Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka15

laser MATRIX IR na blizny potradzikowe

Polecane posty

Gość anulka15

slyszalam ze matrix ir to w tej chwili najlepszy na rynku laser na blizny potradzikowe. lepszy nawet o FRAXEL.czy ktos go juz robil? jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość him
poszukaj ematrix - szkoda pieniędzy za matrix ir. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
a jaka jest roznica miedzy EMATRIX a MATRIX IR? please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość him
różnica jestzasadnicza tzn matrixir jest nieablacyjny czyli nie uszkadza skóry czyli nie ma procesów regeneracyjnych, które są podstawą do likwidacji blizn (nierówności). Z kolei fraksel bazuje na świetle i może powodować oparzenia i przebarwienia. Te problemy, które są związane z zabiegami laserowymi np opalona skóra jest przeciwskazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
cos nie moge znalezc tego ematrixa? gdzie jest w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość him
ja wiem gdzie jest w wawie i Wrocławiu a skąd jesteś? www.ksztaltosfera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość him
to chyba wawa jest najbliżej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na blizny po trądzie
nic nie działa ale jak chcesz wydać kasę to idź gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkkccs
do końca nic ci blizn nie usunie, a laser je tylko maxymalnie uniewidoczni, najlepszy obecnie jest fraxel laser, zdecydowanie najskuteczniejszy ale też najdroższy, powiem krótko, jak chcesz efektu to tylko fraxel, chociaż potrzeba co najmniej 3-4 zabiegów żeby uzyskać zadowalajacy efekt a to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
juz nie wiem co myslec.jedni zachwalaja laser matrix , inni fraxel. pod koniec miesiaca musze sie zdecydowac.fraxel maja chociaz w szczecinie a na ematrix to bym musiala jechac do warszawy. czy ktos robil sobie ematrix i jest zadowolony z efektow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
jeszcze jedno .patrzylam na ceny fraxel okolo 2 tys za cala twarz(zalezy od miasta) a matrix 2800 za cala twarz.wychodzi na to ze to matrix jest jednak drozszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Anulka 15, ja w Kształtosferze usłyszałam, że matrix na twarsz to 3.000! Gdzie znalazłaś tańszy zabieg w W-wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość him
ematrix jest tylko w kształtosferze. cennikowo to 3000 za twarz, ale oni teraz mają promocje bo wchodzą z tym na rynek. Warto popytać o upusty - ja tak zrobiłam. Zamierzam jeszcze raz powtórzyć przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Him, jakiego rodzaju efekty uzyskałaś po ematrix? rozumiem, że na razie miałaś jeden zabieg? powiedz proszę o swoich doświadczeniach z tym urządzeniem, gdyż bardzo się nad nim zastanawiam a koszt zabiegu jest dla mnie niebagatelny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
darkanna ja znalazlam tanszy za 2 tys.w szczecinie ale matrix a nie ematrix. him pisal ze ematrix to nowy model i niestety w szczecinie go nie ma.ja chyba pojde na fraxel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Ja w Kształtosferze usłyszałam, że obydwa urządzenia są bardzo dobre przy czym, po fraxelu trzeba chować się przed światem na pewno ponad tydzień a po matrixie niemalże od razu można wrócić do ludzi. Co więcej jest inna zasada działania ale tu się nie wypowiem, gdyż jestem całkowitym laikiem. Efekty ponoć są porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość him
WItajcie, u mnie ematrix spowodował, że skóra wygląda jakbym cały czas miała nałożony super fajny podkład. Tzn skóra jest taka jakby rozjaśniona, wyrównana, niby z połyskiem. Drugą rzeczą jaką zauważyłam, to autentycznie mniejsze zmarszczki koło oczu i koło ust. Ja nie polecam fraksela, poniewaź widziałam moją koleżankę po tym zabiegu i rozmawiałam trochę z paroma doświadczonymi osobami. ematrix oprócz tego co robi fraksel czyli uszkodzenie naskórka potrafi głęboko i silnie podgrzać kolagen - to daje ten dodatkowy efekt, którego nie ma przy zabiegach frakselem. Ja uważam, że warto zapłacić trochę więcej i nie narażać się na skutki uboczne fraksela, ból oraz w sumie gorsze urządzenie. To jest oczywiście moje zdanie, nie wiem co myślą inni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
do him ja mam jeszcze jedno pytanie odnosnie matrixa.jak piszesz oprocz uszkodzenia naskorka podgrzewa kolagen , i to mnie troche martwi. ja mam blizny po tradziku i tradzik od kilku lat zaleczony. gdzies czytalam ze przez podgrzanie kolagenu moze powrocic tradzik?! czy wiesz cos o tym? baardzo mnie to martwi i dlatego tez zastanawiam sie nad fraxelem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
do him ja mam jeszcze jedno pytanie odnosnie matrixa.jak piszesz oprocz uszkodzenia naskorka podgrzewa kolagen , i to mnie troche martwi. ja mam blizny po tradziku i tradzik od kilku lat zaleczony. gdzies czytalam ze przez podgrzanie kolagenu moze powrocic tradzik?! czy wiesz cos o tym? baardzo mnie to martwi i dlatego tez zastanawiam sie nad fraxelem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Him, powiedz proszę ile zabiegów matrixem miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ktos was buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
nikt mi nie odpisuje. to sie zapisalam we wtorek po swietach na fraxel na cala twarz 2 tys.oby bylo warto........wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
wczoraj bylam na tym laserze.dzisiaj jestem czerwona i opuchnieta.robilam twarz i szyje.zaplacilam 3.5 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
wczoraj bylam na tym laserze.dzisiaj jestem czerwona i opuchnieta.robilam twarz i szyje.zaplacilam 3.5 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
wczoraj bylam na zabiegu.robilam twarz i szyje za3.5 tys.dzisiaj jestem czerwona i opuchnieta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
wczoraj bylam na zabiegu.robilam twarz i szyje za3.5 tys.dzisiaj jestem czerwona i opuchnieta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość him
Miałam 1 zabieg ematrixem i teraz jestem zapisana na drugi 6 stycznia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
dzięki him. powiedz proszę ile zabiegów Ci zalecono? u mnie jest mowa tylko o 1-ym a potem ma być seria elosa. nie wiem, czy 1 ematrix wystarczy...? anulka a Ty miałaś rozumiem nie matrix lecz fraxel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loopee167
anulka15, napisz jakie efekty jak już się 'odczerwienisz' i zejdzie opuchl;izna!!! ale wg tego co pizą o wszelakich laserach powinno być lepiej,, naisz jakie efekty, takie jak oczekiwałaś, mniejsze, większe???? z opini wyczytanych w necie wiem że na ogół ludzie oczekiwali więcej a sama mam blzny po trądziku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×