Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kunkaa

LASEROWE USUWANIE ZASKÓRNIKÓW

Polecane posty

Gość Kunkaa

Mam zamiar wybrać się na ten zabieg. Czy ktoś już cos takiego sobie robił?Czy rzeczywiście coś to daje i zaskóniki nie wracają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfew
Ja mialam to robione i ODRADZAM WSZYSTKIM OSOBOM POSIADAJACYM TEGO TYPU PROBLEM!!!!!!!!! Zabieg ten jest moze i skuteczny w przypadku jak się ma bardzo małą ilość zaskórników-wówczas rzeczywiście warto zainwestowac (jeden zabieg ok. 300zł). NAtomiast jeżeli ktoś ma tego dużo, np na całej twarzy to jest to logiczne, że nie da się tego wszystkiego usunąć (usuwanie laserem zaskórników polega na usuwaniu "po sztuce") ... a więc jedyn słowem głupiego robota....Teraz już wiem o tym...niestety mimo wszystko sie zdecydowałam i wywalilam 300zł w błoto!!!!!Jestem niezadowolna bo nie ma różnicy...owszem mam może i 30 zaskórników mniej ale co z pozostałymi tysiącami...Oj ja głupia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfew
Nie boli. Usunięcie zaskóników jest całkowicie bezbolesne. Zabieg przeprowadza się bez żadnego znieczulenia bo nie ma takiej potrzeby. Jedyne co czujesz to bardzo delikatne szczypanie i czasami czujesz zapach lekko spalonej skóry-nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawy
zabieg. Jeszcze o nim nic nie słyszałam. Ja mam cere niestety bardzo skłonną do występowania zaskórników..i chyba musze się poprostu z tym pogodzić i tyle. Prawda jest taka, że TENDECJI skóry NIGDY się nie zmieni. Na pewno peelingi płytkie/głebokie wygładzą ją, korzystnie wpłynął na jej wygląd ale "od środka" jej nie zmienią :) Cóż...ale wiosna idzie i się cieszyć trzeba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdaaaa
Nieprawda ze musisz sie z tym pogodzić , lasera nie polecam bo nieznam ale za to jestem po 3 zabiegach kwasem trójgliserowym tzw Easypeel i mam twarz zupełnie gładka a wczesniej patrzec na siebie nie mogłam pełno grud zaskórniikó wagrów , rozszerzone pory no i przebarwienia i strupy po pryszczach a teraz cudo.Jedynie co to trzeba 3 zabiegi zrobić kazdy po 3 tygodniach odstepu.POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do koleżanki która piesze o easypeel. Ile kosztuje taki zabieg i na czym polega. Ja zastanawiałam się nad mikrodermabrazją bo też mam dużo blizn i plam pozostałych po trądziku? Bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdaaaa
Hej we Wrocławiu za easypeel u deramtologa zapłacisz ok.300 zł twarz, 500 ramiona i plecy. Polega to na odtłuszczeniu twarzy acetonem a póżniej nałozenie kwasu trójchlorowego-szczypie jak diabli ale trwa dwie minutki-idzie wytrzymac choć jak lezysz nogi same podskakuja do góry:) Pózniej skora jest lekko zaczerwiniona i ładnie napieta nstepnego dnia dalej jest napieta choć juz nie czerwona , u mnie złuszczanie wystepuje na 4 dzień , choc u niektórych 3-5 , poprostu skora która była napieta zaczyna schodzic płatami, trzeba poświęcic opakowanie kremu i smarowac nawet kilka razy dziennie, skora która schodzi odsłania zdrowa ładna która jest pod spodem, niewolno zdrapywać łuszczacych sie skórek ani rozmaczac ich w wodzie, zeby nie było plam, zabieg robisz co 2-3 tygodnie po 2 razie nie poznasz twarzy bedzie jednolitego koloru bez plam zarszczek(no chyba ze masz duze bruzdy) w między czasie przez dwa tygodnie leczysz ja doraźnie aby nie zrobiły się zaskórniki -ja uzywałam sebium firmy biomedica-tak go polubiłam ze dalej sie nim smaruję.I najwazniejsze pod skóra która złazi moga byc jakies stare pryszczyki-nie wyciskaj ich same zejda po 2-3 dniach,jak wycisniesz zrobisz nowa plame a gwarantuje ze one same wyjdą z mlodej delikatnej skórki która odsłonisz. Wrazie pytań pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi po ilu dniach skóra osiąga normalny wygląd, ja pracuje dlatego nie mogłabym siedzieć w domu tydzień czy dwa i leczyć twarzy. Ile dni trwa to schodzenie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdaaaa
Ja wogóle nie rezygnowałm z pary , tona kremu na to lekki podkład i wioo:) A po tygodniu nie ma wogóle sladu po skórkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawdaaaa
Oczywiscie miało byc z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że już dużo czasu minęło od dyskusji, ale może ktoś jeszcze odwiedzi te stronę... Mam pytanie, gdzie we Wrocławiu zrobiłaś ten zabieg? Bo ja z Wrocławia jestem i całą buzie mam zasypaną zaskórnikami, a dermatolog u którego byłam polecił mi chodzenie do kosmetyczki. Proszę podaj mi namiar jeśli możesz. Do nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie
a co to sa te zaskorniki?bo ja nie mam pojecia i niewiem czy to mam.i jak one wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotty
Jeśli ktokolwiek wykonywał podobny zabieg w Warszawie, to niech coś napisze :) Ja już zaczynam zbierać kasę :( (tylko właśnie jeszcze nie wiem na który zabieg :P ) Moja twarz wygląda strasznie, cała w ciemnych kropkach :O :( Niestety mam cerę naczynkową i obawiam się, że większość tego typu zabiegów po prostu się dla mnie nie nadaje :( Proszę, piszcie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diifha
odswiezam... gdzie we Wroclawiu zrobie fachowo zabiegi zluszczania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja we wrzesniu bede miałą robioną mikrodermabrazje i prawdopodobnie też dermabrazje chemiczną. wszystko u dermatologa za 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diifha
czy ten zabieg robisz we wroclawiu??? jesli nie, to gdzie we wrocku zrobic cos takiego fachowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diifha
zaczelas juz? czy planujesz? w jakim stanie masz buzie (skore)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzki nie mam w złym stanie ,policzki zupełnie głaciutkie. tylko na czole mam lekkie blizny po trądziku, na dekoldzie mam też troche blizn. zabiegi zaczynam we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujiki
nieprawdaaaa, mozesz napisac, u jakiego dermatologa robilas "kwasy" we wroclawiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooe182
Mam pytanie czy ktoś z was nie orientuje sie może czy taki zabieg jest robiony w krakowie a jeśłi tak to gdzie?? jestem skłonna zapłacić już te 300 zł ( chodz cena to zdzierstwo :/ ) bo wizyty u kosmetyczki i tak kosztuja ok 150 zł a jeśli to naprawde pomaga to dam każde pieniądze za pozbycie sie tego cholerstwa mam je na całym prawie nosku :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooe182
no tak ale ja mówie o oczyszczaniu nawilzaniu itp cały komplet kosztuje od100-150 zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooe182
czy ktos robił ten zabieg w krakowie jak tak to gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sempajers
Jesli poddam sie temu zabiegowi "kwasem trójgliserowym " to czy usunie to wszystkie niedoskonalosci z mojej twarzy jak np. pryszcze blizmy itp. ? chodzi mi rowniez o blizny zwykle jak np. od jakiegos zadrapania a drugie pytanie jest takie czy ten zabieg nie wplynie na na stan zdrowia czy skora bedzie taka jak kiedys tylko ze gladka i bez skazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gekkesos
również mam troche plam po trądziku jak i z 10 koło brody również wybieram się na zabieg laserowy jestem skłonny wydać te 1500 zł za pozbycie się tego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia91*
No witam nie wi może ktoś z was czy w jaworznie lub katowicach istnieje mozliwość usunięcia zaskurników...itp...jak najszybciej i bezboleśnie...prosze o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcialabym sie dowiedziec od kolezanki ktora miala zabieg Easypeel we Wrocławiu o dokladne dane tego dermatologa u ktorego bylas. Prosze o informacje. Z gory bardzo dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasqa
Cały zabieg Easypeel na twarz kosztuje ok 300 zł, czy ten zabieg składa się z paru wizyt.. jedna po 300 zł? (czyli że bym wydała coś powyżej tysiaka?)!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×