Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julianna80

laser i-lipo

Polecane posty

witam. chciałabym skorzystać z tego zabiegu, ale nie wiem jakie są jego efekty. faktycznie można zaobserwować zmniejszenie obwodu części ciała poddanej zabiegowi np.ud lub talii? czy " pomarańczowa skórka" też staje się mniej widoczna? jeśli tak to po ilu zabiegach można zobaczyć pierwsze efekty? ogólnie interesują mnie wrażenia po zastosowaniu tegoż lasera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zabieg rzeczywiście przyniósł spodziewane efekty trzeba go wykonać kilka razy, jednak już po pierwszym można zauważyć znaczną poprawę. Jeśli jesteś już na niego zdecydowana,to orientuj się czy w okolicy przyjmują certyfikowani lekarze medycyny estetycznej i udaj się do nich. Jeśli wybierzesz takiego lekarza będziesz mieć pewność, zabieg zostanie wykonany prawidłowo,a jego efekty Cię zadowolą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumba
jest tutaj na forum mnostwo dyskusji na ten temat, poczytaj sobie. tam tez sa podani lekarze gdzie dziewczyny robily zabiegi. Osobiscie ja bym sie kierowala tym z ktorego gabinetu dziewczyny najbardziej sa zadowolone i ktory lekarz wykonuje najwiecej tych zabiegow - nic ci nie da certyfikowany ktory robi go raz na pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
i-lipo, nie jest laserem, dużo czytałam na ten temat, dopiero wchodzi na rynek, działa na zasadzie usuwania tłuszczu z komórki, takie winogronko, z którego robimy rodzynkę, tylko nie możemy sobie odpuścić, bo z rodzynki zrobimy znów winogronko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladdka3
Musze przyznac ze brzmi to całkiem interesująco,zwłaszcza jesli patrzec na to tak ze strony rodzynki ;) Ciekawe ile taki zabieg kosztuje...pewnie sa to jakies duze kwoty i w jednym zabiegu na pewno sie nie zamkniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se-se-se
A wiecie moze w jakim gabinecie mozna wykonać ten zabieg ? jestem strasznie ciekawa ile on kosztuje i jak długo utrzymuja sie efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
w Warszawie ja robiłam w Lados-studio pięknego ciała to jest przy stadionie Narodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se-se-se
Dziekuje za podanie ceny.Mam tylko jeszcze jedno pytanie,czy oby te 4 zabiegi sa wystarczajace własnie jesli chodzi o efekty-oczywiscie te widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
sądzę, że to zależy od osoby, ja jestem dziwnym przypadkiem, byłam parę lat temu za zabiegu elektroskultur, wiem , widziałam osoby, które po tym traciły na objętości, ja przytyłam. jednym pomaga jeden lek, na drugich to nie działa. Mnie lepiej pomaga EXILIS niż I-lipo, ale to sprawa indywidualna. 4 zabiegi powinny wystarczyć, choć to zależy od oczekiwań. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
jeszcze chciałam dopisać, że warto łączyć zabiegi: np Tak jak ja miałam Exilis Tiszok (czy jakoś tak) i drenaż limfatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
I tak trzymać. Pomyślności w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka 118
Dziewczyny a jezeli chodzi o rozciagnieta skore na brzuchu to czy i lipo tez pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozciągniętą skórę to pomoże ci zaffiro Ja robiłam w Kielcach i jestem bardzo zadowolona skóra ściągnęła się aż 6 cm. I cały czas jest poprawa,Naprawdę jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozciągniętą skórę to pomoże ci zaffiro Ja robiłam w Kielcach i jestem bardzo zadowolona skóra ściągnęła się aż 6 cm. I cały czas jest poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krusiek
dziewczyny z bydgoszczy Lasermed robi wielka promocje. TYLKO TERAZ REDUKCJA TKANKI TLUSZCZOWEJ W TAK NISKIEJ CENIE! 299 zł zamiast 1.000 zł za 2 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo 499 zł zamiast 2.000 zł za 4 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo 699 zł zamiast 3.000 zł za 6 zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaabramczyk
i tak cały efekt zależy od ilości diod podobno, no to w tym ilipo nie przoduje, teraz chyba najwięcej na rynku ma ice lipo laser z tego co widzę na stronie to tak jest, logicznie im więcej diod tym lepszy efekt bo laser i tak ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrotka7
to może ja polecę miejscówkę dla dziewczyn z wawy ;) osobiście korzystałam ze slip lipo 3d w elite i efekty przerosły moje oczekiwania skóra wciąż napięta, brzuszek płaski, brak boczków no i coś czego się najbardziej obawiałam brak bólu, siniaków i opuchlizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka
wrootka a mozna wiedzieć ile masz lat ze zdecydowałas sie na taki zbaieg ? Ja jestem 3 lata po urodzeniu dziecka i niestety ale ćwiczenia średnio jakoś pomagaja na jędrniejszy brzuszek. Dlatego nie wykluczam tez takiego zabiegu. Napisz tylko ile to Ciebie kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrotka7
no ja robiłam najdroższą część ciała, czyli brzuch za 8 tys. może rzeczywiście nie są to grosze, ale dostałam od męża na naszą rocznicę, bo widział jak się męczę, nie chcę jeździć na wakacje nad żadne morze, nie chcę chodzić z nim na basen itp. ;p mam 25 lat, ale figura jabłka od zawsze i tylko ten brzuch okropny miałam mimo że odżywiam się w miarę zdrowo, nogi szczupłe itd. tu zresztą masz cennik na różne części ciała ;) http://www.elite.waw.pl/cennik-SlimLipo_i_Body_Jet/ Ale to i-lipo z tematu też mają, więc obczaj sobie na ich stronce wszystko. Chociaż ja mogę polecić tylko to slim-lipo, bo tylko z tym mam doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem po pierwszym zabiegi no i lipa:/ Dodam jeszcze, że jestem bardzo szczupłą osobą, uprawiającą sport, w miarę dobrze odżywiającą się. Chciałam poprawić drobne niedoskonałości i nie widzę kompletnie żadnego efektu. Zobaczymy za 2 dni, podobno wtedy mają zacząć znikać toksyny po zabiegu, piję dużo wody i chodzę na siłownię. Czarno to widzę niestety. Będę pisać co dalej.. podobno przy mojej wadze mają wystarczyć 3 zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze wyrzucone w błoto, po 3 zabiegach nie ma śladów jakiegokolwiek efektu, jak wspominałam jestem bardzo szczupłą osobą a nie widać kompletnie nic, nawet nie ubyło ułamka centymetra. Do tego codzienny trening na siłowni, zdrowe odżywianie. Kolejny bubel na rynku kosmetycznym. Chyba pozostaje mi pozbywanie się cellulitu jedynie morderczym wysiłkiem i wielkim samozaparciem, bo szkoda pieniędzy i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stacy
Bylam na stronie Elite Centrum Laseroterapii .Ogladnelam video i stwierdzilam ze niezla maja reklame ,wstrzykiwanie znieczulenia bez rekawiczek , boze co za reklama !!!,niech sie pani niemartwi wszystko bedzie ok ,(rekawiczek napewno zabraklo ,sa na kartki) dajcie spokoj z taka Liposuction NIE , NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patynka:)
witam wszytkie forumowiczki osbiście wykonuje zabieg od ponad roku i mogę się trochę na jego temat wypowiedzieć, jest on całkowicie bezpieczny ponieważ uwolniony z komórek tłuszczyk zostaje rozlożony do trojglicerydów i wolnej energii, którą spalamy podczas umiarkowanego wysiłku fizycznego :) (wystarczy szybki marsz lub energiczny spacer z pieskiem), podczas zabiegu zostaje również pobudzony nasz układ limfatyczny, dzięki czemu omija on wszystkie nasze narządy i może być wykonywany nawet u kobiet karmiących piersią. jeśli chodzi natomiast o tzw. skórkę pomarańczową, można wykonać zabieg I-lipo ultra który oprócz diod zimnego lasera zawiera również wiązkę podczerwieni, która pobudza naszą skórę i przyspiesza metabolizm, oraz podciśnienie, które jest umiarkowane przez zabieg jest orzyjemniejszy i mniej bolesny a co za razem idzie nie rozciąga nam nadmiernie skóry :) p.s. Jeśli macie jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka :)
hej dziewczyny, powiedzcie mi ile zabiegow trzeba wykonac dla szczuplej sylwetki? chodzi o to ze jestem szczupla ale mam delikatny brzuszek po ciazy i nie potrafie sie go pozbyc mimo iz gram w pilke w klubie sportowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam większego badziewia niż I lopo, brak jakichkolwiek efektów, pdczas zabiegu nawet nie jest odczuwalne zbytnie ciepło więc co tam się ma dziać :), nie muszą tego robic lekarze ,bo obsłuca to jeden guzik brak funckji do ustawiania mocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkacha22
witam:) słuchajcie powiem wam tak jestem po jednym zabiegu lipo laserem i efekty są Swietne w tali -1 w brzuchu -2 i w każdym udzie -1 i to po jednym zabiegu a żeby był super efekt tżebaby wykonac 10. ale też jest jedna istotna rzecz że sam lipo laser nie da wam za dużych efektów gdyż sam laser tylko przemienia tłuszcz w płyn którego trzeba w ciągu 3 dni spalic wiec zalecane są ćwiczenia i DIETA sam laser nie działa códów. ja wykupiłam 5 zabiegów lipo lasera ale w pakiecie mam :30 min platformy vibracyjnej,50 minut elektrostymulacji połączonych z elektosauną, te zabiegi mogę wykonywac tylko 2 razy na tydzień. i po jednym takim zabiegu ubło mi tych centymetrów.dodatkowo zaczełam stosowac diete , troche ruchu spacery lub rower i jeszcze miedzy zabiegami wykupiłam 5* elektostymulacje i presoterapie i musze powiedziec że po 2 zabiegach widac wyraźne różnice skóra jest bardziej napięta i mam mniej w obwodach tylko jest jeden problem to troche kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×