Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monaa

Linea Corporis

Polecane posty

cześć, mam pytanko czy może ktoś z Was korzystał z usług tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwka34
Tak i nie polecam. Chłodno mnie przyjeli, a jak zainkasowali kasę to już w ogóle przestali byc mili. Dr tez zreszta po zabiegu olewczo mnie potraktował. Ale podobno nie tylko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
liwka, a co robilas w tej klinice odp, czy jestes zadowolona z zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość won
z takimi cwaniakami jak Ci z linea :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam miałam operację i jestem bardzo zadowolona. zdjcia na stronie ich stronie...faktycznie ja bym takich nie wstawiła...:) po zainkasowaniu pieniędzy nikt mnie nie olał, nikt nie był nie miły, doktor też pożwięcał mi tyle czasu ile było trzeba... wszystko było tak jak być powinno. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziunia
Hej Wszystkim.Ja robiłam sobie powiekszenie piersi 3 miesiace temu w Linea Corporis u dr Stanczyka.Jestem bardzo zadowolona.Strasznie balam sie tej operacji ale teraz niezmiernie sie ciesze ze to zrobilam i własnie w tej klinice.Obydwaj lekarze należą do towarzystwa chirurgii plastycznej i mają wysokie kwalifikacje-Pamietajmy-nie oceniajmy ludzi po wygladzie-to mylne.A doktora Stanczyka bardzo gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XENA00
Czy ktos z Was robil sobie tam korekcje warg sromowych? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze łoń robi. czytalam ze operaowal pare dziewczyn. wydaje mi sie ze przy takim zabiegu trudno cokolwiek zepsuc :) przyciąc i zeszyć, brak filozofi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XENA00
DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 26
Witam wszystkie zainteresowane panie kliniką LINEA CORPORIS tydzien temu powiekszałam sobie piersi u dr. Łonia strasznie sie bałam ale nie było czego wszystko w jak najlepszym pozadku opieka w klinicw bez zastrzezen naprwde wart skorzystac z tej kliniki polecam warto :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
Hej, ja też w środę mam konsultację u dr łonia. jestem bardzo ciekawa jego opini. Po konsultacji u dr obrockiego mam mieszane uczucia. Zaproponował mi jedynie 220-260 anatomki...miałam nadzieję na coś wiekszego. Ciekawa jestem co zaproponuje mi łon. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
Jestem już po konsultacji :-) Będe robić u dr Łonia (wkładki 320 cc mentoty) i prawde mówiąc już sie nie mogę doczekac lutego! Póki co dr łoń odpisał na mojego maila z dodatkowi pytaniami a przed zaboegiem jestem umówiona na kolejną (bezpłatna już) wizytę z dr i moim facetem, zeby wybrac ostateczny rozmiar implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izek_warszawa
Hej Też chcę zrobić operację i tez myslalam o linea corporis. Napisz prosze co ustaliłas na konsultacji:) Interesuje mnie jeszcze ile będzie cię to kosztowało. Mam zamiar przeznaczyc na to 13 000 zł. Wystarczy?? prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZEK, hej - zabieg mam 5 lutego. Będę miała anatomiczne , mentor 320 cc. Cena: 12800, z tego co wiem okrąhłe sa tańsze 10-11 tyś. Dziś idę na ostateczna konsultację, więc dam ci znać co ustalilam. W każdym razie po pierwszej konsultacji wiedziałam,ze będe robic u tego lekarza( dr Łon).W porównaniu ile czasu poświęcił mi Obrocki z Jolly med i jak wyglądała tamta konsultacja - nawet nie miałam się nad czym zastanawiać. W razie czego możesz do mnie pisać na maila: pestka310@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkas
Witam, czy moge prosic o opinie swiezszych pacjentek tego doktora? Chodzi mi konkretnie o powiekszenie piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska o jakim
wejdz na forum beautywpolsce , tam sa pacjentki po operacjach w lineacorporis , po powiekszeniu piersi takze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskal
Haneczkas jakiego "tego doktora" masz na mysli,Lonia czy Stanczyka:) Z tego co wiem oboje sa dobrzy w "cyckach":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka88
Witam, Chciala bym sie z Wami podzielic doswiadczeniami z Linea corporis. Ponad tydzien temu mialam operacje powiekszenia piersi, efek jest niesamowity. Z rozmiaru niepelne B przeszlam na pelne C. Co prawda nadal mam opuchlizne i nosze specjalny biustonosz ale juz widze jak pieknie sa zrobione. Doktor Lon jest bardzo milym czlowiekim, ktory dokladnie objasnil mi i mojemu narzyczonemu czego mozemy sie spodziewac. W zwiazku z tym iz mam nierowne piersi ustalilismy ze bede miala dwa rozne implant ( 330 ml & 375 ml ). Prawda jest to ze im wiekszy implant tym wiekszy bol, mam porownanie patrzac na dwa rozne implanty. Co do calej kliniki wszystko bylo super. Bardzo mi zalezalo na czasie a poniewaz nie mieszkam w PL wszystko zaplanowalismy droga mailowa i tak w ten sposob podczas 10 dniowej wizyty w naszym kraju mialam konsultacje, operacje i wizyte kontrolna za co jestem bardzo wdzieczna!!!! Rowniez opieka po operacji byla bardzo dobra, Pani pielegniarka byla przy moim lozku przez caly pobyt. Jezeli ktos potrzebuje wiecej szczegolow prosze pisac swojego maila a ja z przyjemnosci odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malikost
Hej jak dlugo czeka sie na op u Lonia ? U stanczyka slyszalam ze ok miesiaca minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej cos okolo
miesiaca /poltora czeka sie sie do obu . ale mozliwe ze cos sie zwolni w miedzyczasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princess83
Ja miałam korekcję czubka nosa (dr Stańczyk) i jestem bardzo zadowolona. Dr Stañczyk jest wspaniałym człowiekiem.Wkrótce chcę zrobić liposuction brzucha i nóg.Czy mógłby się ktoś odezwać kto jest po tym zabiegu? Czy jest to bolesne,jak szybko widać rezultaty itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos wie który z dr jest lepszy w robieniu nosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ich moge polecic do cycuchow i powiek z cala pewnoscia, noski nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lililii
Hej , Princess moglabys napisac cos wiecej lub przesłać mi fotki Twojego noska? Ja robiłam nos u dr Łonia i nie jestem zadowolona, na pewno zdecyduję się na poprawkę. Nie wiem czy isc do dr Stanczyka czy w ogole szukac jakiegos innego w Warszawie. Tez chodzi o czesc chrzęstną nosa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanczyk i lon slyna glownie z piersi, powiek itp. ja z nosem bym poszla gdzie indziej, chociaz gdzies czytalam, ze stanczykowi nosy wychodza, ale ja bym nie ryzykowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam powiekszane piersi w tej klinice, wszystko goi sie swietnie, piersi sa piekne i rowne. Juz pierwsza wizyta u dr Lonia pozwala przekonac sie do jego profesjonalizmu, szczegolnie ze mam porownanie do innych klinik. W razie watpliwosci wystarczy wejsc na strone www. kliniki i poczytac o jego doswiadczeniu. W jednej z nich wizyta trwala pol godziny a lekarz nie mial przy sobie implantow - jako ze pracuje w kilku miejscach i 'nie bedzie wozil'...Od razu mu podziekowalam. Nastepna byla Linea. Juz na wejsciu mozna poczuc przyjazna atmosfere tego miejsca, pielegniarka pokazala mi nawet sale operacyjna. Mieszkam za granica wiec kontakt odbywal sie mailowo, zawsze byl sprawny i rzeczowy. Po operacji pielegniarka caly czas byla przy lozku, nie pozwolono mi tez cierpiec z bolu. Jednym slowem - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×