Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lauretta

Laser frakcyjny u Olgi Warszawik w Elite

Polecane posty

Gość Lauretta

Witam :) Planuje zrobic laser frakcyjny re-store (nieablacyjny) u Olgi Warszawik w Elite w Warszawie. Chcialabym jednak zdobyc wczesniej wiecej informacji. Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym laserem w jej wykonaniu? Bardzo prosze o szczere informacje od klientow a nie od uprawiajacych tutaj marketing. Wasze postepowanie jest niemoralne. Przez was wiele osob zostalo oszukanych i okaleczonych poniewaz zachwalacie uslugi osob ktorych kompetencje pozostawiaja wiele do zyczenia. Ja rowniez jestem ofiara takich praktyk. Zaszkodzono mi i skrzywdzono a pozniej zostawiono z niczym. Probuje teraz naprawic szkody. Jesli w wyniku waszych niemoralnych dzialan, znowu bede poszkodowana, nie wiem jak to sie skonczy.Prosze powstrzymajcie sie chociaz od kryptoreklamy w tym temacie. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baza Modelek – pacjentek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzi nabór na wiosenny panel. Szkolenia prowadzone są wyłącznie przez uznanych lekarzy. Wszystkie zarejestrowane modelki/e w okresie półrocznego panelu mają zagwarantowane uczestnictwo w co najmniej jednym szkoleniu medycyny estetycznej, podczas którego będą poddane bezpłatnym zabiegom. Rejestracja modelek/i trwa do 15 lutego 2015r Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naborem do Bazy Modelek oraz limitem miejsc organizator zastrzega sobie możliwość skrócenia okresu naboru Preferowany wiek modelek od 35 do 65 roku życia. http://bazamodelek.com/formularz-kontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×