Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NORMA GE

lifting twarzy

Polecane posty

Gość NORMA GE

czy ktos słyszał o doktorze Węgrzynie, ktory przyjmuje we wrocławiu i polanicy zdroju???? a moze coś o doktor Annie Olender z polanicy zdroju???znalazlam ich w internecie , ale nic o nich nie wiem, moze ktos , cos wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORMA GE
dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korka3
Witam, tez zastanawiałąm się nad liftingiem, ale boję się ciecia, tym bardziej, że nie zawsze jest OK po operacji. Moja kolezanka założyła sobie złote nici, bo jej siostra po liftingu nic się nie zmieniłą. I powiem szczerze ze te złote nici dały lepszy efekt niż lifting. Odmłodniała bardzo. Ma ładny kolor skóry. Byłąm u plastyka na konsultacji. odradzał, mówiłą, ze po załozeniu złotych nici nie widac efektów, a na przykładzie mojej koleżanki i jej siostry jest odwrotnie. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra ma
złote nici i nie widać efektów. ale nie sadziłam, że po liftingu nie bedzie róznicy w wyglądzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korka3
Ja na razie mam często robione zabiegi z zadkiego kwasu hialuronowego. Podawany w całą twarz i szyję. Efekt odmłodzenia bardzo widoczny, poza wypełnieniem mojej starej skóry to jest również pobudzenie do produkcji kolagenu. Jestem po 8 zabiegach, zaczęłąm od 2-tygodniowej przerwy, teraz raz na pół roku. Podoba mi się, tylko ciekawe czy to nie ucieknie ze skóry? Chciałabym coś na dłuzej i bez jezdzenia do lekarza, bo wiadomo nie ma czasu. Na razie skóra jest naciagnięta, widocznie, taka promienista. Głębokie zmarszczki mam wypełnione Evollance - nowym kolagenem, nawet dobrze trzyma. Nie chcę sie ciąć, bo to zawsze niebezpieczne. Szukam innych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peralgoniczka
Jest jeszcze inny sposób na tego typu problemy i tutaj możemy równiez mówic o liftingu-a jest to Hydrolift -liftinguje skórę twarzy,unosi "chomiczki"(opadająca skóra w okolicy żuchwy)-i jak sprawdzałam u siebie w mieście,u dr Pawłów kosztuje on 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43ewa
Korka3 proszę napisz ile masz lat mi pani doktor zaproponowała wypełnianie dolnej części twarzy restylanem koszt ok 1000 napiszcie o efektach czytałam że twarz wyszczupleje ale jak u was jest naprawdę czy zabieg wart tak sporej kasy czy widać różnicę przed i po robiłam fokusa rf lipa szkoda kasy nigdy już się nie dam naciągnąć żadnego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitta_sk
robilam lipa i efekt byl dobry, moze potrzebny jest dobry lekarz? Ja robilam u dr Szymanskiego z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 43ewa
Ile zabiegów focusa robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43ewa
robiłam 6 zabiegów na całą twarz i 5 dodatkowo na bruzdy nosowo-wargowe efekt wypełniacz w bruzdach tylko znikł (częściowo) tak naprawdę chodziło mi tylko o te bruzdy bo nic mi tak nie przeszkadzało nie polecam szkoda kasy w moim przypadku lepszy wypełniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peralgoniczka
Piszcie moze jaka cena jest poszczególnego zabiegu.Będzie nam łatwiej to wszystko porównywac,z miastami w jakich robiłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penie gdybym miała robić lifting, to chyba tez bym się nad focusem RF zastanowiła, bo z tego co słyszałam, to jest to naprawdę skuteczny zabieg i na dodatek nie inwazyjny - działa na zasadzie fal radiowych, więc osoby, które boją się skalpela, mogą czegoś takiego spróbować. Na stronie kliniki Amaya w Warszawie znalazłam informacje, że zabieg w 2009 roku dostał nagrodę w kategorii QULTOWY ZABIEG. Coś w tym widocznie musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impantypoliczków
alternatywą do faceliftingu jest acculift. efekt praktycznie taki sam a za dwa mozna zacząc znowu pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka 111
Ja z kolei slyszalam duzo pochlebnych opinii o niciach hialuronowych - w sumie to kwas hialuronowy ale podawany w inny sposob niz dotad, podnosi owal twarzy, nawilza i odzywia i podobno efekty rewelecyjne. Czy robila to ktoras z was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do implanty policzkow Moze wiesz kto robi w Polsce acculifty bo tylko znalazlam informacje o tym w Stanch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastina
powiem wam tak robilam kws hialuronowy to lipa miałam poprawiane na moją bezwględną prośbe i co po 4 dniach zero efektu Chyba lepiejb zrobić botox czy coś innego.Dobrze ze nie umieścilam tego kwasu w biust botak bym byla w plecy 9 tyś a tak to jestem 1200 zl.Ogólnie zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo informacji na ten temat znajdziesz w necie, ja sama jak szukałam znalazłam to : www.lifting.medycynaestetyczna.com.pl :) dużo treści tam jest, wiele szczegółów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukhoj
lifting dobry robi np dr Widerkiewicz, poszperajw guglach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka1968
Ja pomimo, że ledwie skończyłam 40-tkę to moja twarz wygadała jak u 60-latki. Zaprzyjaźniona sąsiadka poleciła mi lekarkę, która zrobiła jej niesamowity lifting pionowy wiec sobie zafundowałam tę przyjemność. Naprawdę polecam kochaniutkie, bo robiony przez takie maleńkie nacięcie, że jest praktycznie niewidoczne, a efekt powalający z nóg , jak jesteście ze stolicy to polecam lekarkę Monikę Grzesiak , chociaż jest chyba dwojga nazwisk, ma Centrum Chirurgii Plastycznej w Warszawie , tam sobie zrobiłam ten lifting ale warto, kochaniutkie, warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagji
Jestem ciekawa opinii na temat heppy lift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie moze kosmetyk o nazwie Genie .zamiast skalpela moze od tego byscie zaczely .Uzywam go i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
-------------> Tofu Rozumiem, że mówisz o windach i podnośnikach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOim zdaniem takie zabiegi z racji tego, że sa mimo wszystko mało spopularyzowane warto jest wykonywać za pośrednictwem serwisów z zakupami grupowymi - zamiast 1200 płacimy 350zł więc rzeczywiście może się opłacać, inne zabiegi nie mają az tak dużych rabatów. Dla przykładu: http://www.fastdeal.pl/oferta/krakow/ciesz_oko_pieknem_twojej/1469 Moja znajoma się wybiera, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma wybiera się na konsultacje do IQ Medica. Chce odmłodzić swoją twarz a słyszała, że jest to najlepszy ze sposobów. Taki zabieg dodatkowo poprawia kontury, jak również wygładza większość zmarszczek, więc moim zdaniem jest najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Ja jestem po dwóch zabiegach, jestem zadowolona, z tym, że przed nim zrobiłam sobie 3 zabiegi Fokusa RF na chomiczki. W sumie efekt jest super, ja robiłam W Lados -studio Pięknego ciała nie w Afrodycie, ale tam pewnie też robią dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×