie zniechęcajcie i nie słuchajcie pseudo0znanwców
  • moje zdanie! 2011.11.27 [17:43]
    Odpowiem tak; moze nie jestem znawcą w dziedzinie lasera i FR - energia pochodzi a fal radiowych,która rozgrzewa tkankę łączną w skórze orzaz kolagen/podobno!/ - kwolum wyjaśnienia,gdyz pytałaś.
    Ja jestem po zabiegach,laseref frakcyjnym x 5 i FR,zabiegi przeprowadzałam w renomowanym centrum medycyny estetycznej.
    Miałam poprawić kondycję skóry,zlikwidować przebarwienia itp. - a wiesz co sobie zafundowałam? - rozciągniętą skórę powiek,owalu,policzków,cała twarz obecnie wygląda fatalnie.
    Napisałam ci moje spotkanie z tymi urządzeniami a ty rób co uważasz za stosowne,twoja twarz,twój wybór.Pozdrawiam.
  • gumisia85 2011.11.28 [16:29]
    ostatnio trafiłam na artykuł a propo usuwania blizn laserem, w którym było wspomniane o nowym laserze scition. Efekty zabiegu prawdopodobnie widoczne są już po 1-2 sesjach. Czy ktoś z Was robił już zabieg tym urządzeniem?
    }i{ I fell apart, but got back up again }i{
  • blushing 2011.11.30 [23:01]
    ja akurat mam dobre doświadczenia z laserem, a korzystałam z niego pare razy (Nd:YAG). Większość nowych typów laserów reklamuje się niskim ryzykiem uszkodzeń skóry przy dużej efektywności, wiec trudno stwierdzić, który jest najlepszy. Najważniejsza jest chyba po prostu uprzednia konsultacja z lekarzem
  • jeeeessssss 2011.12.07 [15:10]
    A czy mozna tym laserem odnowic skore grzbietow dloni? Chodzi mi o plamki posloneczne.
  • mnie to bardzo interesuje 2011.12.08 [09:26]
    ja po laserze mam obwisłą skórę na twarzy. UWażajcie!
  • Galimatiaska 2012.02.02 [12:20]
    Ja również korzystam zwykle z zabiegów laserem (Nd:YAG). Wydaje się, że jest najbardziej odpowiedni dla mojej skóry, przed zabiegiem na pewno trzeba poprosić lekarza by ocenił czy dany laser Nam nie zaszkodzi. Ja stosuję go głównie w czasie kiedy chcę pozbyć się owłosienia tzn, zaraz przed sezonem letnim, mam sprawdzoną klinike w Krakowie - Osteomed
  • a jak Otwock? 2012.02.02 [14:30]
    Kriocentrum- robil ktos tam?
  • BEZ SENSU KURWA 2012.02.02 [15:43]
    BYŁAM NA 3 ZABIEGACH - LASER NIE POMÓGŁ
  • karolllcia 2012.02.06 [14:20]
    Miałam też blizny potrądzikowe - fakt, że nie były aż tak głębokie, ale przeszkadzały mi w wyglądzie. Po pierwszym razie już były zauważalne efekty... Teraz jestem już po trzecim zabiegu (ostatnim) i czekam kiedy zejdzie mi z policzków zaczerwienie usmiech.gif POLECAM! laser frakcyjny! Inne mikrodermabrazje i peelingi efekty są widoczne tylko na chwile! Warto wydać więcej pieniędzy i mieć pewność, że pomoże! Ja płaciłam za jeden zabieg 600zł.

• DO KAROLCI 2012.02.06 [14:54]
    Kochana, czy to ten laser frakcyjny co2? Gdzie robilas zabieg?
  • karolllcia 2012.02.06 [14:56]
    Tak, to laser frakcyjny CO2. Zabieg robiłam w Bydgoszczy.

• marcus47 2012.03.27 [10:46]
    ..witam wszystkich..czytam wasze opinie i nie wiem czy to wszystko prawda bo nikt tak naprawde nie opisa dokładnie tego zabiegu...miałem ten zabieg 23.03. Nie powiem..poszlismy razem z małzonka..namowia mnie..zabieg nie nalezy do przyjemnych..ale idzie wytrzymac..najgorsze jest na drugi dzien po zabiegu. Twarz spuchnieta..armagedon..oczy jak u mongoła : ) poczucie obrzeku jest meczace..ale jest i na to rada..trzeba sie nie przejmowac, nawizac twarz..my zakupilismy wczesniej artykuły z Forever..zel i tonic łagodzący a po zabiegu od lekarza z recepty krem Cicabio + Armica i do tego tonic..artykuły Bioderma kupione w aptece.Naprawde działaja kojaco nawilzaja..troszke pieka po nałozeniu ale zapewniam to normalne ..trzeba pochodzic abo schłodzic..np.wachlarzykiem i jest ok. Twarz na poczatku...ja juz jestem 4 dni po jest spuchnięta, obrzek schodzi stopniowo...skóra łuszczy sie tak na poczatku trzeciego dnia po..trzeba przemywac tonikiem..najlepiej za pomocą gazików a potem płatkami kosmetycznymi. Na razie jest ok..miałem takie plamy na szyji po bokach..tez mi je zrobi przy okazji..róznica jest i chyba znikną w ogóle ae trzeba czekac..zobaczymy po tygodniu.
    Co do przebiegu samego zabiegu to zalezy od wiekosci dawki...mozna w kazdej chwili ja zmniejszyc zreszta o wszystko prosze pytac lekarza prowadzacego zabieg. Ja robiłem w Malborku, bardzo miła obsługa..Pani pielegniarka i lekarz..naprawde..mam porownanie bo chciałem zrobic u siebie w Elblagu..ale w przychodni na Bema pani w recepcji była bardzo niekompetentna..i klimat jak w szpitalu z filmu,,COMA,,..czułem sie jak bym chciał sprzedac organy...a poza tym duzo taniej i w ogóle. Z zabiegu i z przebiegu gojenia jestem zadowolony..trzeba duzo nawilzac...Napisze za pare dni jak juz bedzie tak normanie..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...