Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BASIULA7472

lifting ud

Polecane posty

Gość BASIULA7472

Witam. mam problem z obwisla skora ud, do tego w srodkowej czesci jest jeszcze sporo tluszczu ktorego niestety niczym nie moge zwalczyc. Mysle o zabiegu ale nie wykonuje sie go zbyt czesto wiec trudno mi zdecydowac gdzie i u kogo mam go zrobic, nigdzie tez nie znalazlam zdjec z przed i po. Czy jest ktos, kto moze mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam ze wzgledu na brzydkie blizny. nawet ginekologowi bedziesz sie wstydzila pokazac........:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula74
Wiem, ze blizny sa duze i siegaja prawie do polowy uda ale tu nie chodzi juz nawet o sama estetyke. wlasciwie nie rozbieram sie publicznie ze wzgledu na paskudnie falujaca skore na udach, nosze dzinsy caly rok nie wspomne o lecie kiedy jest tak goraco i nawet w samej bieliznie czlowiekowi jest cieplo. Z taka przypadloscia nie mozna sobie pozwolic na spodenki czy nawet dluga kiecke, nogi kleja sie do siebie po chwili sa obtarte. Luznie materialowe spodnie tez odpadaja bo miedzy udami robi sie torba jak u kangura. Pozostaja wiec dzinsy i to opiete na udach zeby trzymaly wszystko na miejscu. Przez to uciskanie ud krew nie ma odpowiedniego przeplywu czego nastepstwem sa zylaki od pachwin do kostek. Przy zylakach nikt nie chce mnie masowac wiec sytuacja jest patowa. Nie wiem co lepsze. Blizny czy zdrowe nogi w luznych spodniach skoro i tak sie nie rozbieram. Czy jest tu ktos kto zrobil sibie taki zabieg lub zna osobe ktora go sobie zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam prof. Kobusa z Polanicy Zdroju. Napisz do niego i prześlij mu swoje zdjęcia ud z pewnością Ci pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja juz bym wolała blizny. Ciało to nie twarz jeżeli i tak bedziesz chodziła w spodniach to nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula74
Prawde mowiac bylam u Niego kilka lat temu i sposob w jaki zostalam potraktowana pozostawial wiele do zyczenia... Pan dr przyjal mnie w progu twierdzac, ze spieszy sie na samolot. Jestem z Katowic wiec dojazd nie zaja mi 15tu minut, moim zdaniem nie ladnie sie zachowal. Jestem pewna, ze jest b. dobrym chirurgiem ale troche szacunku do pacjenta powinien zachowac. Lekarz, ktoremu powierza sie swoje cialo powinien wzbudzac zaufanie a ja poczulam sie jak intruz. Dziekuje za rade i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_niutka
Witam! W czerwcu robiłam sobie liposukcję ud, kolan i obrzydliwie obwisłych ramion. Dojrzewałam do tego przez parę lat ( brak kasy i cykora też niezłego miałam). Było warto!!! A blizny niewidoczne - fakt, że ciało do gojenia mam super. Powinnam napisać u kogo robiłam ale nie chcę ataków o reklamę. Naprawdę jestem zadowolona - na wrzesień jestem umówiona na usunięcie skóry na brzuch po porodzie sprzed 19 lat (tak długo się zbierałam) i zupełnie niepotrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula74
Jesli moge zapytac to gdzie robilas i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko33
Proszę powiedz ja też do tego dojrzałam Teraz pplanuje dziecko ale po porodzie podam się operacji to moja druga ciąża wiem że zmieni moje ciało ale jestem pewna że podam się operacji dlatego potrzebna każda opinia na temat lekarzy zdradz nam tajemnicę dzielimy ten sam los pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taie rzeczy jak nazwiska podawajcie sobie na maila skoro nie o reklame chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko33
hej dziewczyny Nadal nie poddałam się operacji nóg, ale to tylko dlatego, że planowałam drugie dziecko i wiedziałam że moje ciało się zmieni przytyję, spuchnę. Jestem obecnie w szóstym miesiącu i moje ciało się zmieniło, ale po porodzie mam zamiar wrócić do swoich wcześniejszych rozmiarów i poddać się liftingowi ud. Mam tylko prośbę A-niutka jak byś mogła to na emaila podaj mi nazwę doktora u którego robiłaś a jeszcze lepiej by było jak byś podesłała jakieś zdjęcia, bardzo proszę, Basiula wiem że ty również jesteś po zabiegu, do ciebie ta sama prośba z góry wam dziękuję. Mój email to asiaweg@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaG
Mój problem jest dokładnie taki sam jak u BASIULA7472. Chciałabym poddać się operacji plastyki ud, lecz mam małe wątpliwości, potrzebuje porozmawiać z kimś, kto jest po tym zabiegu. BARDZO prosiłabym o kontakt mailowy na anka.gasienica@onet.pl ! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam co ja zdrobiłam z moimi obwisłymi udami. Najpierw miałam 6 zabiegów liposukcji ultradzwiękowej - skóra zrobiła się bardziej jędrna i ubyło mi parę cm w obwodzie. Potem miałam miesiąc przerwy i zrobiłam - 4 zabiegi z falami radiowymi tylko na wewnętrzną stronę ud, bo z reszty byłam już zadowolona. Fale radiowe wg mnie dają lepszy efekt napięcia, ale ja musiałam zacząć od liposukcji bo musiałam coś zrobić z nadmiarem tłuszczu. Polecam Wam salon www.beautypremium.pl - mają sprzęt, który działa i zabiegi trwają odpowiednio długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effcia_effcia
Tydzień temu miałam operację liftingu ud. Jestem pod wrażeniem, efekt - mimo opatrunków - jest mega rewelacyjny. Zawsze miałam skłonność do "kulek" na udach, po ciążach sporo przytyłam, potem jeszcze więcej schudłam. Została nieestetyczna wisząca skóra, którą nie dało się zlikwidować nieinwazyjnymi metodami. Z pełną świadomością, że będę miała spore blizny zdecydowałam się na operację. Jeszcze dochodzę do siebie po zabiegu, ale już jestem szczęśliwa :) Ten, kto nie miał problemu z udami nigdy nie zrozumie, jaka to trauma kiedy np. nogi się obcierają pomimo szczupłej sylwetki. O obwisłej i brzydkiej skórze nie wspomnę. Na szczęście po tym zostały mi już tylko zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja równiez miałam zwiotczała wewnętrzną stronę ud. Boję sie strasznie wszelkich operacji i inwazyjnych zabiegów. Okazało się, ze jest dla mnie rozwiązanie - zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Podczas zabiegu czuć tylko ciepło i nic więcej, a skóra jest od razu intensywnie napięta. Miałam serię 6 zabiegów, co tydzień jeden, nawet ostatni miałam za darmo. Jestem z Poznania, więc jeżeli będziecie zainteresowane to polecam salon Beauty Premium na os. Tysiąclecia. Czuję się doskonale, mogę znów nosić krótkie spódniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrosły Ci włosy to tym zabiegach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efcia efcia a u kogo robiłaś? I ile zaplacilas. Jak tam blizny? Oraz efekt teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×