Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aldona0912

lifting twarzy nićmi silhouette soft

Polecane posty

Czy ktos miał robiony zabieg silhouette soft? Lekarz bardzo mi poleca, miałam kiedys sculptre - dala efekty, choć chyba dla mnie aż nie tak spektakularne. Silhouette soft to podobno składnik ten sam, ale wprowadzany nie punktowo tylko w postaci nici. Czy ktos miał to robione? Gdzie? Czy daje efekty? Czy bardzo żle jest po zabiegu? Prosze o jakies opinie. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Nie miałam,ale bardzo jestem tym zabiegiem zainteresowana.Byłam na konsultacji lekarskiej.Tylko nie wiem ile te nici kosztują.Wiesz ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmi ciekawie i jak któraś z was zna dokładne ceny i gdzie można taki zabieg zrobić będę wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale włókna kolagenowe tracą sprężystość i nie trzymają już tak dobrze tkanki. Najłatwiej łopatologicznie wyobrazić sobie, że kolagen jest jak sprężyna - póki jest nowy - bardzo ładnie sprężynuje. A teraz wyobraź sobie starą sprężynę? Już tak ładnie nie powraca do swojego wyglądu jak ją rozciągniesz. Teraz weź pod uwagę wolne rodniki, grawitację, upływający czas, czynniki zewnętrzne, etc****przypomnij sobie, że mamy kilka rodzajów kolagenów. Gdybyś codziennie masowała bliznę przez półtorej roku - również byłaby bardziej miękka i krótko mówiąc rozlazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale włókna kolagenowe tracą sprężystość i nie trzymają już tak dobrze tkanki. Najłatwiej łopatologicznie wyobrazić sobie, że kolagen jest jak sprężyna - póki jest nowy - bardzo ładnie sprężynuje. A teraz wyobraź sobie starą sprężynę? Już tak ładnie nie powraca do swojego wyglądu jak ją rozciągniesz. Teraz weź pod uwagę wolne rodniki, grawitację, upływający czas, czynniki zewnętrzne, etc****przypomnij sobie, że mamy kilka rodzajów kolagenów. Gdybyś codziennie masowała bliznę przez półtorej roku - również byłaby bardziej miękka i krótko mówiąc rozlazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaca 46
czesc a co sadzicie o niciach PDO zwanych first lift ?są tansze od solhouette zdecydowanie tylko troche slabsze czy tez sa dobre?poradz Sandrine?juz jestem zdecydowana /prawie /na nie ale czekam jeszcze na Twoja opinie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda pieniędzy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitki PDO są całkiem inne - bo są takie króciutkie i nie mają haczyków - więc nie dadzą takiego efektu. Chociaż zdarzają się i zwolennicy tej metody. Jedno co mogę powiedzieć, to ostatnio była u Nas Pani z Rosji - miała wkładane PDO w dolną powiekę - efekt - koszmar - nitki się obudowały kolagenem i na dolnej powiece miała dosłownie białe sznurki. Nie wiem czy to sutek źle przeprowadzonego zabiegu, kwalifikacji do zabiegu czy innych rzeczy - w każdym razie oczy to nie jest dobry pomysł. Wydaje mi się że lepiej wkładać je w policzek. Chociaż czas pokaże - czy PDO to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny produkt do dojenia nieświadomych pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Myślę,że najlepszą opinią byłaby opinia kobiety,która zrobiła ten zabieg i potrafi obiektywnie ocenić efekty.Czekam na taką opinię i...cenę za 1 nitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzieś w Krakowie wykonują zabieg za 2 nici 1250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ciekawe, na pewno to jest jakiś sposób, żeby się odmłodzić, a wie któraś z was, ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine, a ile kosztują 2 nitki aptos w policzki i na jak długo starczają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine myślałam o Tobie w samych superlatywach , ale po wpisie o nitkach straciłaś wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posiadamy nici Aptos - zatem nie mogę podać ceny.Do gościa - tak już jest - jedni mnie kochają - inni nienawidzą - napisałam tylko cenę - w przeciwieństwie do konkurencji nie udaję zadowolonej pacjentki, ani córki pacjentki, ani koleżanki, etc..... nie piszę, że inni są niedobrzy, a u nas jest najlepiej i najtaniej. Ale szanuje każde zdanie. Niemniej jednak nie zamierzam tu nikomu słodzić i wchodzić w ****, ani się nikomu fałszywie starać przypodobać. Jeżeli ktoś nie szanuje mojej uczciwości - to trudno... może ufać tym wszystkim reklamom, a ja mogę tylko życzyć, żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o to że polecasz nitki, a jeżeli tak jest to zawaliło się moję wyobrażenie o Tobie. Chyba nie do końca rozumiesz jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , ja mialam wczoraj robione nici Silhouette na podniesienie brwi i nie ma zadnego efektu :-( czy trzeba na niego poczekac ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam - efekt jest bardzo dobry wprost proporcjonalnie do ceny. Ale oczywiście tylko jak jest dobrze zrobiony - widziałam już skopane nitki - wystarczy zobaczyć Szulim (moim zdaniem właśnie miała robione nitki i wygląda tragicznie - krzywo - chociaż może ma porażenie jakiegoś nerwu ;/ też w sumie jest taka opcja). Jak patrze na pacjentki, które miały nitki Silhouette i zapłaciły 1350/2700 zł a jakbyśmy mieli wykorzystać kwas hialuronowy zapłaciłyby z 7 000 zł żeby mieć ten sam efekt. No niestety - u Nas nie Watszawka - pacjentki chcą mieć dobry efekt w przystępnych cenach. Oczywiście z tych, które przychodzą i pytają o nitki 70% doktor dyskwalifikuje do wykonania właśnie tego zabiegu. Na pewno nie poleciłabym nitek blisko przy powiekach i nie u każdego do liftingu brwi - którego efekt jest natychmiastowy. Jak ktoś ma cienką skórę, albo nie ma gdzie schować "zakładek" to bez sensu jest je robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest cienka skóra to je można wyczuć przez skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrino, a może mogłabyś cokolwiek powiedzieć na temat nici aptos? Byłabym bardzo wdzięczna. Chodzi mi o efekt oraz czy one się rozpuszczają i jak długo utrzymują się na twarzy, czy może nie warto akurat tych nici zastosować, czy jednak wybrać inne, jeżeli inne, to jakie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie tego zabiegu- efekty to głównie wyciągnięcie kasy, a powikłania też są spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówkaleśna
ja byłam w Mttestetice na zabiegu nićmi PDO drugiej generacji. Moim zdaniem efekty bardzo fajne. Warto było się my poddać, bo twarz wygląda młodziej, jest elastyczna i jędrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Co do nici Aptos to niestety się nie wypowiem, ponieważ nie mam z nimi doświadczenia. W naszej klinice mamy Silhouette Soft, Silhouette Body i PDO. Co do tego, że efekt jest dla kogoś niezadowalający i zabieg jest drogi - nikt nie powiedział nigdy, że medycyna estetyczna jest tania - chociaż kosmetyczki starają się to zrobić i nie zdziwię się jak kiedyś się okaże że wszczepiają żyłkę do łowienia ryb ;-) W każdym razie należy pamiętać, że nitki nie zastąpią liftingu chirurgicznego, a efekty pokazywane w ulotkach są wybrane z setek najlepszych, gdzie użyto kilka/kilkanaście nitek. Z tego co widzę pacjentki bardzo często na konsultacjach pokazują jaki efekt chcą uzyskać. Jak zaciągamy za ucho 3 cm skóry - to niestety nitki nie zdziałają cudów. Niemniej jednak koszt zabiegu w stosunku do wykonania tego samego nitkami hialuronowymi jest często kilka razy niższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te nici to chyba od niedawana robią, bo jakoś wcześniej nie słyszałam, ale ten zabieg wygląda bardzo ciekawie trzeba przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej, ja słyszałam dużo o Happy Lift, poszukaj sobie kliniki Prestige Skin, robili mojej mamie sześć miesięcy temu i efekty są całkiem fajne, wszystkiego nie zlikwidują ale latek ubyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×