Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zokeia

Light Eyes Ultra - worki pod oczami

Polecane posty

Gość zokeia

Dwie godziny temu miałam zrobiony zabieg POLECAM! Piszę, żeby polecić zabieg, bo wielokrotnie na tym forum szukałam rady na moje podkrążone, zasiniałe oczy. Moje worki tuszuję zwykle korektorem i dodatkowo w miejscu załamania stosuję rozświetlacz, żeby optycznie zmniejszyć opuchliznę. Mogę teraz z własnego doświadczenia gorąco polecić zabieg. Wprawdzie nie było to przyjemne, ale efekt z minuty na minutę jest lepszy. Przed zabiegiem miałam znieczulone powieki maścią, wkłuć nie czułam, ale preparat mocno szczypał i rozpierał. Nie jest to straszny ból jak porodowy, ale coś delikatnie nieprzyjemnego. Do wytrzymania! Wszystko trwało na prawdę nie dłużej jak minutę. Po zabiegu miałam zapuchnięte oczy (jakby mnie osa ukąsiła) a teraz worki się wyrównują (choć moje całkiem nie znikną, bo mam mocne torebki tłuszczowe) ale nie mam już wcale zasinienia! Mam lekko zaróżowioną skórę, natomiast śladów po igiełce już nie mam. Zniknęły mi zmarszczki mimiczne. Robiłam w Opolu. Więcej o miejscu nie powiem, bo chcę być wiarygodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zokeia
edit. jestem 5 dni po zabiegu. Oczy są troszkę bardziej zapuchnięte, niż dzień po. Ale wiem, że lepszy efekt będzie po kolejnej dawce. Różnica wciąż jest. Najważniejsze, że CZUJĘ, że mam wypoczęte oczy. Worki trochę ciągnęły moje powieki w dół. Odczuwałam to wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice-87
witaj tez miałem ten zabieg 2 tygodnie temu... zawsze miałem ogromne cienie pod oczami, naprawdę niespotykanie sine:(( efekt po zabiegu byl szokujący!!! cienie byly zredukowane w około 70%--niestety efekt otrzymał sie tylko 4 dni potem znów byly te same cienie co wcześniej... dzis miałem drugi zabieg-efekt ponownie rewelacyjny ale ciekawe na jak długo... tak czy inaczej nigdy wcześniej nie osiagnalem lepszych efektów... Light Eyes Ultra -na dzien dzisiejszy jest najlepszym dostępnym środkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakow-piekneoczy
Dziewczyny ja takze robiłam Light Eyes pod oczy! Także jestem bardzo zadowolona. Tak jak wspomniałyście bezpośrednio po zabiegu byłam lekko podpuchnięta ale teraz 3 tygodnie po jest już rewelacja. Moja lekarka wraz z kosmetyczką stworzyły mi specjalny program gdzie ten zabieg miałam połaczony razem z drenażem okolicy oka SPM i efekty są teraz rewelacyjne Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renesalsa
Dziewczyny, a ja mislam jux 3 zabiegi i nic nie widac. Moze ten lekarz co mi to robil uzywal jakiegos innego preoaratu, bi naprawde efekt zerowy. napiszcie prosze gdzie Wy to robilyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zokeia
Niestety ten efekt o którym pisałam dużo wcześniej nie utrzymał się. Jest mi przykro, bo docierają do mnie informację, że na worki nie ma rady. Sińce jeszcze da się ukryć korektorem, ale tych bulw niestety nie. Sama nie wiem, czy znowu dać się kłuć. Musze przyznać, że nie powtórzyłam zabiegu. Sama nie pamiętam dlaczego. Przeszłam potem serię 5 zabiegów Focus RF pod oczy i zmiany żadnej. Niedawno okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. Lekarka powiedziała, że worki z pewnością znikną. Od miesiąca biorę hormony i nie widzę zmiany. Mama ostatnio powiedziała, że wyglądam lepiej. Sama tego nie zauważyłam. Pewnie dlatego, ze smutkiem przyjmuje oznaki starzenia się. Te oznaki są niepokojąco wyraźniejsze z każdym miesiącem, a mam dopiero 28 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po osi czasu
sledze "nowinki" na temat waliz pod oczami.... moje nie sa sine, po prostu duze wory ciezkie do zatuszowania makijazem. Jak na razie nic lepszego niz operacja nie znalazlam... waham sie z braku kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worki mozna zredukowac, a wlasciwie pozbyc sie zupelnie tylko po operacji chir. Natomiast efekt redukcji mozna uzyskac poprzez wstrzykniecie kwasu hialuronowego (wiem, ze w takim przypadku wstrzykuja pod miesień pod okiem, ale lepiej podpytac odpowiedniego lekarza). W przypadku operacji efekt jest super, poprzez kw.hial. jest takze zadowalajacy, choc nie taki sam. Ja mialam tylko since po oczam i lekarka wstrzyknela mi kw.hial. Teosyal. Z efektu bylam bardzo zadowolona. Utrzymal sie ok. roku, choc po poltora roku wciaz cos tam zakrywal (bo nie wchlonal sie calkowicie). Teraz minely juz dwa lata i znow udaje sie na ten zabieg. Co do Light Eyes to jest to mieszanka roznych elementow odzywczych z niewielkim dodatkiem kw. hialuronowego. Przypuszczam, ze dlatego efekt byl nie tak wielki u poń powyzej. Wydaje mi sie, że sam czysty kwas o odpowiedniej konsyst. jest lepszy niz płyn do Light Eyes, gdyz zawartosc kwasy jest wlasni wieksza. Wiec radze sprobowac czystego kwasu, jesli Light Eyes nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po przeczytaniu Waszych komentarzy skusiłam sie na ten zabieg i rzeczywiście miałyście racje efekty świetne! narazie mialam pojedynczy zabieg ale i tak juz jestem podekscytowana ale mam nadzieje ze finalny efekt bedzie jeszcze lepszy:) polecam dr Mirackiego bo robi to naprawde delikatnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co jeszcze ten dr Mirecki robi dobrze :) obiadki też serwuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary 1980
Ja od lat mam cienie pod oczami, nawet na zdjęciach z dzieciństwa. Przy okazji, gdy robiłam sobie inny zabieg, zapytałam o ten Light Eyes, bo czytałam na forach internetowych że taki super. Doktor zaproponował zniżkę, bo to akurat było przy okazji innego zabiegu i się skusiłam. Nie bolało na pewno bardziej niż botoks, a efekt jest super! Nigdy nie miałam takich jasnych oczu. Robiłam u dra Rdzanka na Conrada. Tylko minus tego zabiegu - efekt jest krótki, u mnie około 3 tygodni, tak więc polecam na jakieś wesela, sylwestry i.t.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernesta1234
Fajną sprawą na worki sa zabiegi fal radiowych połaczone z takim kwasem i specjalnymi płatkami, robie je teraz w klinice urody laime w krakowie i to mi fajnie pomaga, zresztą tez sie o tym dowiedzialam z forum tutaj i poszlam sprawdzić, teraz ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezbotoksowana
Fajny zabieg, ale w serii (bodaj 3-4 zabiegi) daje duuużo lepszy efekt. Ja zrobiłam 4 zabiegi i widziałam znaczną poprawę wyglądu skóry pod oczami (sińce, dolina łez) utrzymującą sie około pół roku po skończonej serii. Natomiast moja koleżanka zrobiła jeden zabieg i niestety efekt na ok. 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaMJ
Dziewczyny doradźcie. Czy light eyes wypełni oczodoly? Bylam na konsultacji u Pani doktor, poniewaz chcialam sobie wypelnic oczodoly Teosal Redensity II. Odradzila mi, poniewaz stwierdziala, ze jeszcze nie ma takiej potrzeby. Skusilam sie na jeden zabieg light eyes, niestety efekt wg mnie byl marny. Teraz nie wiem czy powinnam isc do innego lekarza i poprosic o wypenienie kwasem, czy poprostu wykonac serie zabiegow light eyes. Prosze podzielcie sie swoimi doswiadczeniami. Ja np. moge polecic mezoterapie Teoysal Redensity I (okolica twarzy). Rewelacja. Wczesniej mialam robiona mezoterapie, takze preparatem Teoysal, zawierajacym minimalne stezenie kwasu. Strata kasy. Zero efektu po 4 zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić zabieg karboksyterapii, robiłam go w gabinecie Dermedika na ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Bezboleśnie pozbyłam się worów pod oczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również robiłam ten zabieg i oczy na prawdę są bardzo wypoczęte , a worki pod oczami zniknęły. Robiłam zabieg w MTT ESTETICA i bardzo ich polecam , świetna kadra lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość152497
Masz rację zabieg na prawdę daje super efekt . Klinka MTT Estetica jest na prawdę super , również do nich chodzę na zabiegi i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację zabieg na prawdę daje super efekt . Klinka MTT Estetica jest na prawdę super , również do nich chodzę na zabiegi i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×